Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

co sie stalo stach ??

Bad ja juz wczesniej jezdzilem na tym chipie ale potem wrzucilem serie,pozniej sie kaplem ze wąz idący do kolektora ssacego jest rozwalony zrobilem weza auto ozylo pojezdzilem miesiac tak,i dzis wlozylem ta 180 spowrotem i jest w wiele lepiej niz jak byl wczesniej zalozony :D bajera musze jechac na hamownie,gdzie najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba zrobic grupowy wyjazd!!!! bedzie taniej. nippo83 tez sie pisze.[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 21:27_________________________________________________A tak w ogóle to macie chłopaki jakiś patent na zapieczone OD NOWOŚCI :blink: śruby mocujące ramkę rejestracji na klapie bagażnika?! :doh1: Bo wożę już z miesiąc w bagażniku nowe ramki... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chciałem sobie przeczyścić przepustnice,zrobiłem wszystko jak napisane na forum i d*pa zbita :wallbash:

falowały obroty jak cholera aż po 3tys zrobiłem parę razy adaptacje manualną (kluczykiem) trochę sie polepszył ale prz zmianie biegu obroty nie spadają ;( [br]Dopisany: 23 Październik 2009, 21:31_________________________________________________

to trzeba zrobic grupowy wyjazd!!!! bedzie taniej. nippo83 tez sie pisze.[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 21:27_________________________________________________A tak w ogóle to macie chłopaki jakiś patent na zapieczone OD NOWOŚCI :blink: śruby mocujące ramkę rejestracji na klapie bagażnika?! :doh1: Bo wożę już z miesiąc w bagażniku nowe ramki... :confused4:

Najlepsza Pepsi :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie przepustnicy w nieumiejętny sposób może też prowadzić do jej nieodwracalnego zniszczenia.

Trzeba bardzo uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie stalo stach ??

Bad ja juz wczesniej jezdzilem na tym chipie ale potem wrzucilem serie,pozniej sie kaplem ze wąz idący do kolektora ssacego jest rozwalony zrobilem weza auto ozylo pojezdzilem miesiac tak,i dzis wlozylem ta 180 spowrotem i jest w wiele lepiej niz jak byl wczesniej zalozony :D bajera musze jechac na hamownie,gdzie najlepiej

Tylko Elprosys w Gliwicach na tarnogórskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to se wszyscy pogadali :polew:

właśnie....Wojtek wisko chodzi cichutko zero chrobotania :good:

Do czasu aż odleci w siną dal, zostawiając za sobą dziurę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to se wszyscy pogadali :polew:

właśnie....Wojtek wisko chodzi cichutko zero chrobotania :good:

Do czasu aż odleci w siną dal, zostawiając za sobą dziurę :polew:

to już ni e moje zmartwienie będzie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...