Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

siemian jak to w Polsce bywa wszystko jest już ustawione :gwizdanie:

Adamek to wygra z palcem w d...

co jest ustawione?

Walka i te 10mln w lotto :P:polew:

Widzisz semian z lotto też był jakiś wał bo losowanie powtarzali :tongue4::polew:

Panowie miał ktoś z was do czynienia z tą firmą?

Firma Handlowa Auto Części

Kowalski Zbigniew

Jaworze ul. Bielska 522

Bo kupiłem od nich na allegro lampę na tył, niby w bdb stanie a jak dziś ją zobaczyłem to trzy perfidne rysy jakby ktoś nożem ciął... Dzwoniłem ale szefa nie było, a problemów nieche dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian ty świniaku dostałem anonimowo twoje zdjęcie z wakacji na Chorwacji jak byłeś :polew:

http://podpach.neostrada.pl/dzienpo/new28/36_www.mp3base.net_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian jak to w Polsce bywa wszystko jest już ustawione :gwizdanie:

Adamek to wygra z palcem w d...

co jest ustawione?

Walka i te 10mln w lotto :P:polew:

Widzisz semian z lotto też był jakiś wał bo losowanie powtarzali :tongue4::polew:

Panowie miał ktoś z was do czynienia z tą firmą?

Firma Handlowa Auto Części

Kowalski Zbigniew

Jaworze ul. Bielska 522

Bo kupiłem od nich na allegro lampę na tył, niby w bdb stanie a jak dziś ją zobaczyłem to trzy perfidne rysy jakby ktoś nożem ciął... Dzwoniłem ale szefa nie było, a problemów nieche dlatego pytam.

zdaje się, że kiedyś tam coś bralem od nich ale nie przez allegro... kurcze trza było mówić może ktoś by dał rade to odebrać .. tak to jest z nimi wszsto cacy igiełka a jak przyjdzie to masakra ;/ :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i mam odesłać ale powiedziałem im że osobiście podjadę, bo może będą mieć inną na wymianę... Więc się zastanawiam czy nie jechać w środę i przy okazji wpaść na spota ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje się, że kiedyś tam coś bralem od nich ale nie przez allegro... kurcze trza było mówić może ktoś by dał rade to odebrać .. tak to jest z nimi wszsto cacy igiełka a jak przyjdzie to masakra ;/ :wallbash:

maciek nie dramatyzuj :) .. moze sie nie dogadali .. dzwon tam i wyjasniaj sprawe chlopie .. przeciez coraz mniej ludzi sie juz zdarza co tylko by ciulali drugiego na allegro tym bardziej .... [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 15:52_________________________________________________

Dzwoniłem i mam odesłać ale powiedziałem im że osobiście podjadę, bo może będą mieć inną na wymianę... Więc się zastanawiam czy nie jechać w środę i przy okazji wpaść na spota ;]

no i widzisz :) jedz z lampa i na kielbache wpadaj :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i mam odesłać ale powiedziałem im że osobiście podjadę, bo może będą mieć inną na wymianę... Więc się zastanawiam czy nie jechać w środę i przy okazji wpaść na spota ;]

zapraszamy zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak krętacze, pierwszym razem kazali mi zadzwonić za godz bo szef będzie.. więc dzwonię i tel nie odbierają. Wziąłem z domowego zadzwoniłem i od razu ktoś się odezwał, pytam o szefa, podobno do Niemiec pojechał po części, będzie za 2 dni.

na szyszunie powiadasz :mysli: bardzie to bym kasztany wolał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja w piatek tez zdobylem nowe zdjątko kur.... zas 200zl i 6 pkt:/

nie masz siły perswazji i daru przekonywania....mnie tez wczoraj jebnęli i miałem 86km/h na 50-tce i kosztowało mnie to 50 zł i zero punktów :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz siły perswazji i daru przekonywania....mnie tez wczoraj jebnęli i miałem 86km/h na 50-tce i kosztowało mnie to 50 zł i zero punktów :kox:

ty to masz sile nie perswazji tylko pewnie w trzepcepsie :D hyhyhyhy [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 16:33_________________________________________________wszyscy pospierdalali do domow ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: Panowie.

Co z pomysłem na filmik na youtube?

Piter podaj maila żeby wysyłąć te zdęcia.

Najlepiej 2 zdjęcia i w tytule nick właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...