Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał, ale patrząc na te ceny to średnio mi się to widzi. Na allegro jest komplet listew rs4 za 1200 zł, ale bez popielniczek i osłony lewarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proton2 zerknij na aukcję i zobacz co to jest ta hydrografika, ktoś już pisał z forum zapytanie czy jakby było więcej elementów to czy by taniej zrobili ale jeszcze nie odpisali i może takie listewki byś miał za 200zł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Facet od B7 odpisał :)

"Witam,

Samochód znajduje sie w Londynie. Samochód jest zarejestrowany w Polsce. Samochód ma dokumenty Polsce. Moge wyslac na adres samochód w Polsce i jesli nie lubisz samochodu mozesz wyslac samochód z powrotem do mnie na mój koszt, daj mi znac, jesli chcesz zlozyc oferte?

Transport do Polski sa bezplatne. Bede wspierac wszystkie koszty transportu. I trzeba swoje imie, nazwisko i adres, aby mozna bylo wyslac samochód do Polski.

Dziekuje!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że Adamek, bo on przynajmniej ma mózg.. co prawda go nie używa... ale ma. Gołota nie ma mózgu i go nie używa.. :>

A tak na poważnie to myśle że Adamek, przemawia za nim wiek i technika. Ale jak jakiś strzał Gołoty dojdzie Adamka to może mieć ciężko...[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 17:53_________________________________________________Adamek ma więcej do stracenia, bo w jego przypadku przegrana będzie równoznaczna z końcem kariery...[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 17:53_________________________________________________

:hi:

Facet od B7 odpisał :)

"Witam,

Samochód znajduje sie w Londynie. Samochód jest zarejestrowany w Polsce. Samochód ma dokumenty Polsce. Moge wyslac na adres samochód w Polsce i jesli nie lubisz samochodu mozesz wyslac samochód z powrotem do mnie na mój koszt, daj mi znac, jesli chcesz zlozyc oferte?

Transport do Polski sa bezplatne. Bede wspierac wszystkie koszty transportu. I trzeba swoje imie, nazwisko i adres, aby mozna bylo wyslac samochód do Polski.

Dziekuje!"

Jak dla mnie to ten mail zarówno jak poprzedni jest pisany polską "Polszczyzną Angielską" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian jak to w Polsce bywa wszystko jest już ustawione :gwizdanie:

Adamek to wygra z palcem w d...

co jest ustawione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian jak to w Polsce bywa wszystko jest już ustawione :gwizdanie:

Adamek to wygra z palcem w d...

co jest ustawione?

Walka i te 10mln w lotto :P:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że walka nie jest ustawiona... To są zbyt duże imbecyle i za bardzo się nienawidzą...

http://odsiebie.com/pokaz/5037678---8792.html

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi:

panowie jaka akcja facet od b7 jest trefny znalazłem ogłoszenie te same zdjecia itp znaduje sie tam numer telefonu zadzwoniłem i okazalo sie ze własciciel wie o tym z angli i sie pod niego podszył http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9957686

fajna akcja samochód podrożał o 23 tys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...