Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nie wiem czy będe.Będe wiedział dopiero za godzię.

Sławek i Piter wyślijcie mi na PW numery tel to dogadamy się odnośnie grilla jakbym nie mógł jutro dojechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też odpadnę bo jestem w pracy.[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 21:16_________________________________________________

no jestem :) ale czy dobry to nie mi oceniać :) ale Panowie ja jestem za tym żeby film nakręcić niż zdjęcia wysyłać

[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 12:42_________________________________________________siemian weź mi ten numer wyślij ! proszę ... [br]Dopisany: 27 Październik 2009, 12:54_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=3WS6WZ80dQI co za idioci :)

Godzic,

skoro jest problem z dostępnością zjdęc od wszystkich, to jak chcesz zrobić film na którym będą wszyscy :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu dym na forum :gwizdanie:

Poznałem Pozia na zlocie i odniosłem raczej pozytywne wrażenie :mysli:

Szkoda, że mam kiepską pamięć i nie pamietam o co poszło z Murzynem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu dym na forum :gwizdanie:

Poznałem Pozia na zlocie i odniosłem raczej pozytywne wrażenie :mysli:

Szkoda, że mam kiepską pamięć i nie pamietam o co poszło z Murzynem.

gorzałe piliśmy trzeba było powiedzieć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też odpadnę bo jestem w pracy.[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 21:16_________________________________________________

no jestem :) ale czy dobry to nie mi oceniać :) ale Panowie ja jestem za tym żeby film nakręcić niż zdjęcia wysyłać

[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 12:42_________________________________________________siemian weź mi ten numer wyślij ! proszę ... [br]Dopisany: 27 Październik 2009, 12:54_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=3WS6WZ80dQI co za idioci :)

Godzic,

skoro jest problem z dostępnością zjdęc od wszystkich, to jak chcesz zrobić film na którym będą wszyscy :bicz3:

3 , 4 zloty z kamerą i myślę że wszyscy się znajda na filmie... teraz pomyśl technicznie jak każdy będzie foty wysyłać.. jak to będzie wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie napewno jutro nie będzie[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 23:03_________________________________________________Sławek umówilibyśmy sie gdzieś rano damci grilla a za tydzień na spocie go od ciebie wezmę.

Może tak być czy ktoś ma inny pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak rano ? :)

Najwyżej zrobimy spota bez grilla, bo ja raczej nie dam rady nigdzie rano podjechać. A tym bardziej po pracy, bo pewnie wyjdę 17:30 - 18.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie napewno jutro nie będzie[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 23:03_________________________________________________Sławek umówilibyśmy sie gdzieś rano damci grilla a za tydzień na spocie go od ciebie wezmę.

Może tak być czy ktoś ma inny pomysł?

jak dasz rady mi go jakos dac to dzwon .. wezme :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.właśnie jak dzis przyjedziemy o 18-tej to juz cima bydzie :kox:

jeszcze ciepło jest to szkoda zmieniać miejsca :)... dziś to chyba pod sferą będzie jazda.. wielkie otwarcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...