Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja spoko ale 03,02 nie mogę na następny tydzień ( tak apropos będę kierowcą to mogę rozwozic KFX zapraszam :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

10 luty imprezka :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

:ok2:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 19:02_________________________________________________chyba znowu trza byłoby pw do ludków wysłać :gwizdanie:

dobra biorę się za to :wink4:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 19:11_________________________________________________

poszło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturoo smaki mosz :tongue4: wy ustalajcie jo sie postarom dostosować :wink4: Arturoo a może zostałeś już tatuśym :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam palety których potrzebuje się pozbyć więc mamy czym palić :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jak przy dodatniej temperaturze było tak wielkie ognisko, to wolę nie myśleć co będzie 03.02 przy -25 :gwizdanie:

spoko luz damy radę :decayed:

pytanie bo teraz panują mrozy czy to ma jakieś znaczenie ;):)

żadne :wink4::)

Arturoo smaki mosz :tongue4: wy ustalajcie jo sie postarom dostosować :wink4:Arturoo a może zostałeś już tatuśym :mysli:

jeszcze nie ale się dowiaduj :decayed:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 20:25_________________________________________________

pytanie bo teraz panują mrozy czy to ma jakieś znaczenie ;):)

żadne :wink4::)

a jednak :gwizdanie:

nie zagrzeje się wódeczka :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtus jak tam m :kwasny:oje dystanse, wiadomo coś? :hi:

zapomnialem o nich a gosc tez do mnie nie dzwonil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtus jak tam moje dystanse, wiadomo coś? :hi:

gdzie tam lato :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do mojej absencji to bardzo przepraszam ale wczoraj bylem na zabawie karnawałowej, a dziś leczyłem kaca na łyżwach :decayed: :decayed: :decayed:

Jeżeli chodzi o nieobecność Siemiana to Madzi należą się najwyższe laury

DZIĘKI MADZIU[/size] :dance: :dance: :thumbup: :thumbup: :banan: :banan: :banan2: :banan2: :buhaha: :buhaha: :buhaha::lol1: :lol1: :radocha: :radocha: :brawo: :brawo:

a Tobie Przemo powiem: DO SPANIA!! :decayed: :decayed: :decayed:

dsc_0987%20(kopiowanie).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 20:46_________________________________________________Amen :decayed:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 20:46_________________________________________________Pany to pomyślcie nad datą :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: mi tam 10 też pasuje .

Wpadnę później tutaj

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też wolę wcześniej bo nie wiem ,czy Kasia się nie rozmyśli i wcześniej nie zacznie rodzić :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Kasia ma urodzic to dla mnie też może być wcześniej ale wtedy nie bede mógł poodwozić chłopaków( KFX priorytet) bo wtedy o 22 , 22,30 wyjazd z dzieckiem na ferie do babci prawie 500 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KFX to normalnie jest prawie emeryt , dzisiaj wyglądał jakby się od roku o rencinę starał :decayed: -pewnie na mody będzie chciał wydębić coś z zus'u :kox::decayed:

ja tam Pany się dopasuję ale ten 3-ci to wcale nie najgorszy pomysł :wink4::)

może :gwizdanie: :good: Wihajster podwiesi to info w 1-szym poście by wszyscy widzieli ,bo jutro się to straci :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Kasia ma urodzic to dla mnie też może być wcześniej ale wtedy nie bede mógł poodwozić chłopaków( KFX priorytet) bo wtedy o 22 , 22,30 wyjazd z dzieckiem na ferie do babci prawie 500 km.

szkoda. a nie mógłbyś przełożyć tego na wczesny ranek?

Przecież wszyscy pamiętamy że Ty pijesz tylko symboliczną kropelke dla smaku i na następny dzień jesteś nówka sztuka...

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...