Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

:kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 18:21_________________________________________________smieszny jestes :polew: :polew: :polew:

Ale jeździcie chłopcy sobie po rajtach, martin a4 wpadnij w końcu na spocik wyjaśnicie sobie co nieco i będzie git :hi:

:good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 18:21_________________________________________________smieszny jestes :polew: :polew: :polew:

Ale jeździcie chłopcy sobie po rajtach, martin a4 wpadnij w końcu na spocik wyjaśnicie sobie co nieco i będzie git :hi:

:good: :good: :good: :good:

słusznie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie juz znalazlem osobe ktora sie upora z tym moim problemem :) nie mam do niego daleko bo do chechowic dziedzic :P ... Chlopak siedzi w vagach :) i mi to jutro zrobi...Wiec moje pytanko nie aktualne,aha idzie juz do mnie zderzak z RS 4 :D ... hihihihi za 150 zl :D:good::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe...lubie przerabiac samochody :P... musza sie narazie uspokoic ze zmianami samochodow bo w ciagu 1.5 roku mialem 7 samochodow :P

Ps.: Zderzak nie jest Laminat !!! nie lubie tego !!!! orginal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co bys sobie sprawil ?? laminat ??? FEEEEEEE

Poczekaj do wiosny jak obnize moja :a4fan::audi: orginal jest mocniejszy niz laminat !! A laminat jest do kitu!!! niegdy tego nie zaloze do mojej niuni zamiast zderzakow :P...blenda jeszcze obleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proton jak możesz weź VAGa zrobimy logi zanim Wihajster zawita,bo później to już tylko :drinks::decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja chciałem przyjechać, się przywitać :hi: ale zamiast tego odwożę pudło do mechanika. Może następnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nop a ja bede chyba ze nie bedzie po co przyjezdzac bo nie bedzie nikogo a na marginesie dostalem dzis rezerwe:D

to może jednak uda mi się wyrobić na spocik :drunk: oblejemy rezerwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nop a ja bede chyba ze nie bedzie po co przyjezdzac bo nie bedzie nikogo a na marginesie dostalem dzis rezerwe:D

Oj to nie zaśpiewasz:

"Przyjedź mamo na przysięgę,zaproszenie wysłał syn..."

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :no: :no: :no: :no: :no:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 22:31_________________________________________________A może w końcu Porter nas nawiedzi hihihih :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...