Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

---------- Post dopisany at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ----------

Danielu ta kupa kosztuje czasem trochę grosiwa ale wygoda jazdy jest nie do porównania automatem ,a manualem :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

---------- Post dopisany at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ----------

Danielu ta kupa kosztuje czasem trochę grosiwa ale wygoda jazdy jest nie do porównania automatem ,a manualem :wink: .

w tym przypadku chodzilo mi glownie o Przemka, ze mnie ironizowal a sam poplynal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie graty się psują i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo co się posypało w skrzyni? Sterownik hydrauliczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co z nim wczoraj gadałem to ponoć i szupa jest uszkodzona więc koszty na pewno w duże złotówki by poszły :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

i będzie musiał napierdzielać wajchą ...już mi go żal :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

jeszcze k..... trochę i pokocha rowerzystów :polew::polew::polew::polew::polew:

Jak nic jadę w niedzielę do Jaworza. (Rowerem)

BĘDĘ CZEKAŁ :baseball:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:hi:

---------- Post dopisany at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ----------

Danielu ta kupa kosztuje czasem trochę grosiwa ale wygoda jazdy jest nie do porównania automatem ,a manualem :wink: .

w tym przypadku chodzilo mi glownie o Przemka, ze mnie ironizowal a sam poplynal.

Popłynąć to sobie możesz łódką ....

a po sprzedaży wszystkich zbędnych gratów po automacie cała impreza będzie mnie kosztowała jakieś 500PLN. :decayed:

A tobie i tak dalej coś lata i stuka i trzeszczy także pierwsze spojrzenie w lustro a potem się odzywaj, skoro nie wiesz co jest grane to byś w ogóle się nie udzielał a nie pi..dolił od rzeczy zamiast nakręcać temat na Żorskich bo wam po 5 miesiącach wątek umiera.

Przemo co się posypało w skrzyni? Sterownik hydrauliczny?

w sumie Hammerku jedno łożysko, ale ono zrobiło taką zadymę jakbyś bąbę wpieprzył do środka, także środek niestety do wymiany.

Sterownik i hydraulika są ok i Bart je będzie wymontowywał może się uda je dodatkowo obchnąć było by jeszcze parę "groszy" na plus. :decayed:

Chociaż bardzo mi szkoda automata.

Smerf chyba pójdzie się rozglądnąć za nowym właścicielem ale to jeszcze zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska.

Kurde, miałem wrażenie dzisiaj, że minęła mnie moja była na czarnych matowych felgach... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem wczoraj wrażenie ,ze Cię w białym T4 widziałem między Jastrzębiem ,a Pawłowicami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska.

Kurde, miałem wrażenie dzisiaj, że minęła mnie moja była na czarnych matowych felgach... :(

Siemka :hi:

Jeśli zastanawiasz się czy to Twoja to mówię że na 100% nie. Twoja teraz ma zderzaki z S4 i srebrne BBS 17" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jak ktoś niema pomysłów na dzisiejsze popołudnie to...

[TABLE=class: uiGrid mvm, width: 0]

[TD=class: vTop]VWśląsk, wraz z Maćkiem (www.maciejsulek.pl) ma zaszczyt zaprosić Państwa na pierwszy spot z cyklu grupowego rigowania samochodów.

Po pierwszej edycji, która odbyła się w ubiegłoroczne wakacje, coraz więcej osób pisało z pytaniami kiedy odbędzie się kolejny tego typu spot. Wraz z zarządem vwśląsk, postanowiliśmy zorganizować, drugi tego typu spot który odbędzie się 29 Lipca o godzinie 16. Tym razem, wyruszymy na podbój parkingu podziemnego w centrum handlowym Silesia City Center, zbieramy się zaraz przy wjeździe na parking podziemny wjazdem pod parkingiem górnym ;) Myślę, że nie będzie problemu ze znalezieniem miejsca spotu.

Tym razem, zdjęcia będą miały bardziej miejski nowoczesny klimat jak zdjęcie

ex Golfa Chudego -

http://img687.imageshack.us/img687/3892/60997707.jpg

czy Golfa Talenta -

http://img29.imageshack.us/img29/7075/85129064.jpg

Koszt wykonania jednego zdjęcia to 20zł, w przypadku gdy właściciel samochodu zdecyduje się na 3 lub 4 zdjęcia to koszt wynosi 50zł.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do przyjazdu, mile widziani będą również właściciele innych marek samochodów nie koniecznie niemieckich.

Dla osób, które nie wiedzą, co to są rig shoty, krótkie wyjaśnienie:

Są to zdjęcia w ruchu, robione za pomocą specjalistycznego statywu przysysanego do karoserii samochodu (ewentualnie szyb), na którego końcu jest przymocowany aparat, dzięki czemu można uchwycić samochód wprawiony w ruch, a dzięki długiemu czasowi naświetlania, wydaję się jak by samochód jechał z zawrotną prędkością, a tak naprawdę zazwyczaj samochód jest pchany lub porusza się na pół sprzęgle. Następnym krokiem w robieniu rig shota jest obróbka komputerowa, która pochłania mnóstwo czasu, jednak dzięki niej ze zdjęcia kasuje się statyw i dodaje zdjęciu wiele indywidualnych cech.

[/TD]

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wygląda...

Hej ludziska.

Kurde, miałem wrażenie dzisiaj, że minęła mnie moja była na czarnych matowych felgach... :(

Siemka :hi:

Jeśli zastanawiasz się czy to Twoja to mówię że na 100% nie. Twoja teraz ma zderzaki z S4 i srebrne BBS 17" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę robi wrażenie :kox:

---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

Przyjedź na spota do Gliwic to zobaczysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

co do skrzyń...nie dam se złego słowa powiedzieć na manuala:wink: czyt.osiągi i spalanie, ale jak i na automata czyt. Qrewnie wygodna jazda w mieście. Następne autko będzie w manualu, ale dsg nie pogardzę:slina: jechałem 170km dieslem...miazga:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

co do skrzyń...nie dam se złego słowa powiedzieć na manuala:wink: czyt.osiągi i spalanie, ale jak i na automata czyt. Qrewnie wygodna jazda w mieście. Następne autko będzie w manualu, ale dsg nie pogardzę:slina: jechałem 170km dieslem...miazga:kox:

Te pierwsze dsg też nie są takie fajne, podobno pada to jak muchy. Poza tym się ich nie naprawia tylko wymienia od razu na nowe, bo te skrzynie są montowane sterylnie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem passatem 2letnim:wink: chyba już lepsze są...co?!

totolotek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu brak... :(

Na prawdę robi wrażenie :kox:

---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

Przyjedź na spota do Gliwic to zobaczysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...