Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

optymalnie jak wybierzesz środowe popołudnie to na wieczornego grila się załapiesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Wroclaw . A4.Katowice...zjezdzasz na 86 na Tychy dalej na Bielsko...w Bielsku zjezdzasz na S1 na Cieszyn 15 minut i masz zjazd na Jasienice przy MCD ,a z Jasienicy to rzut kamieniem
Lepiej z A4 wjechac na A1 kierujac sie na Rybnik.Później zjazd na Żory i na Wiślanke 81.Dojedzie do S1 na Bielsko :wink: Teraz Tychy rozkopane i moze utknąć :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też tak idzie......ale ja i tak bym pojechał przez Tychy bo zdecydowanie krócej i prościej ...jechałem ostatnio Pszczyna -Katowice -Pszczyna i lekko bez jakichś większych zatwardzeń w ciągu dnia było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też tak idzie......ale ja i tak bym pojechał przez Tychy bo zdecydowanie krócej i prościej ...jechałem ostatnio Pszczyna -Katowice -Pszczyna i lekko bez jakichś większych zatwardzeń w ciągu dnia było :wink:

Bo młyn masz dopiero w Czechowice-Dziedzice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Pany przecież się nie spieram :wink:

to może faktycznie Koledze lepiej będzie dojechać tak jak Kolega napisał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

Artur, coś dla Ciebie :wink:

ZAWIESZENIE GWINT KW AUDI S4 RS4 A4 QUATTRO (2649997921) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pane jakbym miał wolnego tysiaka to bym sobie życie na nowo ułożył :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pane jakbym miał wolnego tysiaka to bym sobie życie na nowo ułożył :decayed::decayed::decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Tyś je dupny. Wycieraczki za 400zł a na gwinta nie masz :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos ogarne , chyba :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

dziekuje za pomoc :notworthy:

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

chetnie wpadl bym na waszego spocika , niestety spedze dwa dni w jaworzu ale w srodku tygodnia. jeszcze raz dzieki koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No ja właśnie wstałem

gorzołka się wczoraj lała wiadrami :decayed: weselicho było pierwsza klasa

---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

Ja się dołączę

:hi:

Przemo bede u Ciebie na chwilke, moze maly spocik :wink:

---------- Post dopisany 22-09-2012 at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany 21-09-2012 at 23:53 ----------

odezwe sie jak wpadne w pazdzierniku do jaworza

spoko zapraszam, a skoro będziesz w środku tygodnia to damy radę na spota się zgadać, u nas spoty w środę jak się znajdą chętni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kup tego gwinta i fele od Pucka i będziesz miał takiego furaka :kox:

człowiecze ja nie mam zamiaru już grosza do tej niebieskiej skarbonki wrzucić :wink:

jakos ogarne , chyba :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

dziekuje za pomoc :notworthy:

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

chetnie wpadl bym na waszego spocika , niestety spedze dwa dni w jaworzu ale w srodku tygodnia. jeszcze raz dzieki koledzy

reasumując.....to co napisałem z tym co napisał Wihajster to....

jadąc od siebie pojedziesz przez Wrocław -Gliwice-Żory-Pawłowice-Skoczów-Jasienica (A4-A1-dk81-S1) na mapie ogarniesz szybko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
Kup tego gwinta i fele od Pucka i będziesz miał takiego furaka :kox:

człowiecze ja nie mam zamiaru już grosza do tej niebieskiej skarbonki wrzucić :wink:

:polew::polew::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...