Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

A Ty Kamil byłeś pierwszy raz?? Albo spytam inaczej, czy to był Twój pierwszy raz :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co się nie chwaliłeś... myślałem że tylko ja byłem świeżynką :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to można by zrobić weekendowy wypad na dwa dni. Tylko musiałbym wiedzieć wcześniej bo nie zawsze w weekend będe na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: to na następnym spocie trzeba się zgadać i ustalić wszystko :evil: Myślę że dzisiejszy skład się zgodzi :hi: ładnie byś dzisiaj przywalił ;] hahahaha ten z Corsy był coś wkurzony ;]

Szkoda że nie puściłeś "siemian" na Corse bąka jak Dawid :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dajcie spokój jak nie chcą puścić to się trzeba wpychać... To corsa była... szczerze mówiąc nawet nie zauważyłem marki...

Już mnie korciło żeby wysiąść... Jak widze takich buców to mi sie ciepło robi. Jak jedno auto prawie sie zatrzymuje przed progiem to to za nim tez musi, a ja sie wtedy moge spokojnie wepchac, a tu pajac będzie trąbił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: to na następnym spocie trzeba się zgadać i ustalić wszystko :evil: Myślę że dzisiejszy skład się zgodzi :hi: ładnie byś dzisiaj przywalił ;] hahahaha ten z Corsy był coś wkurzony ;]

Szkoda że nie puściłeś "siemian" na Corse bąka jak Dawid :polew: :polew:

hahaha właśnie jeszcze jak by Turbo poszło takim olejem mniam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dajcie spokój jak nie chcą puścić to się trzeba wpychać... To corsa była... szczerze mówiąc nawet nie zauważyłem marki...

Już mnie korciło żeby wysiąść... Jak widze takich buców to mi sie ciepło robi. Jak jedno auto prawie sie zatrzymuje przed progiem to to za nim tez musi, a ja sie wtedy moge spokojnie wepchac, a tu pajac będzie trąbił...

:good: :good: :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z przykrością stwierdzam, iż w poniedziałek moje autko zmieniło właściciela:(

Niestety wnętrze mnie wykończyło i stwierdziłem, że nie będe się wiecej cisł i kombinował jak tutaj usiaść, żeby było wygodnie.Zmnieniam marke, bo na wygodniejsze Audi mnie nie stać.Może kiedyś jak na piśmie dacie mi oświadczenie, że mnie nie zlinczujecie publicznie za zdradę - to wpadne na chwilkę zobaczyć "stare" twarze.........

:bicz: IGOR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z przykrością stwierdzam, iż w poniedziałek moje autko zmieniło właściciela:(

Niestety wnętrze mnie wykończyło i stwierdziłem, że nie będe się wiecej cisł i kombinował jak tutaj usiaść, żeby było wygodnie.Zmnieniam marke, bo na wygodniejsze Audi mnie nie stać.Może kiedyś jak na piśmie dacie mi oświadczenie, że mnie nie zlinczujecie publicznie za zdradę - to wpadne na chwilkę zobaczyć "stare" twarze.........

:bicz: IGOR

to teraz szpan po wsi :naughty:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 07:59_________________________________________________

Witam

Postaram się wpaść na spocika w najbliższą środę, chociaż moja :a4fan: to nic szczególnego :rolleyes:

Pozdrawiam

wpadnij znajdziemy coś szczególnego w twoim aucie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadnij znajdziemy coś szczególnego w twoim aucie :przebiegly:

Dziurę w maskownicy głośnika w tylnych drzwiach :kox::polew:

Postaram się wpaść ale nie obiecuję ponieważ często jest tak, że dłużej siedzę w pracy i mogę się nie wyrobić z czasem... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...