Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

jak zostane do czwartku w BB to wpadlbym do Was jutro na spota :gwizdanie: z kim moglbym sie ewentualnie zabrac? (nocuje w hotelu Rekord na Startowej)

chłopaki jadą z bielska to cię ktoś zabierze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

jak zostane do czwartku w BB to wpadlbym do Was jutro na spota :gwizdanie: z kim moglbym sie ewentualnie zabrac? (nocuje w hotelu Rekord na Startowej)

chłopaki jadą z bielska to cię ktoś zabierze :cool1:

ok, dzieki :) jutro jeszcze sie odezwe :) Wojtek podeslij mi swoj numer na PW, jak co to zadzwonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jak zostane do czwartku w BB to wpadlbym do Was jutro na spota :gwizdanie: z kim moglbym sie ewentualnie zabrac? (nocuje w hotelu Rekord na Startowej)

I tak muszę wracać do BB po pracy, więc spokojnie mogę cię zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jak zostane do czwartku w BB to wpadlbym do Was jutro na spota :gwizdanie: z kim moglbym sie ewentualnie zabrac? (nocuje w hotelu Rekord na Startowej)

I tak muszę wracać do BB po pracy, więc spokojnie mogę cię zabrać.

ok, to napisz mi na PW swoj numer to bede dzwonil :) jutro wszystko sie okaze czy zostaje w BB do czwartku, jezeli tak to bede na spocie, a jesli jutro skoncze szkolenie to smigam do domu i innym razem wpadne :wink4: ale chyba jednak zostane, jak siemian robi grilla to... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dam rade bo jestem jutro zaproszony na popijawe do kolegi.

A wiadomo że lepiej pić na sępa niż robić grilla za swoje :decayed::naughty::polew:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 22:59_________________________________________________to jest opuchlizna głodowa... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dam rade bo jestem jutro zaproszony na popijawe do kolegi.

A wiadomo że lepiej pić na sępa niż robić grilla za swoje :decayed::naughty::polew:

to ja specjalnie z PO MO RZA przyjechalem na grilla w Twoim wykonaniu, a Ty na popijawe idziesz... :mysli: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, pożyjemy zobaczymy... Jutro będzie jutro.

Może dam rade :>[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 23:14_________________________________________________1255990125_by_ogniomiot_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1255770351_by_leeno_500.jpg[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 23:21_________________________________________________stare ale dobre

http://www.youtube.com/watch?v=To0ffVcs8Wg

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie miał ktoś jutro podpałkę czy rozpalamy grilla benzyną.Ja już jutro nie będe miała czasu podskoczyć do sklepu po rozpałkę.Może za bardzo się o to martwie bo przecierz Siemian będzie wszystko miał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie miał ktoś jutro podpałkę czy rozpalamy grilla benzyną.Ja już jutro nie będe miała czasu podskoczyć do sklepu po rozpałkę.Może za bardzo się o to martwie bo przecierz Siemian będzie wszystko miał. :)

spoko spoko bede mial :) .. tzn zdobede ja jakos ..

to jest opuchlizna głodowa... :polew: :polew: :polew:

hmmm a mi sie wydawalo ze co innego ? :polew:

siemian.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...