Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Sieman futerka niechce,bo zbieram na obszycie foteli skora ale napewno nie czarna!!!!co sie znowu uczepiles tlumika i glosnika?? Ja przynajmniej mam wszystkie biegi ktore chodza bez problemu a nie tak jak Ty cztero letnim aucie, To tylko znaczy o umiejętnosciach kierowcy,chyba ze tą b7 na codzien jezdzi kto inny a Ty przyjezdzasz nia tylko na spoty ???? nie wiesz o tym ze do zmiany biegów uzywa sie drązka zmiany biegów ale wczesniej wciskajac sprzegło??? :polew: :polew:

Ale co tam sie zepsuje pogada sie ze sponsorem i kupi nową skrzynie.... Sieman sory ale zacznij miec troche szacunku do gorszych od Ciebie!!! bo sie mozesz na tym przyjechac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Sieman futerka niechce,bo zbieram na obszycie foteli skora ale napewno nie czarna!!!!co sie znowu uczepiles tlumika i glosnika?? Ja przynajmniej mam wszystkie biegi ktore chodza bez problemu a nie tak jak Ty cztero letnim aucie, To tylko znaczy o umiejętnosciach kierowcy,chyba ze tą b7 na codzien jezdzi kto inny a Ty przyjezdzasz nia tylko na spoty ???? nie wiesz o tym ze do zmiany biegów uzywa sie drązka zmiany biegów ale wczesniej wciskajac sprzegło??? :polew: :polew:

Ale co tam sie zepsuje pogada sie ze sponsorem i kupi nową skrzynie.... Sieman sory ale zacznij miec troche szacunku do gorszych od Ciebie!!! bo sie mozesz na tym przyjechac...

siemian luzuj ....

czolem wszystkim :hi: i za***ista pogoda !!!! ...

a boniu wiesz jaki siemian jest wiec olewka :) ..jest gruby, ma piekne dlugie wlosy i jest pyskaty jak maly szczekajacy york :D wiec dla mnie nie szkodliwy hyhy co kto robi z autem to jego sprawa a czy sie podoba czy nie to tez musisz patrzec na to ze ile ludzi.... tyle opini i nie kazdemu bedzie sie podobac .. takie zycie

na spocie po lisciu i przytulac mi sie :polew:

a czemu piszesz ze ma szanowac gorszych od siebie? .. a co niby gorszy jestes? .. czemu? :mysli: nikt nie jest gorszy... a to ze sie ponabija troche .. posmiac sie z siebie tez czasami trzeba troche :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieman futerka niechce,bo zbieram na obszycie foteli skora ale napewno nie czarna!!!!co sie znowu uczepiles tlumika i glosnika?? Ja przynajmniej mam wszystkie biegi ktore chodza bez problemu a nie tak jak Ty cztero letnim aucie, To tylko znaczy o umiejętnosciach kierowcy,chyba ze tą b7 na codzien jezdzi kto inny a Ty przyjezdzasz nia tylko na spoty ???? nie wiesz o tym ze do zmiany biegów uzywa sie drązka zmiany biegów ale wczesniej wciskajac sprzegło??? :polew: :polew:

Ale co tam sie zepsuje pogada sie ze sponsorem i kupi nową skrzynie.... Sieman sory ale zacznij miec troche szacunku do gorszych od Ciebie!!! bo sie mozesz na tym przyjechac...

siemian luzuj ....

czolem wszystkim :hi: i za***ista pogoda !!!! ...

a boniu wiesz jaki siemian jest wiec olewka :) ..jest gruby, ma piekne dlugie wlosy i jest pyskaty jak maly szczekajacy york :D wiec dla mnie nie szkodliwy hyhy co kto robi z autem to jego sprawa a czy sie podoba czy nie to tez musisz patrzec na to ze ile ludzi.... tyle opini i nie kazdemu bedzie sie podobac .. takie zycie

na spocie po lisciu i przytulac mi sie :polew:

a czemu piszesz ze ma szanowac gorszych od siebie? .. a co niby gorszy jestes? .. czemu? :mysli: nikt nie jest gorszy... a to ze sie ponabija troche .. posmiac sie z siebie tez czasami trzeba troche :D

:polew::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche szacunku do gorszych od Ciebie

??? ??? ??? :kox:

... :polew:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 09:38_________________________________________________JOŁ tak w ogóle :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Mężczyzna około 40-tki pomykał szosą w swoim nowiutkim Porsche. Kiedy już

dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość, we wstecznym lusterku zobaczył

charakterystyczne czerwono-niebieskie migające światełka. Pewien mocy

swojego samochodu ostro przyspieszył, ale wóz policyjny nie dawał za

wygraną. Po chwili zdał sobie jednak sprawę, że w ten sposób może

przysporzyć sobie wielu kłopotów i zjechał na pobocze. Policjant podszedł do

niego, bez słowa sprawdził prawo jazdy i powiedział:

- To był dla mnie długi dzień, zbliża się koniec mojej zmiany, na dodatek

jest piątek trzynastego. Mam dość papierkowej roboty, więc jeśli znajdzie

pan jakieś dobre wytłumaczenie to może Pan odjechać bez mandatu.

Mężczyzna pomyślał chwilkę i powiedział:

- W zeszłym tygodniu moja żona zostawiła mnie dla jakiegoś policjanta.

Bałem się, że chciał mi ją pan oddać.

- Życzę miłego weekendu - powiedział policjant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

hehehehe... Panowie co myslicie o Pomalowaniu srodka moich felg na czarno lub pod kolor auta(granatowa perla) ranty i tak pojda na nowo do polerowania,a i prosze o powazne odpowiedzi a nie takie jak "zesuć bardziej wyglądu i tak się chyba nie da więc eksperymentuj... " Mam nadzieje ze autor tego posta wie do czego pije ?? a jezeli nie to juz pisze!!! Nie kazdego stac na cos duzo lepszego wiec wklada cale serce i czas w to co ma!!!! Ja do tego wszystkiego dochodze wlasnymi rekami a za czyjąś pomocą np. TATY !!!!! ... Pozdrawiam!!!!!

Moje felgi są czarne w środku, no może nie czarne, ale bardzo ciemnoszare i moim zdaniem wygląda to znakomicie. Nie pamiętam dokładnie jak ten twój wzór wygląda, ale połączenie czarnego ze srebrnym zwykle się sprawdza, więc u ciebie powinno być ładnie :)

Nie przejmowałbym się takimi zawistnymi tekstami. W moim wątku też padło parę 'słabych' tekstów, ale co ja się będę tym przejmował.

Swoją drogą, ja chyba poszedłbym w zmiany mechaniczne, które podniosłyby osiągi auta, niż bawił się w dopieszczanie z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Mężczyzna około 40-tki pomykał szosą w swoim nowiutkim Porsche. Kiedy już

dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość, we wstecznym lusterku zobaczył

charakterystyczne czerwono-niebieskie migające światełka. Pewien mocy

swojego samochodu ostro przyspieszył, ale wóz policyjny nie dawał za

wygraną. Po chwili zdał sobie jednak sprawę, że w ten sposób może

przysporzyć sobie wielu kłopotów i zjechał na pobocze. Policjant podszedł do

niego, bez słowa sprawdził prawo jazdy i powiedział:

- To był dla mnie długi dzień, zbliża się koniec mojej zmiany, na dodatek

jest piątek trzynastego. Mam dość papierkowej roboty, więc jeśli znajdzie

pan jakieś dobre wytłumaczenie to może Pan odjechać bez mandatu.

Mężczyzna pomyślał chwilkę i powiedział:

- W zeszłym tygodniu moja żona zostawiła mnie dla jakiegoś policjanta.

Bałem się, że chciał mi ją pan oddać.

- Życzę miłego weekendu - powiedział policjant.

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to i to :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 12:57_________________________________________________Wojtuś podziękował za kawke :)[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 12:57_________________________________________________1255988708_by_DiabloManII_500.jpg[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 13:03_________________________________________________W1_WYPADEK1_AN_460x370.jpg

woow f*ck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poćwicz Maciuś wjezdzanie na podnośnik przed następnym razem... :polew: :polew: :polew:

a Ty naucz się jeździć bo ja już Ci nie będę jechał z pomocą i zestawem kół :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poćwicz Maciuś wjezdzanie na podnośnik przed następnym razem... :polew: :polew: :polew:

a Ty naucz się jeździć bo ja już Ci nie będę jechał z pomocą i zestawem kół :gwizdanie:

zacytuje pewniego wieszcza

"o ty c**jku" :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poćwicz Maciuś wjezdzanie na podnośnik przed następnym razem... :polew: :polew: :polew:

a Ty naucz się jeździć bo ja już Ci nie będę jechał z pomocą i zestawem kół :gwizdanie:

zacytuje pewniego wieszcza

"o ty c**jku" :> :> :>

proszę się gnojki uspokoić :polew::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...