Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Moze Wy panowie pomozecie mi z podlaczeniem zmienarki? na spocik niestety nie moge podjechac bo w pracy non toper 2 zmiany ;(

Watek:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_podlaczenie_zmieniarki-t98913.0.html

Jeśli to rzeczywiście działa, to w sumie wystarczy poprzekładać piny do oryginalnej wtyki i powinno działać. Jeśli wtyka, która jest w aucie jest rozdzielna, to wystarczy przełożyć na tą co jest w tym module i powinno śmigać.

:) drodzy panowie napiszcie coś więcej o tych waszych spotkaniach , i chciałabym trochę kalendarzyków??? w mojej okolicy sporo audiczek :) pozdrawiam

Hmmm... co by tu napisać :mysli:

Spotykamy się co środę. Robimy sobie grilla, ostatnio nawet razem z ogniskiem, i gadamy o różnych pierdołach, itp. :>

Najlepiej wpaść i samemu się przekonać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

o karwa, na 13:40 miałem jechać na ćwiczenia a alkomat mi jeszcze pokazuje 1,3 promila :wallbash: :wallbash:

Tak to jest jak sie wraca o 5 rano (tak mówi matka :kox:) na kompletnej nieświadomce :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) drodzy panowie napiszcie coś więcej o tych waszych spotkaniach , i chciałabym trochę kalendarzyków??? w mojej okolicy sporo audiczek :) pozdrawiam

witam.Oczywiście zapraszamy a kalendarzyki jeszcze sie jakies znajdą :decayed: Najwyżej każdy wyciągnie z portfela i odda ci swój :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:) drodzy panowie napiszcie coś więcej o tych waszych spotkaniach , i chciałabym trochę kalendarzyków??? w mojej okolicy sporo audiczek :) pozdrawiam

zapraszamy serdecznie w środę :) przekonasz się, że jest miło... Czy przypadkiem koleżanka porusza się szara B7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B7 i motorownia 75PS :kox:

nie czepiaj sie pierdół :gwizdanie: :tongue4:

moc jak u siemiana :tongue4:

wyjaśnimy koleżance na spocie o co biega... :gwizdanie: I musimy wszystko zrobić,żeby Siemiana nie było bo jak koleżanka wpadnie to się zrazi jeszcze :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie będzie w środe syn ma urodziny :)

to niech wpadnie z Tobą to mu się zrobi spotowe:) urodzinki[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 13:14_________________________________________________

:) drodzy panowie napiszcie coś więcej o tych waszych spotkaniach , i chciałabym trochę kalendarzyków??? w mojej okolicy sporo audiczek :) pozdrawiam

co do kalendarzyków to mamy jeszcze tyle, że to na ten rok wiec zapraszam ponownie na spota i damy parę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie będzie w środe syn ma urodziny :)

klubowicz a taką drobnostke stawia ponad spoty :angry:

Już poszło PW do Huga z pewnym wnioskiem :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 13:44_________________________________________________Siemian Twoje felgi narazie spisują się dobrze - ciekawe jak będzie jak je założę na auto i zacznę używać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie będzie w środe syn ma urodziny :)

klubowicz a taką drobnostke stawia ponad spoty :angry:

Już poszło PW do Huga z pewnym wnioskiem :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 13:44_________________________________________________Siemian Twoje felgi narazie spisują się dobrze - ciekawe jak będzie jak je założę na auto i zacznę używać :polew:

nie przekraczaj 80km/h bo kiery nie utrzymasz :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie będzie w środe syn ma urodziny :)

klubowicz a taką drobnostke stawia ponad spoty :angry:

Już poszło PW do Huga z pewnym wnioskiem :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 13:44_________________________________________________Siemian Twoje felgi narazie spisują się dobrze - ciekawe jak będzie jak je założę na auto i zacznę używać :polew:

nie przekraczaj 80km/h bo kiery nie utrzymasz :polew:

:polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 13:49_________________________________________________z jedną felgą był problem - nie dało sie jej wyważyć - ale jak oderwaliśmy od niej krawężnik to potem jakoś poszło :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motorownia 75PS :) pisałam koledze siemianowi ze jestem zielona wiec proszę o wyrozumiałość i ewentualne pouczenie !!!!:) ale będziecie mieć ubaw ja coś palne:):) :)

W tą środę niestety chyba się nie wybiorę ale może w niedługim czasie :) (jak umyję auto )

odp .dla kolegi mk4 , tak mój Lolek jest koloru szarego :)

a co strasznego robi kolega siemian ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motorownia 75PS :) pisałam koledze siemianowi ze jestem zielona wiec proszę o wyrozumiałość i ewentualne pouczenie !!!!:) ale będziecie mieć ubaw ja coś palne:):) :)

W tą środę niestety chyba się nie wybiorę ale może w niedługim czasie :) (jak umyję auto )

odp .dla kolegi mk4 , tak mój Lolek jest koloru szarego :)

a co strasznego robi kolega siemian ???

Przyjeżdża na spoty ! :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co strasznego robi kolega siemian ???

nawet nie wypowiadaj jego nicka - to jak ptasia grypa ( nawet nie wiesz kiedy Cię dopada )[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 14:21_________________________________________________na zlota oczywiście wpadaj - zapraszamy - tylko wcześniej się upewnij czy napewno nie będzie kolegi siem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co strasznego robi kolega siemian ???

nawet nie wypowiadaj jego nicka - to jak ptasia grypa ( nawet nie wiesz kiedy Cię dopada )[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 14:21_________________________________________________na zlota oczywiście wpadaj - zapraszamy - tylko wcześniej się upewnij czy napewno nie będzie kolegi siem....

:kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...