Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

tyyyyy.. normalnie tyyyy :) ja ci dam Bana :P .... mam zdjęcie twojego auta strzeż się ... wystawie ci je na mobile.eu za atrakcyjna cenę i zobaczysz jak to jest rozmawiać z Ruskami przez telefon heheheh :)

Dokładnie KROPKA mu!!!

Albo jeszcze lepiej Bana!!!!!!!!!! :polew:

To chyba chodziło o to że dostaniesz banana za te swoje wozidło :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

tyyyyy.. normalnie tyyyy :) ja ci dam Bana :P .... mam zdjęcie twojego auta strzeż się ... wystawie ci je na mobile.eu za atrakcyjna cenę i zobaczysz jak to jest rozmawiać z Ruskami przez telefon heheheh :)

Dokładnie KROPKA mu!!!

Albo jeszcze lepiej Bana!!!!!!!!!! :polew:

To chyba chodziło o to że dostaniesz banana za te swoje wozidło :polew: :polew: :polew: :polew:

:) a co z moim wozidłem jest nie tak ? ja wiem że było niepełno sprytne ale teraz jest już wsio porobione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bose u pitera zamontowane na gotowo. Nie widzę większej różnicy pomiędzy tym nowym wzmakiem, a tym starym. Moim zdaniem gra tak samo ładnie i czysto.

Piny ISO pasują idealnie w tą wtykę.

dzieeeeeki slawek jeszcze raz :notworthy: ...

bry wszystkim :) widze ze weekend aktywnie na forum spedzony... kolezanke i ja zapraszam :decayed:

i cos z rana ... http://www.joemonster.org/filmy/19730/Serbski_lowrider jest lansik !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A ja mam kaca drugi dzień! :blink: Niby jest trochę lepiej ale dalej do d*py :wallbash: Wódy nie piję do sylwestra co najmniej, a przynajmniej nie w takich ilościach :decayed:

zawsze się tak mówi na drugi dzień, przychodzi weekend i znów sielanka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżem do :bry::)

Dziś juz niestety z pracy. Masakra jak mi się nie chciało wstać i jechać do roboty :(

Bose u pitera zamontowane na gotowo. Nie widzę większej różnicy pomiędzy tym nowym wzmakiem, a tym starym. Moim zdaniem gra tak samo ładnie i czysto.

Piny ISO pasują idealnie w tą wtykę.

dzieeeeeki slawek jeszcze raz :notworthy: ...

bry wszystkim :) widze ze weekend aktywnie na forum spedzony... kolezanke i ja zapraszam :decayed:

Piter, a jak z buczeniem, jest czy nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżem do :bry::)

Dziś juz niestety z pracy. Masakra jak mi się nie chciało wstać i jechać do roboty :(

Bose u pitera zamontowane na gotowo. Nie widzę większej różnicy pomiędzy tym nowym wzmakiem, a tym starym. Moim zdaniem gra tak samo ładnie i czysto.

Piny ISO pasują idealnie w tą wtykę.

dzieeeeeki slawek jeszcze raz :notworthy: ...

bry wszystkim :) widze ze weekend aktywnie na forum spedzony... kolezanke i ja zapraszam :decayed:

Piter, a jak z buczeniem, jest czy nie ma ?

To weź sobie jeszcze tydzień. Przecież urlopu masz pod dostatkiem... :>

Piter, a jak z buczeniem, jest czy nie ma ?

wedlug mnie nie ma ... nic nie slysze coby mnie denerwowalo .. tylko ten uszkodzony glosnik z przodu czasami daje znac :)

Nio niestety, czytałem że jak przy wypadku urywa przód i trzeba wspawać nowy to wtedy są kłopoty z centralnym głośniczkiem, bo nikomu nie chce się porządnie lutować kabli... :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie czym się różni bose w avancie od tego w sedanie? Zaraziliście mnie trochę tematem i zrobiłbym se moda RNS-E + bose :gwizdanie: Na alledrogo widzę tylko do avantów :confused4: Podobno głośnik + wzmak jest gdzieś na/pod? półce tylnej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie czym się różni bose w avancie od tego w sedanie? Zaraziliście mnie trochę tematem i zrobiłbym se moda RNS-E + bose :gwizdanie: Na alledrogo widzę tylko do avantów :confused4: Podobno głośnik + wzmak jest gdzieś na/pod? półce tylnej.

zgadza się głośnik jest montowany na tylnej półce.. z tego co pamiętam swojego czasu były głośniki do sedana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawiaja się do sedana więc spoooko[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 11:49_________________________________________________co tu taka cisza...

Patrzcie jakie fajne autko jest do sprzedania:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9861425

:>[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 12:28_________________________________________________albo to:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10204300[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 12:29_________________________________________________a ten to jest chyba audi exclusive bo ma obniżany dach...

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10158146[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 12:30_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10257103 ten też niczego sobie... to co kupujemy?? :)[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 12:30_________________________________________________ten jest świetnie wyposażony w środku- widać na ostatniej fotce...

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10273118

Zresztą w opisie napisali... podgrzewane fotele, kierownica wielofunkcyjna... no tak jest wielofunkcyjna... można nią palić w piecu... tylko się już troszke zużyła.. :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...