Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

dobra ja będę w tą środę o 18.00 napewno, tylko żeby ktoś się też pojawił (please :notworthy:), zabiorę ze sobą kompa i VAG-a

ja też się zjawie zapaznać kolegów z forum :hi: mam pare pytań co do mojego autka myśle ze ktoś mi pomoże np rozszyfrować wydruk z ecusoftu. :notworthy: (chce wiedzieć ile moja perła ma koników a dla mnie to czarna magia) :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Patrząc na prognozę pogody, to na 99% będzie spocik w starym miejscu - czyli parking przy Auchan.

@porter

Paliwo super. Nie wiem czy to nie autosugestia, ale wydaje mi się, że lepsze niż ze stacji. Nawet nie śmierdzi tak, jak auto chodzi na wolnych obrotach.

Zastanawiam się tylko czy nie trzeba do niego lac jakiegoś depresatora, bo zima idzie, a to chyba nie jest zimowa ropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie dalo by sie jutro tego zrobic o 19 i pod media marktem pod auchanem juz o 18 jest cima i zima i nie zdaze na 18 :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boniu

Z VAG-iem radzimy sobie całkiem nieźle myślę. Ekspertem nie jestem, ale myślę, że w miarę opanowałem temat.

@martin a4

Jeśli frekwencja będzie taka jak wynika z ostatnich postów, to do 19 będziemy tam na pewno. Ostatnio było nas dwóch a byłem o 20-tej dopiero w domu.

Oświetlenie może nie jest tam tak dobre jak pod Sarnim Stokiem, ale lampy świecą całkiem nieźle, więc nie powinno byc problemów z widocznością :)

Jedyne co tak na prawdę skłania ku parkingowi podziemnemu pod Sarnim to wiatr, który od kilku dni jest dośc mocny i chłodny. Pod tym względem rzeczywiście byłbym skłonny za przeniesieniem się pod dach.

Niech się wypowiedzą wszyscy to zobaczymy. Czekam na opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie nad czym zastanawiać.w okresie zimowym tylko i wyłącznie pod sarnim stokiem trza sie spotykac.jutro powinienem byc na 99% :kox::naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...