Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Widzę, że grupki się robią :decayed::kox:

Nie planuje się ktoś na wiosnę wybrać do Rogala na czipowanko? :mysli: Bo ja mam w planach... ale jeszcze nie wiem czy mi się będzie chciało tak daleko, jeszcze samemu :naughty:

Jak mi multitronica zchipują to mogę jechać :decayed:

A tak poza tym to :siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:siema:

Ja też planowałem się wybrać do Rogala, ale najpierw muszę turbo zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowie mi ktoś dlaczego do Rogala?

Macie jednych z lepszych tunerów w Polsce pod ręką a będziecie się tłuc 400km w jedną strone... :mysli:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 10:24_________________________________________________a był wczoraj miron na spocie bo go w mieście widziałem jak jechał...

http://www.sadistic.pl/tuning-vt28890.htm

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowie mi ktoś dlaczego do Rogala?

Macie jednych z lepszych tunerów w Polsce pod ręką a będziecie się tłuc 400km w jedną strone... :mysli:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 10:24_________________________________________________a był wczoraj miron na spocie bo go w mieście widziałem jak jechał...

http://www.sadistic.pl/tuning-vt28890.htm

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zaufania do Compsportu. Poza tym nie maja hamowni 4x4.

Chip w 2.5 nie jest tak do konca bez uzasadnienia. 50 NM więcej to już coś jest wydaje mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zaufania do Compsportu. Poza tym nie maja hamowni 4x4.

Chip w 2.5 nie jest tak do konca bez uzasadnienia. 50 NM więcej to już coś jest wydaje mi się.

no to chyba że tak...

Każdy ma swoich zaufanych mechaników i ludzi których dopuszcza do swojego autka...

Choć zastanawiam się dlaczego możesz nie mieć zaufania do CompSportu.

Miałeś z nimi kiedyś styczność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem styczności z nimi i nie twierdzę, że robią złą robotę. Po prostu nie mam zaufania. Powód jest prozaiczny - kiedyś trafiłem na jakiś wątek o nich, gdzie było dużo niezbyt dobrych opinii i pewnie to spowodowało u mnie dystans do tej firmy. O Rogalu natomiast niczego złego nigdy nie przeczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem styczności z nimi i nie twierdzę, że robią złą robotę. Po prostu nie mam zaufania. Powód jest prozaiczny - kiedyś trafiłem na jakiś wątek o nich, gdzie było dużo niezbyt dobrych opinii i pewnie to spowodowało u mnie dystans do tej firmy. O Rogalu natomiast niczego złego nigdy nie przeczytałem.

spoko slawek .. kazdy ma swoje zdanie i o to chodzi :) .. kogo znam i kto robil u nich nie ma zlego zdania na ich temat .. a to ze ktos im napaskudzil w watku o nich to tylko i wylacznie zagrania marketingowe innych firm .. prawda jest taka ze placi sie ludziom za logowanie sie i za pisanie zle na kogos temat ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem styczności z nimi i nie twierdzę, że robią złą robotę. Po prostu nie mam zaufania. Powód jest prozaiczny - kiedyś trafiłem na jakiś wątek o nich, gdzie było dużo niezbyt dobrych opinii i pewnie to spowodowało u mnie dystans do tej firmy. O Rogalu natomiast niczego złego nigdy nie przeczytałem.

i nie tykają auta z multitroniciem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem styczności z nimi i nie twierdzę, że robią złą robotę. Po prostu nie mam zaufania. Powód jest prozaiczny - kiedyś trafiłem na jakiś wątek o nich, gdzie było dużo niezbyt dobrych opinii i pewnie to spowodowało u mnie dystans do tej firmy. O Rogalu natomiast niczego złego nigdy nie przeczytałem.

spoko slawek .. kazdy ma swoje zdanie i o to chodzi :) .. kogo znam i kto robil u nich nie ma zlego zdania na ich temat .. a to ze ktos im napaskudzil w watku o nich to tylko i wylacznie zagrania marketingowe innych firm .. prawda jest taka ze placi sie ludziom za logowanie sie i za pisanie zle na kogos temat ... :)

Z drugiej strony każdemu się może zdarzyć wpadka.

Swoją drogą ciekawe jaka byłaby różnica w cenie za chipa w przypadku Rogala i Compsport-u. Poza oczywiście kosztami dojazdu do Rogala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem styczności z nimi i nie twierdzę, że robią złą robotę. Po prostu nie mam zaufania. Powód jest prozaiczny - kiedyś trafiłem na jakiś wątek o nich, gdzie było dużo niezbyt dobrych opinii i pewnie to spowodowało u mnie dystans do tej firmy. O Rogalu natomiast niczego złego nigdy nie przeczytałem.

Ja podobnie.

Nie rozumiem też jednego, najpierw w Gliwicach hamowanko serii, coś tam wyjdzie, potem wgrają mi gotowy soft, potem znowu do Gliwic na hamowanko, potem jakieś poprawki/korekty? I znowu do Gliwic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem styczności z nimi i nie twierdzę, że robią złą robotę. Po prostu nie mam zaufania. Powód jest prozaiczny - kiedyś trafiłem na jakiś wątek o nich, gdzie było dużo niezbyt dobrych opinii i pewnie to spowodowało u mnie dystans do tej firmy. O Rogalu natomiast niczego złego nigdy nie przeczytałem.

Ja podobnie.

Nie rozumiem też jednego, najpierw w Gliwicach hamowanko serii, coś tam wyjdzie, potem wgrają mi gotowy soft, potem znowu do Gliwic na hamowanko, potem jakieś poprawki/korekty? I znowu do Gliwic?

Czyli koszty paliwa takie same jakbyś do Rogala jechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie.

Nie rozumiem też jednego, najpierw w Gliwicach hamowanko serii, coś tam wyjdzie, potem wgrają mi gotowy soft, potem znowu do Gliwic na hamowanko, potem jakieś poprawki/korekty? I znowu do Gliwic?

mi program w poprzedniej robili 3 h prawie .. fakt ze bez hamowni wiec pewnie o dupe troche to mozna bylo zrobic ale dlatego ze mi sie nie chcialo tam jechac ..posprawdzali tylko czy parametry silnika sa wporzadku bo jakby nie byly to powiedzial mi patryk ze sie za to nie wezma ... 3 h siedzial robil swoje i nie byl to gotowy program zareczam :)))) ... a co do hamowni .. tak dzialaja i ludziom to nie przeszkadza skoro sie chipuja u nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proton... wszystko było okej puki nie ruszyliśmy się nim przejechać, skrzynia coś nie tak... to auto w ogóle nie szło, gorzej jak mój 1,9. .... logów nie mogłem zrobić bo silnik się nie chciał dogrzać cały czas 67 stopni..... generalnie jak ja bym miał wziąć dla siebie to bym się nie zastanawiał.... ewentualnie bym siemian okradł i miał bym na silnik :D:evil:

ale wiesz to był dla takich ludzi którzy chcieli kupić i jechać... nie dokładać do tego. A jak by się coś wydarzyło to potem nie chciałbym wysłuchiwać ile musieli dołożyć.... a autko dla kogoś kto by miła czas go doprowadzić do porządku było spoko...

:hi: :hi: :hi: Bonjrono :D motherfucker's [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 13:01_________________________________________________heheheh możecie zrobić jeszcze chipa u godzica !!! heheheheheheh ale ja gwarancji nie daje... przynajmniej na paliwie zaoszczędzicie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...