Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzi czarnoskóra gwiazda rapu do sklepu obuwniczego, który realizuje najdziwniejsze zamówienia. Mają renomę sklepu, który jest w stanie każdą zachciankę spełnić. Podchodzi do najlepiej ubranego sprzedawcy i zagaja:

- Proszę pana, szukam czegoś naprawdę wyjątkowego. Chcę buty jakich nigdy nikt nie miał, cena w ogóle nie gra roli...

Sprzedawca pomyślał i zaczyna:

- Mogę panu zaproponować te przepiękne buty ze skóry czarnej kobry, ta odmiana węża jest właściwie na wyginięciu, wiec cena nie będzie mała... 1500$

- No niby ładne, nawet mi się podobają, ale za mało odjechane, może coś lepszego, cena nie gra roli...

- Możemy zaproponować panu te... (sięga na wyższą półkę i wyciąga buty ze złotą podeszwa, wyszywane diamentami. Sznurówki także pozłacane, coś niesamowitego).

- Przepiękne, ile?

- 5000$

- Jednak potrzebuję czegoś bardziej odjechanego, moi koledzy mają podobne,

ja potrzebuję ich przebić.

Sprzedawca zasępił się cały, myśli, myśli i zaczyna bardzo po cichu...

- Jest jedna para butów, absolutny unikat. Jedyna taka na świecie, bardzo droga bo i z kontrowersyjnego materiału - wyjmuje dość pospolicie wyglądające jasne buty - to buty z ludzkiej skóry, rozumie pan powagę i to, że cena nie będzie mała...

Raper uśmiechnął się jedynie, takich to na pewno nikt nie będzie miał, oczy mu się zaświeciły i pyta:

- Ile?

- 150 000$ i nie negocjujemy...

Raper pomyślał dłuższą chwilę...

- No coś niesamowitego, ale za 150 000$? Nie macie tańszych?

- Mamy czarne, za 5,99$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Panowie mam problem. Otóż jakieś 2 tygodnie temu znajomy ze szkoły przedstawił mi swoją laskę z którą jest już ponad 2 lata. Od tego czasu ona inicjuje jakieś głupie spotkania z byle powodu, a wczoraj po paru piwach napisała mi przez sms, że jej się podobam itd. Na następny dzień niby napisała esa z przeprosinami że była pijana itd (notabene po pijaku się mówi to, czego normalnie nie ma odwagi i to też jej napisałem), ale jak jej napisałem dzisiaj esa co na to jej chłopak, że to nie jest rozmowa na odległość i powinniśmy pogadać w 4 oczy, to o chłopaku nie wspomniała nic a mi napisała "w 4 oczy? brzmi coraz lepiej, może na tylnym siedzeniu?" Mam problem bo nie wiem co zrobić, jeżeli mu powiem to nie będzie :sexinbed: a jak będzie :sexinbed: to on może się wkurzyć.... niby nie znam go jakoś dobrze bo widujemy się tylko w szkole ale jednak... . Dodam, że nic do niej nie czuję, nie podoba mi się jakoś specjalnie ale brzydka też nie jest, a na :sexinbed: w sumie bym miał ochotę :D

A co do tylnego siedzenia to nie ma mowy, szkoda mi auta i tak też jej napiszę...

Kobiety to dziwna rasa ... :OMG:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumie to twój kłopot czy znalazłeś gdzieś to na necie ?

Godzic... mój.

a co to za kłopot :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumie to twój kłopot czy znalazłeś gdzieś to na necie ?

Godzic... mój.

a co to za kłopot :gwizdanie:

HEHEH jak ja lubie takie kłopociki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie mam problem. Otóż jakieś 2 tygodnie temu znajomy ze szkoły przedstawił mi swoją laskę z którą jest już ponad 2 lata. Od tego czasu ona inicjuje jakieś głupie spotkania z byle powodu, a wczoraj po paru piwach napisała mi przez sms, że jej się podobam itd. Na następny dzień niby napisała esa z przeprosinami że była pijana itd (notabene po pijaku się mówi to, czego normalnie nie ma odwagi i to też jej napisałem), ale jak jej napisałem dzisiaj esa co na to jej chłopak, że to nie jest rozmowa na odległość i powinniśmy pogadać w 4 oczy, to o chłopaku nie wspomniała nic a mi napisała "w 4 oczy? brzmi coraz lepiej, może na tylnym siedzeniu?" Mam problem bo nie wiem co zrobić, jeżeli mu powiem to nie będzie :sexinbed: a jak będzie :sexinbed: to on może się wkurzyć.... niby nie znam go jakoś dobrze bo widujemy się tylko w szkole ale jednak... . Dodam, że nic do niej nie czuję, nie podoba mi się jakoś specjalnie ale brzydka też nie jest, a na :sexinbed: w sumie bym miał ochotę :D

A co do tylnego siedzenia to nie ma mowy, szkoda mi auta i tak też jej napiszę...

Kobiety to dziwna rasa ... :OMG:

jak dobry kumpel to bym się nawet nie zastanawiał... napewno zrozumie i wybaczy :decayed::naughty:

Trzeba się wspierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

kurw... dopiero teraz forum odmuliło nawet strony nie dało rady otworzyć :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie mam problem. Otóż jakieś 2 tygodnie temu znajomy ze szkoły przedstawił mi swoją laskę z którą jest już ponad 2 lata. Od tego czasu ona inicjuje jakieś głupie spotkania z byle powodu, a wczoraj po paru piwach napisała mi przez sms, że jej się podobam itd. Na następny dzień niby napisała esa z przeprosinami że była pijana itd (notabene po pijaku się mówi to, czego normalnie nie ma odwagi i to też jej napisałem), ale jak jej napisałem dzisiaj esa co na to jej chłopak, że to nie jest rozmowa na odległość i powinniśmy pogadać w 4 oczy, to o chłopaku nie wspomniała nic a mi napisała "w 4 oczy? brzmi coraz lepiej, może na tylnym siedzeniu?" Mam problem bo nie wiem co zrobić, jeżeli mu powiem to nie będzie :sexinbed: a jak będzie :sexinbed: to on może się wkurzyć.... niby nie znam go jakoś dobrze bo widujemy się tylko w szkole ale jednak... . Dodam, że nic do niej nie czuję, nie podoba mi się jakoś specjalnie ale brzydka też nie jest, a na :sexinbed: w sumie bym miał ochotę :D

A co do tylnego siedzenia to nie ma mowy, szkoda mi auta i tak też jej napiszę...

Kobiety to dziwna rasa ... :OMG:

Fakt, kobiety są dziwne. Ja bym skorzystał na twoim miejscu :>

No chyba, że to jakaś podpucha, ale chgw :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh pewnie poleciła na audi :):polew: ja bym się nie zastanawiał .... dał bym sobie spokój [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 14:27_________________________________________________piszecie tak jak byście byli męskim kur**mi :) hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________piszecie tak jak byście byli męskim kur**mi :) hehehehe

Aleś nam pojechał :>

A ja uważam, że nie ma co omijać okazji na dobry sex :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę ze trzeba mieć zasady ... bo ten świat schodzi na psy ... gdzie ta moralność co kiedyś ?? wyczynem nie jest przelecieć jak najwięcej pustych panienek, lecz być z jedną kobieta do końca dni :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________piszecie tak jak byście byli męskim kur**mi :) hehehehe

Aleś nam pojechał :>

A ja uważam, że nie ma co omijać okazji na dobry sex :>

Sławek nie wiedziałem że z Ciebie taki Alvaro :naughty::decayed:

heheh pewnie poleciła na audi :):polew: ja bym się nie zastanawiał .... dał bym sobie spokój [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 14:27_________________________________________________piszecie tak jak byście byli męskim kur**mi :) hehehehe

Bo Tobie to trzeba przetłumaczyć na Twój język...

Pomyśl że chłopak Twojego kolegi napisał do Ciebie SMSa... :polew: :polew: :polew:

Zresztą jakby to była Twoja dziewczyna to bym nawet kijem nie ruszył bo jeszcze bym coś po Tobie złapał... :polew: :polew:

Nie no żartuje... ja też Cie lubie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Tobie to trzeba przetłumaczyć na Twój język...

Pomyśl że chłopak Twojego kolegi napisał do Ciebie SMSa...

:polew: :polew: :polew: zjechałem .... ahaaaa to bym się nie zastanawiał hehehhe :)

Nie no żartuje... ja też Cie lubie wink4

:good::rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... świat schodzi na psy :blink: Dziwi mnie trochę, że wy byście się w mojej sytuacji nie zastanawiali i zaliczyli d*pę kumpla? Pusty seks mnie średnio kręci, do tego w aucie a wiecie ile miejsca z tyłu jest :cool1: Z drugiej strony jeżeli nie ja to pewnie ktoś inny, bo to świadczy o niej :gwizdanie:

Swoją drogą jestem zdziwiony, że ona się nie boi, że mu powiem :shocked: Widocznie do tej pory tak było.

Po robocie pójdę się na 2 godziny zdrzemnąć to sobie to przemyślę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej to tak jak w piłce nożnej ''niewykorzystane sytuacje sie pózniej mszczą'' Zależy też od twojej obecnej sytuacji masz zonę,stałą dziewczynę czy nie .A poza tym wydaje mi się że jakby ten twój kolega był w twoim położeniu napewno by się długo nie zastanawiał tylko jechał z tym koksem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...