Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

w sobote go podrzucę koledze który go składał luknie co dasie zrobić

godzic dzięki za porady :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtek :) prawdopodobnie tylko system się posypał

http://windows.howto.pl/artykuly,windows-31-134-1.html

[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 21:15_________________________________________________chcesz to ci to naprawie... obędzie się bez kosztów ;)

i to się nazywa pomoc klubowiczów - godzic :good: :good: :good:

a tak wogóle to dobry wieczór Panom :hi:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 00:33_________________________________________________jesli chodzi o znajomosci na sprzecie to ja......moge zawsze pomoc przy........odsniezaniu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 00:35_________________________________________________a tak zmieniajac temat, mam pytanie co do "hujków" bo dzis wieczorem jak wracalem z pracy, standardowo stali na bystrzanskiej przed vienna z suszarka, ale była dosc mocna mgla a oni stali wogole nie oswietleni - wszystko pogaszone, ktos na CB sie darl, ze dzwonil na 997 i powiedzieli mu ze "hujki" musza miec podswietlonego koguta, inaczej obywatel nie ma obowiazku sie zatrzymac i ze sie z nimi skontaktuja by wlaczyli podswietlenie, ja sie zatrzymalem w kauflandzie na jakies 15 minut, potem ruszylem w strone bystrej oczywiscie nie wiecej niz 60 km/h i te "hujki" nadal mieli zgaszonego koguta jak ich tylko minalem zaczalem nadawac wulgarne slowa w ich strone z nadzieja, ze mnie slysza. Mam pytanie czy ktos z Was wie jak to wyglada od strony prawnej? Czy koles z CB naprawde dzwonil na 997 czy tylko tak gadal? Bo niby jest tak, ze jesli sa w terenie zabudowanym to nie musza byc widzoczni :wallbash:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 00:50_________________________________________________widze, ze wszyscy poszli juz spac, badz dupczyc, wiec udanej nocy zycze i mam nadzieje, ze jutro rozwiejecie moje watpliwoci good night :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka prawda .... ze nic nie wskórasz ;) [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 00:59_________________________________________________ja nie śpię ja czuwam, żeby nam forum nie za***ali w nocy :polew: :polew: :polew:

taki dobry duch z Ciebie...

nic nie potrzebuje wskurac bo mam Cb i mam ich gleboko w zadzie :polew:

tylko sie zastanawialem co i jak :mysli:

tak czuwasz, ze by juz dawno za***ali forum na Twojej zmianie :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my z Mackiem skończyliśmy rezanko jak za starych dobrych czasów...

Niestety celem dzisiejszego rezanka nie było ulepszenie czegoś w aucie a naprawa.

Chodziło o mój fotel który od roku był fotelem coraz bardziej bujanym.. :) :)

Jak zwykle u mnie rezanko na pełnym spontanie. Siemian + wiertarka + fotel = emocje gwarantowane. :naughty: :naughty:

Ale co naważniejsze nie mająć w ogóle sprzetu przygotowanego udało się sprawe załatwić.

Jest to sposób tymczasowy i jeśli znowu sięzepsuje to wiemy przynajmniej co przygotować.

Maciuś, Piter- wielkie, wielkie dzięki.

Zdjęcia może jutro jakieś wrzuce.

Piter pokaż filmik :>[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 01:14_________________________________________________ide zaraz spac bo jutro na rano do pracy trza spadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jestem czuwam ;) ja wszytko widze :cool1:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 01:24_________________________________________________Pany dawać 4 strony do 900 brakuję ;) każdy ma jutro się przywitać 2 razy [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 01:25_________________________________________________ :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Godzic pytałeś jak się sprawa rozwiązała, wkur.wi.ła mnie paroma tekstami, między innymi powiedziałem że w tym tygodniu nie mam i tak czasu, a ona zachowuje się jakby to miało być tu i teraz a przecież ma drugą zmianę więc i tak nie ma kiedy bo się nie zamierzam włóczyć po zadupiach o 11 w nocy bo rano wstaję, to zaczęła sobie do tego układać swoją bajkę, że nie chcę, że coś tam, że się boję :polew: :polew: a takie coś działa mi na nerwy najbardziej a ja z natury nerwowy jestem :disgust: i się trochę pokłóciliśmy można powiedzieć :polew: :polew: :polew:

Na szczęście nie jestem wyposzczony i jak mam czas i chęć to spotykam się z taką jedną która przynajmniej nie ma faceta a układ między nami jest jasny :tongue4: do tego nie musimy tego robić w samochodzie :cool1:

Może to i dobrze ...

Piątek... chyba się najebie bo ten tydzień jakiś taki poje.bany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :hi: jak ja kocham późno chodzić spać i wcześnie wstawać :)

Godzic chyba będe cie lobbował na moda bo jesteś permanentnie obecny na forum :naughty::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Godzic pytałeś jak się sprawa rozwiązała, wkur.wi.ła mnie paroma tekstami, między innymi powiedziałem że w tym tygodniu nie mam i tak czasu, a ona zachowuje się jakby to miało być tu i teraz a przecież ma drugą zmianę więc i tak nie ma kiedy bo się nie zamierzam włóczyć po zadupiach o 11 w nocy bo rano wstaję, to zaczęła sobie do tego układać swoją bajkę, że nie chcę, że coś tam, że się boję :polew: :polew: a takie coś działa mi na nerwy najbardziej a ja z natury nerwowy jestem :disgust: i się trochę pokłóciliśmy można powiedzieć :polew: :polew: :polew:

Na szczęście nie jestem wyposzczony i jak mam czas i chęć to spotykam się z taką jedną która przynajmniej nie ma faceta a układ między nami jest jasny :tongue4: do tego nie musimy tego robić w samochodzie :cool1:

Może to i dobrze ...

Piątek... chyba się najebie bo ten tydzień jakiś taki poje.bany

no to jak tak się zachowuje to trzeba było wystrzelać laske pałą po pysku :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...