Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

ano szukam 1.8 t :> nic innego jakoś nie wchodzi w grę, nie mogę się doczekać kiedy będę w 100 % na tym forum :) jeśli wiecie o co chodzi

:oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 22:02_________________________________________________

no właśnie na benzynce to kiedyś motorynki jeździły :polew:

no właśnie i jak jeździły :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8T to bardzo fajna jednostka. Myślę, że po 1.9TDI najbardziej udana konstrukcja Audi. Jak ja szukałem auta to w grę wchodziło tylko 2.5 TDI albo 180-konne 1.8T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano szukam 1.8 t :> nic innego jakoś nie wchodzi w grę, nie mogę się doczekać kiedy będę w 100 % na tym forum :) jeśli wiecie o co chodzi

to kupuj furmanke i wtedy bedziesz w 100% forumowiczem.Tylko nie napalaj sie i nie kupuj jakies padliny.Aha to ma byc B5 czy B6 :mysli:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 08:30_________________________________________________

ale ich era już przeszła tak jak benzynki :polew:

fakt,benzynki ostatnio zostaja w tyle a ci co sie wysmiewaja z traktorków to widać,że jeszcze nie mieli okazji sie przejechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xandamar nie wysmiewaj z gnojowozów bo pewnie nie raz wachales gnoj i nie raz go bedziesz jeszcze wachal na swiatlach jak cie wyprzedzii :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, że tak powiem samych swoich, no widzę że tu dość ostre wymiany zdań i nikt nie popuszcza :) Jestem nowo zarejestrowany ale z audi miałem już trochę do czynienia stały bywalec audi80klub jako że miałem dwie 80 b4 w tym 150 konne quattro, teraz a4 b6 zresztą nowy nabytek, traktorek i tylko 100km ale potrzeba oszczędności w eksploatacji wyższa. pozdrawiam wszystkich i uszanowanko :hi: myślę, że jeżeli spocik w te środę aktualny to się pojawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ...

myślę, że jeżeli spocik w te środę aktualny to się pojawię.

Witamy serdecznie. Spocik jak najbardziej aktualny, zapraszam :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydał by się format serwera A4K bo coś muli ładowanie stron :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie kuś nie kuś bo już mi to po główce chodzi ale jak na razie jestem spłukany i ciężko, aczkolwiek temat chipsa musimy szerzej poruszyć co i jak gdzie żeby było dobrze bo ponoć to nie takie proste, no a nie przerabiałem tego jeszcze

no przydało by ci sie wiruska zapodac bo 100 kucyków to znacznie za malo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mało bedzie wihajster jak z toba przed czipem pamietasz ten kondukt pogrzebowy co cie wyprzedal to im fotoradar pstryknal a tobie nie i z kolega bedzie to samo:D ale po chipe inne zycie:LD nawet traktor juz nie bedzie ci mrugal zebys zjechal :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz patrzcie jakie zdeterminowanie :polew: :polew: :polew: przedstawie cie w takim swietle martin ze nawet powietrz do tej zapasowki co tyle bylo o niej mowy nie kupi:P:P powinno byc zakazana rklama w tym dziale:P:P jest taki dzial sprzedam oddam zamienie:D moglbys napisac o tej najszybszej raczce:D[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 21:48_________________________________________________heheh a z innej beczki nadchodzi czas rozliczenia sie z fiskusem czy ja moge sobie odliczyc te zdjecia z fotoradarów :D a co do stronki to strasznie ciulato dzis chodzi:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...