Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zawieszenie położenia gps - Navigation Plus


bhuyaaka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jakiś czas temu polożenie gps jak by sie zawiesiło - jestem w poznaniu i chce dojechac powiedzmy do łodzi - właczam navi robi kalkulację trasy ale pokazuje ze jestem gdzies w okolicach obornik wielkopolskich i tak za każdym razem. czy mozna jakośc zresetować położenie gps

plytę z navi juz wyciągałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 21:47_________________________________________________nagrałem nową płytkę (travel pilot dx)- i nic się nie zmieniło ... nadal po właćzeniu navi pokazuje mi ze jestem w doopie :( [br]Dopisany: 08 Październik 2009, 08:59_________________________________________________Nikt nie wie co może byc przyczyną??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że na navigation Plus nie ma przycisku setup - jeżeli o to chodzi, a kabel to gdzie[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 23:25_________________________________________________Witam

nadal mam problem z nawigacją - kupiłem oryginalną płytę z TELEATLASEM - często nie moze przeczytać płyty - jest idelana, jak już zaskoczy to po kalkulacji trasy pokazuje znowu ze jestem w całkiem innym punkcie np. jestem fizycznie w poznaniu a ona prowadzi mnie np z leszna. Nie wiem czy coś jest z modułem - gdzie on się znajduje w ogóle, czy może laser jest brudny - ja tak to czym go wyczyścić - jakieś sugestie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...