Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Wymiana nagrzewnicy


DaRo4422

Rekomendowane odpowiedzi

wItam. Czytałem i szukałem na forum przypadków wycieków z nagrzewnicy.... Mam to samo... ubyek płynu, mokro pod nogami <chociaż nikt nie sikał :P> i parowanie szyb.... Dzwoniłem do mojego mech i on nie ma czasu ale mówił że to sporo roboty.... Poradził aby na razie jeździć to połączyć przewody wchodzące do nagrzewnicy. tak zrobiłem i wszytko ustało;] ale 2 strona medalu.... Jest jesień i oprócz foteli to 0 ogrzewania...... Na dodatek jak jeżdżę na włączonej klimie to po zewnętrznej stronie szyby robi się jakiś dziwny nalot <chyba coś z klimy:(((( > nie idzie tego zmyć płynem a jazda nocą to koszmar bo nic nie widać..... co to może być?

Ale główne pyanie:

czy jest turoial jak wymienić nagrzewnicę w a4 b6 awx 2000 r climatronic??

mam sporo czasu i bym się trochę pogrzebał.... Może ktoś to robił i wie jak krok po kroku się do tefgo zabrać... co trzeba odkręcać, a co nie.....

Z góry dzięki za pomoc xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że będzie podobnie. Jeśli masz zacięcie i chęci to podejrzewam że nie powinieneś mieć problemów z tym demontażem. Dokłądnie wszystko oglądaj, szukaj śrubek i demontuj to. Jednak przed robotą udaj się do zakładu aby odessali Ci czynnik od klimy bo musisz odłączyć przewody od klimy. Życzę powodzenia i miłego rozbierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem już wymieniać ale przepłukanie narzazie dało rade, w każdym razie w Elsie 3,7 dla modelu B6 jest taki opis wymiany, może się komuś przyda:

untitled.jpg

untitled1.jpg

untitled2.jpg

Z opisu tego wynika ze nie trzeba wcale ściągać kokpitu i prawie nic rozbierać...

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...