Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

fotki na szybko :-)

ddee7c2e613b8a91m.jpg

934effb85643dab9m.jpg

6f45ffb7536d345fm.jpg

609a94d61b72752dm.jpg

b4c55fe5a70cc99em.jpg

59f0760b624b7249m.jpg

389eff7f88179cb1m.jpg

dca85484e3fc9630m.jpg

28725326fa77f9b0m.jpg

Opublikowano

te hamulce są mega, już walić to jak hamują, ale wizualnie są kox :)

Opublikowano

te hamulce są mega, już walić to jak hamują, ale wizualnie są kox :)

hamuja tak, ze robi sie mokro... :naughty:

Opublikowano
widac że nie żałujesz na nią grosza i tak trzymać..

ibize tez miał dopieszczona :decayed:

Opublikowano

już walić to jak hamują

:blink:

przecież po to się wymienia, jakby patrzeć na wygląd to można z blachy zrobić jakiś imitacje zacisku np z R8 i przykleić

Opublikowano

już walić to jak hamują

:blink:

przecież po to się wymienia, jakby patrzeć na wygląd to można z blachy zrobić jakiś imitacje zacisku np z R8 i przykleić

albo kupić plastikowe nakładki na heble "brembo" :naughty: :naughty: :naughty:

Auto kosa :slina:

Opublikowano

już walić to jak hamują

:blink:

przecież po to się wymienia, jakby patrzeć na wygląd to można z blachy zrobić jakiś imitacje zacisku np z R8 i przykleić

wiem, że dobrze hamują dlatego o tym nic nie wspomniałem.
Opublikowano

Heble wyglądają zayebiście :kox:

Opublikowano

marzenie ... :slina:

Opublikowano

LCQ, daj znac z czasem, czy zaciski nie syfia sie mocno od klockow... bo ja felg nie moge od nich domyc :decayed:

Opublikowano
  • Autor

syfią, jeszcze takie OZty i inne o podobnym wzorze można myć codziennie :>

Nie ma co zamulać tematu :D, dzisiaj wpadłem na szybki pomysł żeby coś kupić do Ski :-), jeszcze nie wiem czy będę montował czy nie (więc się nie napalać :kox: :>) :

Tak więc:

-lewa turbina K04 z RS4 B5 ze zwiększoną stroną "chłodną"

-prawa turbina K04 z RS4 B5 ze zwiększoną stroną "chłodną"

-6 wtrysków z RS4 (+adaptery)

-rura dolotowa lewa i prawa o większej średnicy

-komputer z programem z RS4 i kalibracją na przepływkę do S4 (pożyczony na odpalenie auta, ewentualnie wróci do właściciela)

-pompa RS4 B5

generalnie na upartego wystarczy włożyć graty, podjechać na strojenie i gotowe, moc do osiągnięcia ok 390-420 KM (seryjne głowice)

3dddf2eeac879f89m.jpg

8f23907eb9897f8bm.jpg

56da41088bf1fd4bm.jpg

Opublikowano

Grubo idziesz :kox: Będziesz kosa :cool1:

Opublikowano

-lewa turbina K04 z RS4 B5 ze zwiększoną stroną "chłodną"

-prawa turbina K04 z RS4 B5 ze zwiększoną stroną "chłodną"

-6 wtrysków z RS4 (+adaptery)

-rura dolotowa lewa i prawa o większej średnicy

-komputer z programem z RS4 i kalibracją na przepływkę do S4 (pożyczony na odpalenie auta, ewentualnie wróci do właściciela)

-pompa RS4 B5

hał macz za wszystko ???

Opublikowano
  • Autor

jak już nie raz pisałem, gentelmeni o kasie nie rozmawiają :decayed:

Opublikowano

Chyba Cię kiedyś odwiedzę :naughty:

Opublikowano

jak już nie raz pisałem, gentelmeni o kasie nie rozmawiają :decayed:

daj na PW

Opublikowano

a powiedz cos wiecej o turbinach? gdzie robiles i ile wieksze wirniki :mysli:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

jak pomierzę dam znać, rury wlotowe są większe, a co do wirników sprawdzę, ostatni właściciel na nich miał 420 KM na większych głowicach ale na kijowych coolerach z rski, myslę że na seryjnych głowicach+ FMIC da się zrobić 400+, pożyjemy zobaczymy :)[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 22:26_________________________________________________na prośbę kolego devastation wrzucam fotki big brake na tył:

-tarcze zimmermann 300mm

-zaciski politowe

-klocki ATE

cfd0915f68271afcm.jpg

4e0ac3de5759a855m.jpg

Opublikowano

:hi: :hi:

Klocek odpowiedni, nie bierze za mało tarczy ?

Opublikowano
  • Autor

mógłby brać więcej, są większe klocki(pod ten zacisk)?? ale i tak jakość hamowania zmieniła się na nowo :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.