Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Brak mocy po wystrzeleniu węża z turbiny


karwat23

Rekomendowane odpowiedzi

panowie przeciez sztanga ladnie pracuje widac to bardzo dobrze na 11BS, a lekkie opoznienie moze byc spowodowane zlym pomiarem przeplywki co za tym idzie zlym doborze dawki paliwa. Co niektorzy to zawsze od du.y strony :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy niech mi lepiej ktoś powie co ja mam zrobić z tym EGRem bo prziecież przez to nie moge wcale jeżdzić bo nie mam mocy na 1,2 biegu ,zawór czyściłem a w styczniu był wymieniany na nowy może ten n18 który steruje egrem albo ten drubi taki mały czujniczek

e1b20cee7327cc57.jpg

NUMER 2 Czujnik regulujący raworem egr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamienionych wężyków tzn czy są odwrotnie podłączone tak?

opiąć całkiem egr czy tylko wężyki ?

powiem wam jeszcze ze jeżdze na odłączonej przepływce i silnik parcuje normalnie nie dławisie tylko nie ma mocy powyżej 2000 obr a jak podłącze przepływke to znowu sie dusi ,kopci ,i nie ma siły jechać

logi statyczne i bs były robione przed czyszczeniem EGRa I Kolektora ssącego , ale egr czysciłem tylko w środku nie moczyłem go na noc w ropie może dlatego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmieniałem bo nie mam skąd?

jak bym wiedział na 100% to bym kupił a czy musi być od AWXa czy może być od inngo 130km silnika tdi[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 09:23_________________________________________________???

[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 12:56_________________________________________________ :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: normalnie nie uwierzycie odłączyłem wężyk od EGRa ten od grzybka a tu nagle olsnienie wszystko chodzi jak trza normalnie niemoge uwierzyć ,auta ma buta od najniższych obrotów tak jak dawniej przepływka podłączona i wszystko gra :notworthy:

napewno wężyk jest cały bo ciągnie i prawie wciągną mi palca jak spowrotem podłączyłem do erga to momentalnie zaczoł sie dławić , wiec myśle że jest zapchany egr ta cienka rureczka w środku egra

może jak czyściłem EGRa to powinienem go zamoczyń na noc w ropie a ja tylko wytarłem go w środku :mysli:

chciałem wszystkim podziekować za pomoc

bez was to jak bez ręki :thumbup::buhaha:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 13:36_________________________________________________witam ponownie ponawiam temat a mianowicie za szybko sie cieszyłem bo auto chodzi ok ale przy odłaczonym węzyku :good:

wczoraj wziełem sie za czyszczenie ponownie EGRa dopiero wpadłem jak działa ten grzybek od którego odłączyłem wężyk gdy zasysam węzykiem od grzybka otwiera się komora w egrze i wtedy wpadaja spaliny ale, zauwżyłem ze jak wężyk jest odłączony to cały czas zasysa powietrze czy to normalne czy może jest zepsuty czujnik n18 regulacji spalin ktoś sie na tym zna :mysli: powyżej jest wszystko na rysunku

czekam na wasze opinie i z góry dziekuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...