Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi Koncert


MichaelS78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W mojej niuni mam Audi Koncert jak na zdjęciu poniżej, zamierzam podłączyć do niego jakąś zmieniarkę, tylko musze wiedzieć, czy to możliwe.

Jakie zmieniarki będą działały, co polecacie zamontować i gdzie? widziałem takie do schowka...

Chcę to zrobic sam więć jak można to poproszę o krótki opis, co gdzie i jak podłączyć.

73682014.th.jpg

Koncert I prawda?

44973044.th.jpg

36397883.th.jpg

Co oznacza Koncert M4?

10707181.th.jpg

Jak podłączyć zmieniarkę?

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Concerta możesz podłączyć zmieniarkę, ja u siebie mam taki zestaw tzn. Radio Concert I (takie jak twoje) i do tego zmianiarka (taka jak w linku) http://www.allegro.pl/item744504886_zobacz_bo_warto_oryginalna_zmieniarka_audi_a4.html#gallery

Ja u siebie zmianiarkę podwiesiłem po tylną półkę w bagażniku, kabel do zmianiarki puściłem w lewym progu i powiem Ci jest jest :good:

Możesz sobie zobaczyć jak to wygląda w opisie mojej A4 są zdjęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci,emulator zmieniarkę mp3,zasada działania taka sama ja zminiarki cd,tyle ze przez USB lub SD.Sterowanie z pozycji radia,prosty montaż(jedna wtyczka).Sam kupiłem par dni temu,jest to naprawde fajna rzecz.

http://www.allegro.pl/item746525380_vw_audi_emulator_zmieniarka_mp3_sd_xcarlink_od_ss.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na te emulatory zmieniarek i pomysł jest ciekawy, piszą jednak że są z nimi różne problemy, np. coś się wiesza, cieżko znaleźć konktetny utwór bo nie wyświetla nazw... Kilka osób pisało, że wrócili po krótkim czasie jednak do normalnej zmieniarki....

Stąd właśnie mój pomysł na normalną zmieniarę....[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 18:55_________________________________________________Pablo,

Jak podłączyć tą zmieniarkę? są potrzebne jakieś dodatkowe kable? długość?

Jak zamontowałeś ją w bagazniku, dorabiałeś coś? czy można kupić jakieś mocowanie?

Napisz coś wiecej....

Z góry dzięki?

A jeszcze takie pytanko: czy można bez problemy wymienić Koncerta kaset na CD? wyjmuje jedno i wkładam drugie?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem radio i zmieniarkę to kabelek miałem w komplecie oryginalny łączący radio ze zmieniarką. Znalazłem aukcję żebyś wiedział jak ten kabel wygląd (niebieska końcówka podłączona jest do radia a ta okrągła do końcówki w zmieniarce) http://allegro.pl/item747583636_kabel_do_zmieniarki_cd_audi_navi_concert_f_vat.html#gallery

Jeśli chodzi o montaż to zmieniarka, którą kupiłem miała oryginalny stelarz w którym jest zamontowana czyli moja praca polegała na nawierceniu w stelarzu tylnej półki otwory w które wkręciłem blachowkręty i podwiesiłem zmieniarkę tak jak to jest na zdjęciu w opisie mojej A4.

Co do wymiany Concert Kaseta na Concert CD to nie jest tak pięknie...ogólnie to na początku chciałem montować Concert CD ale niestety nie działało by wszystko jak należy ponieważ pojawiają się problemy m.in. z podświetleniem, czy wyłączaniem radia co godzinę (bez modyfikacji by się nie obyło) dlatego odpuściłem sobie temat Concert CD i zdecydowałem się na Concert Kaseta + zmieniarka CD i powiem Ci, że jestem bardzo zadowolony, bo niedość, że mogę załadować 6 płyt CD to do tego wygląd radia jest lepszy i lepiej współgra z deską. Jeśli chcesz to mogę Ci zrobić dokładniejsze zdjęcia jak zmieniarka jest zamontowana i w jakim stelarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...