Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Drugi kluczyk


stef75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie zapytanko.Posiadam drugi kluczyk od samochodu,taki sam jak glowny ktorego uzywam ,tylko ze jak wloze do stacyjki i odpalam samochod to po okolo 3 sek. auto gasnie.Jak zaprogramowac drugi klucz zeby normalnie pracowal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie zapytanko.Posiadam drugi kluczyk od samochodu,taki sam jak glowny ktorego uzywam ,tylko ze jak wloze do stacyjki i odpalam samochod to po okolo 3 sek. auto gasnie.Jak zaprogramowac drugi klucz zeby normalnie pracowal?

podstawowe pytanie czy jest w nim transponder w ogóle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącze sie do tematu ostatnio pojawiły sie problemy z uruchomieniem silnika blokada immo. Po sprawdzeniu wszystkich 5 kluczy ori to 2 działaja 2 nie działaja a jeden raz czyta raz nie. We wszystkich sa pestki immo i teraz jak na nowo wkodowac nie działajace klucze do immo. Jedyny bład był w immo sygnał za słaby klucza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami się zdarza, że samemu nagle kluczyk zaczyna wariować ... miałem ostatnio taką sytuację:

Samochód był już na rezerwie, ale powinno styknąć jeszcze paliwka by dojechać na stację, więc uruchamiam silnik i po 3 sekundach gaśnie :blink::mysli:

No nic .... próbuje jeszcze raz .... i znowu to samo :shocked: .... to dzwonię do kumpla "przywież benzynki :naughty:" ... po dolaniu 5L .... uruchomił się bez problemu :disgust: ..... pomyślałem, że faktycznie miał za mało paliwka .... no, ale po przejechaniu 3km i po pewnym czasie próbie ponownego uruchomienia silnika znowu zrobiło to samo !!!! :wallbash: .... to wtedy zdębiałem :mysli:

No ale od tego czasu już przestał wariować .... widać czasami źle się skomunikuje z kluczykiem i przez to takie numery ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...