Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Wykres po programie u GoodHope

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszelkie opinie mile widziane :)

autko czysta seria z katem, boost teraz 1bar w peeku potem ładnie trzyma 0,9 - ogólne wrażenia bardzooo pozytywne thx to GoodHope :>

36968125.jpg

Opublikowano

No bo Goodhope zna się na rzeczy.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolego kkrawat ile taka przyjemność kosztuje :) jeżeli można zapytać ???

Opublikowano

z1400 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

witam

Trynity00 - poszło na priv

pozdrawiam

Opublikowano

Ładnie ładnie :good:

Jedno pytanie, czemu moc spada ? U mnie trzyma do trochę ponad 6500rpm

Opublikowano

Ładnie to wygląda. Ja muszę w końcu pojechać na hamownię i sprawdzić co mi to ABT w końcu daje.

A tak BTW: w dziale 'oferta' na stronie goodhope.pl - naprawa oraz korekta liczników :decayed:

Opublikowano

Ładnie to wygląda. Ja muszę w końcu pojechać na hamownię i sprawdzić co mi to ABT w końcu daje.

A tak BTW: w dziale 'oferta' na stronie goodhope.pl - naprawa oraz korekta liczników :decayed:

Jedź jedź bo tak to żyjesz w nieświadomce :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

witam

CoLo u mnie też trzyma do 6700+- zresztą widać na wykresie..pozatym w normalnej jeździe bardziej potrzebuje tego środka 2500-5000 a wtedy czuć że jedzie..

pozdrawiam

Opublikowano

witam

CoLo u mnie też trzyma do 6700+- zresztą widać na wykresie..pozatym w normalnej jeździe bardziej potrzebuje tego środka 2500-5000 a wtedy czuć że jedzie..

pozdrawiam

Ale Ty mówisz o NM ?

To rozumiem, że to jest najważniejsze i jest wszystko cacy tylko tak teoretycznie się zastanawiam czemu ta MOC spada pod koniec :wink4:

Opublikowano

CoLo taka jest charakterystyka tego silnika z seryjną turbinką...

Generalnie wykres jest wzorcowy :cool1:

Opublikowano

Kolego kkrawat ile taka przyjemność kosztuje :) jeżeli można zapytać ???

puść mi też PW ze szczegółami :>

Opublikowano

CoLo taka jest charakterystyka tego silnika z seryjną turbinką...

Generalnie wykres jest wzorcowy :cool1:

Hmmm ja też miałem serie tylko z k03s.

Dobra nieważne, grunt że wykres jest git :good:

Opublikowano
  • Autor

Jak Poziek tak mówi to tak jest :cool1:

seria zostaje bo z autkiem nic sie nie dzieje dojdzie tylko TIP i kata się wywali

pozdrawiam

Opublikowano

Jak Poziek tak mówi to tak jest :cool1:

seria zostaje bo z autkiem nic sie nie dzieje dojdzie tylko TIP i kata się wywali

pozdrawiam

moim zdaniem takie modyfikacje trzeba bylo robić przed czipem...

ale jak ogarniają to powinni zrobić korektę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ogarniacie? ogarniamy! ogarniają :naughty:

myśle że już po wszystkim korekte się zrobi

Poziek a jak myślisz ile może być in plus po TIPIE I wywaleniu kata?

pzdr

Opublikowano

+/- 10? :mysli:

Opublikowano

the.wolf założył sobie TIPa i doszło mu 7KM

moim zdaniem gra warta świeczki do tego przebiegi krzywych są dużo fajniejsze bo turbo szybciej się wkręca :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.