Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Kolizja w tył audiki :/


Rekomendowane odpowiedzi

;(

Dziś około 16 wjechała mi w dupsko renówka :/

Wszystko to dzieki jeb****mu taksówkarzowi !!!

Wyjechał mi z parkingu zasraniec tuż przed maske...na szczęście go ominąłem-zwolniłem nieco myśląc że sie jakoś udało....niestety gość z tyłu chyba mnie nie zauważył i wyładował mi w dupsko aż miło :/ zakończyło sie na tym ze taxi zostało uniewinnione...renault nie ma przodu....zaś moje UDI ma rozwaloną dupke....

Mimo ze nie widać jakiś mega wielkich uszkodzeń, to rozwaloną mam klape....zderzak....i wydaje mi sie ze nieco wgniecioną ściane tylną (ciezko bylo zapas wyciagnac-elementy wnętrza wyciągnięte przeze mnie-nic sie nie naruszylo...).... ;( ;( ;( ;(

Na szczescie boczne blachy CAŁE :)

Pytanie teraz co z tym dalej robić - nie chodzi mi co z kolesiem ktory mi zaladował...tylko gdzie to najlepiej robić?? w ASO...u prywatnego "blacharza"....???

Co radzicie?

Oczywiście protokoły z policji sa do wglądu itp...

Gdzie byście TO robili????

To kilka zdjęć z kolizji:

94928037.th.jpg

46838721.th.jpg

79290574.th.jpg

85868638.th.jpg

95353993.th.jpg

98997493.th.jpg

11521237.th.jpg

41804434.th.jpg

11959829.th.jpg

110re.th.jpg

Pozdrawiam!

:confused4: :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz mieć dobrze zrobione to brać kase i robić na swój koszt. Wszystko zależy na ile wyliczą straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz winnego wiec moim zdaniem w ASO i tak jego ubezpieczenie pokryje koszty gdzie będą bardzo duże jeśli chodzi o ASO a jak przypilnujesz to zrobią to bardzo dobrze mimo złych opinii o ich robocie :hi: zresztą oni wynajdą inne usterki które położą gościa a raczej jego firmę OC na łopatki. Wiem z własnego doświadczenia a miałem tylko błotnik do naprawy . ASO wyceniło na 5.800zł (chodzi o tył ) w moim przypadku ale nie mam śladu a miałem małe wgniecenie od maszyny 4x4 na parkingu prędkość była maks 20km/h tego 4x4 z hakiem holowniczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w takich sytuacjach w ASO nie specjalnie wierzę.

Popytaj wśród znajomych o dobry warsztat blacharski, który posiada ramę laserową, żeby pomierzył punkty kontrolne podwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w takich sytuacjach w ASO nie specjalnie wierzę.

Popytaj wśród znajomych o dobry warsztat blacharski, który posiada ramę laserową, żeby pomierzył punkty kontrolne podwozia.

ASO też to ma :) ale to tylko moje zdanie :hi: kolega zrobi jak chce :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w takich sytuacjach w ASO nie specjalnie wierzę.

Popytaj wśród znajomych o dobry warsztat blacharski, który posiada ramę laserową, żeby pomierzył punkty kontrolne podwozia.

ASO też to ma :) ale to tylko moje zdanie :hi: kolega zrobi jak chce :good:

Może nie wszystkie. Ostatnio widziałem B7 Cabrio, któe właśnie wyjeżdżało z tutejszego ASO po naprawie blacharskiej (przód). Uwierzcie na słowo, że sam w garażu zrobiłbym lepiej :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w takich sytuacjach w ASO nie specjalnie wierzę.

Popytaj wśród znajomych o dobry warsztat blacharski, który posiada ramę laserową, żeby pomierzył punkty kontrolne podwozia.

ASO też to ma :) ale to tylko moje zdanie :hi: kolega zrobi jak chce :good:

Może nie wszystkie. Ostatnio widziałem B7 Cabrio, któe właśnie wyjeżdżało z tutejszego ASO po naprawie blacharskiej (przód). Uwierzcie na słowo, że sam w garażu zrobiłbym lepiej :kwasny:

Nie mówię że nie :hi: ja mówię z własnego doświadczenia pewnie masz racje są aso i ASO :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku w czerwcu również miałem wjazd w tył. Uszkodzenia wyglądały prawie identycznie, problem z zapasem itd...

Belkę pod zderzakiem też masz pewnie pogniecioną.

Samochód naprawiałem u znajomego, również do niego na oględziny przyjechał rzeczoznawca z compensy. Kosztorys z compensy mi nie pasował, zleciłem oględziny najbliższemu rzeczoznawcy.

Po naprawie jeszcze miałem sporo $$$$ Na dzień dzisiejszy sądzimy się o utratę wartości i pełny okres wypożyczenia samochodu zastępczego :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłą sobote odebrałem swoją Audike z naprawy w ASO.

Wszystko poszlo w jaknajlpeszym porzadku. Zrobili całą robote naprawde tak jak powinno to wyglądać.

Patrzac na fakture troszke współczułem ubezpieczycielowi...ale cóż takie życie.

Podsumowując....

Nie wiem czy zdecydowałbym sie na naprawe w garażu u "Kazia".

Puki co ciesze sie nowym tylem A4rki :)

Pozdrawiam!

:audi::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłą sobote odebrałem swoją Audike z naprawy w ASO.

Wszystko poszlo w jaknajlpeszym porzadku. Zrobili całą robote naprawde tak jak powinno to wyglądać.

w którym aso robiłeś?

Audi Centrum

Al. Karkonoska 47

Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...