Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TDI-ki + wirusek z całego kraju łączcie się

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
adny wykresik ... :twisted: a jak tam odczucia z jazdy ?

Jest ok :lol: , na tyle, że opuściła mnie myśl zmiany na 2.5 tdi :mrgreen:

Na razie Marek powiedział żeby jeżdzić na pół gwizdka przez 1.5 tys km. :???: , ale potem.... :wink:

Tak wogóle to miałem fuxa, miałem kurs do W-wy, zadzwoniłem do Marka o 9 rano z o 11 byłem już na rolkach :mrgreen: a o 13 wyjazd.

Wykresik byłby jeszcze ładniejszy, ale przepłewka szwankowała powyżej 3000 obr.

Wrażenia pewnie będą za jakiś czas :mrgreen: ogólnie ok

Opublikowano
Jest ok :lol: , na tyle, że opuściła mnie myśl zmiany na 2.5 tdi :mrgreen:

az tak ladnie?? powiekszyl sie uzyteczny zakres obrotow?? czy tylko ma wiecej powera??

Opublikowano
  • Autor
Jest ok :lol: , na tyle, że opuściła mnie myśl zmiany na 2.5 tdi :mrgreen:

az tak ladnie?? powiekszyl sie uzyteczny zakres obrotow?? czy tylko ma wiecej powera??

Panowie , w zakresie prędkości 80 - 150 na 5 biegu wciska (może za mocno powiedziane) w fotel,

Oczywiście są to moje odczucia subiektywne, za kilka dni kiedy ochłonę może będę pisał coś innego :mrgreen:

A tak poważnie pojeżdżę ja , mój mechanik to się oceni :wink:

Opublikowano

i ocen jeszcze wzrost spalania... :roll:

Opublikowano

napisz jaki wyszedl pomiar na ori sofcie .....

Opublikowano
  • Autor
i ocen jeszcze wzrost spalania... :roll:

To za kilka dni, na dziś w piątek byłem w W-wie i dziś , zrobiłem 900 km. i zatankowałem 57 l.

z wł. klimą :wink:

[ Dodano: 2006-06-12, 21:43 ]

napisz jaki wyszedl pomiar na ori sofcie .....

116 PS , ale niutonków nie pamiętam , chyba 250.

Gdyby przepływka była ok byłoby 120 PS w serii

Opublikowano

napisz jaki wyszedl pomiar na ori sofcie .....

116 PS , ale niutonków nie pamiętam , chyba 250.

Gdyby przepływka była ok byłoby 120 PS w serii

no to super ....

Opublikowano

sie sprawdza ze TDI zawsze maja wiecej :)

Opublikowano
sie sprawdza ze TDI zawsze maja wiecej :)

dlatego tak je lubimy .... :twisted:

Opublikowano

Czy moje B4 z niby-wirusem tez sie moze tutaj zakolegować z resztą ? :mrgreen: :wink:

Opublikowano
Czy moje B4 z niby-wirusem tez sie moze tutaj zakolegować z resztą ?

No B4 to prawie jak A4 wiec ja nie widze problemu.

Baskecior wiem, ze masz duze pojecie o TDI mozna sie z Toba umowic na diagnoze wstepna :?: Oczywiscie wal na PW bo ja z Bełchatowa. :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano
Czy moje B4 z niby-wirusem tez sie moze tutaj zakolegować z resztą ?

No B4 to prawie jak A4 wiec ja nie widze problemu.

Baskecior wiem, ze masz duze pojecie o TDI mozna sie z Toba umowic na diagnoze wstepna :?: Oczywiscie wal na PW bo ja z Bełchatowa. :mrgreen: :mrgreen:

Nie jestem mechanikiem i jestem tylko amatorem w sprawach TDI, ale służę wszelką wiedzą. Niestety nie mam warsztatu ani narzedzi do diagnostyki więc tylko na tzw "oko" moge coś poradzić :)

Wpadnij kiedyś na herbatkę do Pabianic to pogadamy i oblookamy cudo :)

Opublikowano
Czy moje B4 z niby-wirusem tez sie moze tutaj zakolegować z resztą ?

No B4 to prawie jak A4 wiec ja nie widze problemu.

prawie robi wielka różnice .... :twisted:

Opublikowano

B4 DO A4 TO TROSZKU KALECTWO :mrgreen: ALE TEZ MOZNA ZROBIC Z NIEJ FAJNA FURKE :mrgreen:

Opublikowano

Powiem tak ... gdyby inżyniery z Ingolstadt ruszyli nieco beretami i do B4 kładli AFN`a ... to z Wawki przytargał bym pucharek za inne miejsce niż ostatnio ... :twisted:

Wtedy A4 musiało by kucnąć przy B4 jeśli chodzi o osiągi ...

Opublikowano
  • Autor

Sory że nie w temacie, ale tylko jedno pytanie do baskecior

czy robiłeś lub wiesz coś konkretnego na temat zmiany dwumasy na koło zamachowe i sprzęgło od 1Z

Opublikowano
Sory że nie w temacie, ale tylko jedno pytanie do baskecior

czy robiłeś lub wiesz coś konkretnego na temat zmiany dwumasy na koło zamachowe i sprzęgło od 1Z

BYł kiedyś taki temat u Tory na forum, ale niestety szczegołów nie pamiętam :( NIe robiłem nic w tym temacie u siebie poza wymiana sprzegła na nowe.

Opublikowano
  • Autor
Sory że nie w temacie, ale tylko jedno pytanie do baskecior

czy robiłeś lub wiesz coś konkretnego na temat zmiany dwumasy na koło zamachowe i sprzęgło od 1Z

BYł kiedyś taki temat u Tory na forum, ale niestety szczegołów nie pamiętam :( NIe robiłem nic w tym temacie u siebie poza wymiana sprzegła na nowe.

Czyli dalej jestem w lesie :???:

Kupiłem koło od 1Z , we wtorek staję na kanał i będę przymierzał sprzęgło 1Z.

Tylko czy ono wytrzyma obecną moc po chpie :?: :roll:

Co to jest Tora i gdzie tego szukać :oops:

Opublikowano
  • Autor
i ocen jeszcze wzrost spalania...

Pierwszy pomiar - 6,9 l /100 km. przy jeżdzie baaardzo urozmaiconej ok. 950 km. :smile:

klima , przyśpieszanie- wyprzedzanie, jest bardzo fajnie :lol:

[ Dodano: 2006-06-19, 17:05 ]

Jest dokładnie tak jak napisał spanky

jezeli autko nie budzi zastrzezen wgrywana zostaje dawka "moczu" do komputera i wyjezdzasz z bananem na twarzy zakladajac beret z gumka .....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.