Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFC] Spadek mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Zaobserwowałem niedawno spadek mocy w moim autku (A4 2,5 TDI 163 KM 03r. Multitronic)

Vag nic nie wykazał , dodam że spalanie w miescie to ok 11 l czyli sporo za dużo jak na multi.....

Może jakies propozycje?

Opublikowano

podpiąć VAG , sprawdzić błędy, zrobić logi

Opublikowano

troche dużo jak na multi.... chyba ze quattro robi swoje

zdecyduj sie kolego. albo Quattro albo Multi. nie mozesz miec obu tych rzeczy na raz w aucie wiec juz temat zawiera błąd.

teraz tylko albo masz Tiptronica (5 przełożen w trybie manualnym) albo nie masz Quattro i masz Multi...

:cool1:

Opublikowano

mamy zrozumiec ze masz jedyny na świecie egzemplarz multitronica z napedem na 4y.. :hi:

Opublikowano

No wlasnie chodzi o to , że jest to quattro oraz skrzynia z 6 przełozeniami także nie moze byc to tiptronic

jeżeli zaraz nie poprawisz w profilu jaki masz silnik zamkne temat :gwizdanie:
Opublikowano

kolego Lewus pofatyguj sie do wlepki w ksiazce serwisowej, albo w samochdozie i sprawdz kody silnika i skrzyni biegów. wszystko sie rozjasni i wreszcie ktos moze CI odpowie...

Opublikowano

a co poza naklejka Quattro świadzcy o nepdzie na 4koła :D:D

bo skrzynie masz GEC czyli Multi. niestety nie posiadasz napedu na 4 koła nawet jak bardzo sie uprzesz.

zajrzyj pod autko i stweirdzsz ze nie masz wału napedowego . to powinno Cie przekonac :D:D

:kox:

aha silnik masz BFC i to zaznacz w temacie oraz opisie profilu zanim modzi sie znerwuja :D

Opublikowano

BFC i ośka a nie QUATTRO :cool1:

Opublikowano

dekory wymienione i znaczek w grill wpięty

Opublikowano

czy normalne jest ze na desce rozdzielczej jest napis quattro i na przednim grillu?

wkręcili cię..tylko nie mów,że dałeś sie nabrać przy kupnie :kox:
Opublikowano

wkręcili cię..tylko nie mów,że dałeś sie nabrać przy kupnie :kox:

nad tym samym się zastanawiałem

limited edition - za quattro była dopłata ze strony lewus104

jeżeli to prawda to bardzo przykra sprawa

Opublikowano

dla mnie to jeszcze lepiej bo quattro nie widzialo mi sie zbytnio hehe

ale zabuliłeś jak za Q ??

Opublikowano

dla mnie to jeszcze lepiej bo quattro nie widzialo mi sie zbytnio hehe

to jestes rodzynek wszyscy marzą o Q a ty nie chcesz :polew:
Opublikowano

jak na muti to pali zdecydowanie za dużo,

silnik pracuje normalnie,nie kopci przypadkiem bardziej?

Opublikowano

dla mnie to jeszcze lepiej bo quattro nie widzialo mi sie zbytnio hehe

to jestes rodzynek wszyscy marzą o Q a ty nie chcesz :polew:

A juz Ty na pewno nie powinienes byc w czolowce nasmiewajacych sie :gwizdanie:

BTW

Ja bym sprzedawce zaje...ł. Sprawdz w umowie czy wpisal ze auto ma Q.

Opublikowano

dla mnie to jeszcze lepiej bo quattro nie widzialo mi sie zbytnio hehe

Jakbyś pojeździł quattro to byś inaczej pisał :wink4:

P.S

Proponuję dobrze sprawdzić auto bo zaraz się okaże , że jeszcze jakieś niespodzianki są :kwasny:

Opublikowano

dla mnie to jeszcze lepiej bo quattro nie widzialo mi sie zbytnio hehe

hmmm chyba zbytnio nie wiesz zabradzo co piszesz :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.