Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czy sprężyny z 1.9TDI będą dobre dla 1.8T ?


Gość oskaritto

Rekomendowane odpowiedzi

Sprężyny są dopasowywane do wagi pojazdu.Silnik diesla jest cięższy ,więc sprężyny mocniejsze.Jak założysz do benzyniaka może stać wyżej i być twardszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskaritto

Sprężyny są dopasowywane do wagi pojazdu.Silnik diesla jest cięższy ,więc sprężyny mocniejsze.Jak założysz do benzyniaka może stać wyżej i być twardszy.

tez tak myslalem ale ...w katalogach 1.8t 2.0FSI i 1.9TDI oraz 2.0TDI to te same sprezyny... :/ ktos potwierdzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, choć diesel jest troszke cięższy (choć nie zawsze bo benz. w automacie bedzie cięższa) to 4-cylindrowce mieszczą sie w tym samym pułapie max. nacisku i można stosować te same springi

dokładnie tak :cool1: jest jeszcze różnica jeśli chodzi o tył ośka i quattro w B6 B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskaritto

dokładnie tak :cool1: jest jeszcze różnica jeśli chodzi o tył ośka i quattro w B6 B7

oczywiście, i to duża, już o tak oczywistych rzeczach nie pisze

...to samo sie dotyczy B5

Dzieki wszystkim za odpowiedz.Szukam w takim razie sprezyn .Jakbyscie cos slyszeli ,ze ktos takie ma dajcie znac :) z gory dzieki!!

milego dla wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskaritto

ale jakich sprężyn szukasz ?

sportowych?

o ile ew. chcesz obniżyć?

sportowe mam ale musze zmienic bo w miejscu gdzie teraz mieszkam ciezko mi sie na nich jezdzi poza tym dziewczyna zrobila prawo jazdy i non stop haczy :/

zwykle potrzebuje

sprzedaje eibah pro kit teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskaritto

WAUJC68E52A307141

Jak na 1,8 masz dosyć wysokie WR=10 przód i tył.

Dokładnie takie sprężyny mam 1BE z 2,7TDi.

Dziwne ale obydwa auta mają takie same WR.

faktycznie mega dziwnie :/

za ile u Ciebie te springi ?

p.s on wlasnie na tych oryginalach stal tak mega wysoko moze to przez to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskaritto

misie też wydaje ze na tych podwyższonych klasach auto stoi wyżej, ja miałem 10 i 11 - stał jak allroad :confused4:

dobrze mowisz...mi sie nie podoba jak tak wysoko stoi :/ wolalbym springi oryginalne takie jak powinny byc do europejczyka wtedy pewnie bedzie normalnie.Co poradzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misie też wydaje ze na tych podwyższonych klasach auto stoi wyżej, ja miałem 10 i 11 - stał jak allroad :confused4:

dobrze mowisz...mi sie nie podoba jak tak wysoko stoi :/ wolalbym springi oryginalne takie jak powinny byc do europejczyka wtedy pewnie bedzie normalnie.Co poradzicie ?

ori 1BE -20 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskaritto

misie też wydaje ze na tych podwyższonych klasach auto stoi wyżej, ja miałem 10 i 11 - stał jak allroad :confused4:

dobrze mowisz...mi sie nie podoba jak tak wysoko stoi :/ wolalbym springi oryginalne takie jak powinny byc do europejczyka wtedy pewnie bedzie normalnie.Co poradzicie ?

ori 1BE -20 mm

Dzieki!

ciekawe czy dostane uzywki od kogos z forum :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...