Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Swap z 2,5 TDI na 1,9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z racji tego ze w szukajce nie znalazlem takiego wątku mam pytanie: Chcialbym kupic maksymalnie wyposażone B5 z silnikiem 1,9 TDI a jest ich jak na lekarstwo wiec zastanawiam sie czy nie lepiej byloby kupic 2,5 TDI z uszk. silnikiem (a 2,5 zazwyczaj sa dobrze wyposazone) i man. szkrzynia biegów i najchetniej quattro i zmienic drogi w utrzymaniu 2,5 na przyjazny portwelowi 1,9. I teraz pojawia sie seria pytan na ktore chcialbym uslyszec odpoiwiedz:

1. Czy skrzynia man z 2,5 pasuje do 1,9?

2. Co trzebaby zmieniac (oprocz silnika i komputera sterującego)

3. Czy znacie kogos kto dobrze zrobilby taka przekładke?

narazie tyle pytan mi sie nasówa... prosze o jakies sugestie i opinie czy to w ogole dobry pomysl. Za wszelkie porady i uwagi wielkie dzieki.

Zakupic cos takiego np. i zrobic swapa:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=118318487&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=2001-12-31&transmission=MANUAL_GEAR&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=GERMANY&features=LEATHER_SEATS&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=EstateCar&tabNumber=2

Opublikowano

Akcyzę musisz zapłacić od auta powyżej 2000ccm czyli 13,6% zamiast 3,1%. Ubezpieczenie też będziesz miał liczone od tego co jest w papierach.

Opublikowano

Akcyzę musisz zapłacić od auta powyżej 2000ccm czyli 13,6% zamiast 3,1%. Ubezpieczenie też będziesz miał liczone od tego co jest w papierach.

niekoniecznie jesli powola rzeczoznawce ktory wystawi papiery na to ze auto jest z silnikiem 1.9 to zaplaci nizsza, albo rzeczoznawca wyceni samochod na smieszne pieniadze wtedy nawet zaplaci sie wyzszy podatek od maksymalnie zanizonej wartosci samochodu

Opublikowano
  • Autor

akcyze jeszcze przelkne bo z tym moze byc ciezko ale chodzi potem juz o przemianowanie tego auta w PL ale bardziej interesuje mnie strona techniczna czy jest to do wykonania bez wiekszego rezania typu zmiana całych wiazek el. wyjmowanie deski rozdzielczej itp....

Opublikowano

wiązki się zmienią, rezania będzie co niemiara

Opublikowano

Akcyza powyżej 2000cm3 wynosi 18,6%

13,6% obowiązywało około roku temu.

Opublikowano

Sanki sa te same, skrynie biegów tez nawet lepsze bo dłuższe maja przełożenia. Zostana Ci dwa IC od razu. Mysle ze jest sens, swap to kompletny silnik, wpinana wiazka silnikowa, sprzegło. Wsadzaj od razu PDka.

Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.