Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Problem z przepustnicą... 95r. AEB


spawacz5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Muszę wymienić przepustnicę ale za nic nie mogę dostać używanej o numerach 058 133 063 C (takie oznaczenie ma ta w moim silniku). Na allegro znalazłem --> http://moto.allegro.pl/item748506851_audi_a4_a6_passat_przepustnica_1_8_20_v_turbo.html która wygląda tak samo, w opisie jest napisane, że do AEB ale posiada numery 058 133 063 Q (jak widać numery są te same, jedynie litery są inne). Czy mogę taką przepustnice wstawić na miejsce tej mojej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jakis czas temu w a6 AEB(98rok) wymieniałem turbinke i przepustnice,kupiłem uzywana z innego silnika AEB, numerów nie sprawdzałem ale wszytsko działało , jak masz mozliwosc wez na probe podlacz i sprwdz jak nie to oddasz

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Muszę wymienić przepustnicę ale za nic nie mogę dostać używanej o numerach 058 133 063 C (takie oznaczenie ma ta w moim silniku). Na allegro znalazłem --> http://moto.allegro.pl/item748506851_audi_a4_a6_passat_przepustnica_1_8_20_v_turbo.html która wygląda tak samo, w opisie jest napisane, że do AEB ale posiada numery 058 133 063 Q (jak widać numery są te same, jedynie litery są inne). Czy mogę taką przepustnice wstawić na miejsce tej mojej???

mam u siebie przepustnice z innego aeb z a6 o ile pamietam tez nie moglem znalezc z literka C na koncu i dziala bez problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Muszę wymienić przepustnicę ale za nic nie mogę dostać używanej o numerach 058 133 063 C (takie oznaczenie ma ta w moim silniku). Na allegro znalazłem --> http://moto.allegro.pl/item748506851_audi_a4_a6_passat_przepustnica_1_8_20_v_turbo.html która wygląda tak samo, w opisie jest napisane, że do AEB ale posiada numery 058 133 063 Q (jak widać numery są te same, jedynie litery są inne). Czy mogę taką przepustnice wstawić na miejsce tej mojej???

A czemu wymieniasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest problem z wolnymi obrotami, są za niskie, falują, czasami silnik gasnie

cały czas jest ten sam błąd: potencjometr, usterka zakresu działania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgasł mi raz :tongue4: Obroty falują gdy jade na wciśniętym sprzęgle do skrzyżowania, zatrzymam sie, zafaluja 3 razy i sie stabilizuja. Gdy odpalam silnik, wlaczy sie, raz spadna i sie stabilizuja. Mozna z tym jezdzic, ale jest to wku******ce dlatego szukam używki.

Samochód jest zresztą na sprzedaż, kolega Nosb wystawił mi ogłoszenie. Ale jestem pewien że każdego ta przepustnica będzie ^%$(&%^( to ją chce wymienić żeby nie odstraszać nabywców. Pisze tu o tym bo myśle że moje auto kupi osoba która zna się na motoryzacji, która wie, że połowa 15 letnich aut jest po dzwonach i nie jest boidupą którą odstraszy usterka przepustnicy wartej na rynku wtórnym 200zł... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgasł mi raz :tongue4: Obroty falują gdy jade na wciśniętym sprzęgle do skrzyżowania, zatrzymam sie, zafaluja 3 razy i sie stabilizuja. Gdy odpalam silnik, wlaczy sie, raz spadna i sie stabilizuja. Mozna z tym jezdzic, ale jest to wku******ce dlatego szukam używki.

raz?????? chyba raz, przy kazdym puszczaniu gazu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu piszesz tu takie rzeczy i po mojej modyfikacji poprzedniego posta robisz ze mnie jakiegoś oszusta.... :confused4: Jakby mi gasł po każdym puszczeniu gazu to bym kupił sobie nową przepustnice za 1k i miał wyjebane.. :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jakbys sie zajął nią od poczatku a nie jakimis g..... to juz bys miał po kłopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki ja na waszym miejscu zaczął bym od wyczyszczenia przepustnicy i zrobienia adaptacji ,zazwyczaj to pomaga no i można troszkę zaoszczędzić a gwarantuję ze jaszcze pośmigasz na tej przepustnicy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki ja na waszym miejscu zaczął bym od wyczyszczenia przepustnicy i zrobienia adaptacji ,zazwyczaj to pomaga no i można troszkę zaoszczędzić a gwarantuję ze jaszcze pośmigasz na tej przepustnicy :hi:

a jaka dajesz gwarancję, hm ??????

kupisz Koledze nową ?

wierz mi, że by go to bardzo, ale to bardzo ucieszyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...