Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Jej ekscelencja srebrna paruwencja... :) [Avant - 1.9 TDi]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

po trzech miesiacach czytania i przegladania forum wkoncu postanowilem pochwalic sie swoim niedawnym nabytkiem. Jako ze jestem wzglednie nowy prosze o wyrozumialosc ;). Co do audiczki to moze nie jest jakas super oryginalna, jednakze w tym tkwi jej urok - zawsze podobaly mi sie subtelne modernizacje, ktore nie tworza z samochodu swoistej glebogryzarki :)

Auto nabyte w PL na poczatku lipca, przebieg moze i duzy ale przynajmniej nie krecony (auto kupione ze sprawdzonego zrodla) :wink4:

Jak narazie po zrobieniu prawie 14 tys km nie bylo z nia wiekszych problemow.

Srednie wyliczone spalanie przy 4 osobach i mega zapakowanym tylku przy 150-160 km/h bylo rzedu 5.6 - 5.8 l na 100 km :polew:

Tak wiec zacznijmy od przedstawinia delikwenta :>:

Imie i nazwisko: Audi A4;

Plec: Avant;

Data urodzenia: 12.1999 [MOD 2000] (II lift);

Miejsce urodzenia: Niemcy;

Grupa krwi: 1.9 TDi AVG [110 PS];

Doswiadczenie zyciowe: 284k km;

Co bylo:

- Klimatronic

- 4 x AIRBAG

- ABS

- 2 x El. Szyby

- El. Lusterka (niestety bez podgrzewania)

- Hak (juz zdjety :))

- Alufelgi 15'

- Podłokietnik tył i przód

- naglosnienie Audi Chorus 6 + 1

Zrobione:

- rozrzad, filtry i oleje;

- usuniecie wiekszosci odpryskow na przedniej masce;

- nabijanie i odgrzybianie klimy;

- radyjko Audi Concert II + wejscie cyfrowe Aux IN (na mp3 :wink4:);

- przerywacz kierunkowskazow;

- srebrne ramki na zegary :cool1:;

- wymiana wkladow lusterek;

- alarm z systemem powiadomienia SMS;

Do zrobienia (jesli portfel na to pozwoli):

01. naprawa luzow w klameczkach drzwiowych - naprawde irytujaca rzecz :)

02. zimowki (DUNLOP lub FULDA) na aktualne fele 15' (przekladka);

03. letnie fele powiedzmy 17' ORI od S-Line + oponki (DUNLOP);

04. koncowka tlumika na jakas bardziej znosna

05. srodkowe lusterko fotochromatyczne

06. sciema szyb;

07. tempomat;

08. zegary z pelnym FISem;

09. Audi Bose

10. przedni zderzak od S-Line ze spryskiwaczami (poprawka - zderzak S4)

Czego najbardziej brakuje: :>

- relingow dachowych;

- podgrzewanej dupki :>;

Gleba nie wchodzi w gre, bo wroclawskie dziury dadza o sobie drogo znac :wink4:

Tak wiec daje swoje autko na powszechne osady. Wszelkie opinie (pozytywne i negatywne) mile widziane... :>

TsXm7F0.jpg

TsXmGA0.jpg

TsXmT2J.jpg

TsXn9vJ.jpg

TsXnlZr.jpg

TsXnDrr.jpg

TsXnXoA.jpg

TsXo6n9.jpg

Jakies jeszcze pomysly? :>

Pozdrawiam serdecznie

Opublikowano

powiedz jaki masz budżet to Ci nawymyślam :decayed:

dobra baza do modów :naughty:

Opublikowano

Ladny opis i ladne autko :good:

Zderzak sline czy S4..?

Opublikowano

ykk czepiasz się :cool1:

kolego nie było s-line w a4 b5 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Aj wybaczcie... :gwizdanie:

Zderzak S4 oczywiscie, a inne mody? Hmmm... Jesli okaza sie strzalem w dziesiatke to rozbije swoja swinke skarbonke :>

Opublikowano

Aj wybaczcie... :gwizdanie:

Zderzak S4 oczywiscie,

Kolego przecież to jest zwykły zderzak poliftowy.

Opublikowano

tak więc ściema szyb po całości, felga 17-19, gleba, kiera s4, skórka i będzie malina :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No zgadza sie... Aktualnie jest zwykly poliftowy ale w przyszlosci planuje zmiane na S4 (wszystkie planowane mody dokladnie opisane powyzej w kolejnosci) :)

Gleba jak juz pisalem niestety odpada, chociaz szkoda ;(

Opublikowano

Pomyśl nad sterami :decayed: trójramienna kierownica fajnie by uzupełniła twoje autko :naughty:

Opublikowano

ładna :good: Xenia nie planujesz założyć :cool1:

Opublikowano
  • Autor

No ok, na kiere mnie namowiliscie ale bedzie to jeden z dalszych planow (sa wazniejsze :decayed:) :tongue4:

A co do lampek to narazie sa HIDy H7 4.5k

Slyszalem ze 7k sa bardziej efektowne ale mniej efektywne (prawda?) a ze wzgledu na czeste delegacje przedkladam nad wyglad uzytecznosc...

Jak to jest ze sciema szyb po calosci? Czytalem ze w PL jest to nielegalene (tz przednia + przednie boczne). Dozwolone jest przyciemnienie nie wiecej niz o 30% ale pytalem sie w jednym z wroclawskich punktow gdzie sie tym zajmuja i powiedzieli mi ze tego nie robia bo jest to niedozwolone. LOL

Opublikowano

Fajne sreberko :good: i przebieg naturalny :gwizdanie:, ale z modów radziłbym usunać info na temat alarmu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ok racja ;)

Dzieki wielkie

Opublikowano

Fajny samochodzik.

Zderzak S4 odradzam, jeśli nie zamierzasz robić progów, tylnego zderzaka i gleby - będzie to wyglądało jak składak jakiś.

17' do tego zawieszenia też nie są najlepszym rozwiązaniem - nie dadzą porządanego efektu. Proponuję te pieniądze przeznaczyć na ładne 16 (najlepiej klasyczne 5-ramienne Audi) + chip + ściema szybek.

Fakt - 5 szyb przyciemnić nie można wedle prawa, ale prawo prawem ... ale zaryzykować możesz (mowię o delikatnej ściemce). Ewentualnie 3 szyby dać ciemniej a przedni jaśniej.

Opublikowano

a tam nie można :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mozna, nie mozna ale nie kazda firma sie tego podejmie :P

Opublikowano

Mozna, nie mozna ale nie kazda firma sie tego podejmie :P

Podjąć sie podejmą tylko nie dadza Ci "kwitka" do dowodu :gwizdanie:

Opublikowano

poza tym to żadna filozofia i w kilka godzin można zrobić to samemu :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Juz probowalem w poprzednim aucie... To nie takie hop siup - bynajmniej dla mnie :decayed:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 18:56_________________________________________________Witam po krotkiej przerwie :)

Pytanie mam odnosnie tych szybek, bo zdecydowalem sie ale w sumie troche sie gryze z ta decyzja... Widzial ktos kiedys jakies sreberko z mocno przyciemnionymi szybami? (podac linka jak da rady?)

Jedni mowia ze swietna sprawa a drudzy odradzaja mocnej sciemy bo ogranicza sporo widocznosc. Wiem tylko jesli bede ja robil to tylko na tylek przez przednich bocznych bo w zeszlym tygodniu kumpel z golfa zdzieral na poboczu :D

Jaka jest wasza opinia? :>

Opublikowano

Jak masz zamiar scieme robic mocna tylko na 5 szyb to odpusć, zrób delikatną, a co do samego sreberka z sciema będzie fajnie powstanie dobry kontrast :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.