Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Ledy w angel eyes


Boca

Rekomendowane odpowiedzi

Co Ty mu Kowi podałeś? :blink: ringi? :thumbdown:

No FK chciał kolega :wink4:

Byle nie czarne.

http://www.allegro.pl/item758980434_lampy_reflektory_fk_audi_a4_b5_99_01_angel_eyes.html

Te są w miarę, ringi najbardziej zbliżone do oryginalnych lamp zespolonych. O ile w ogóle można tak powiedzieć.

To jedyne ringi, które ewentualnie mogą być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście po odłączeniu lub najlepiej wyciągnięciu tych "kółek" :sick3:

bądź co bądź ori to ori :kox:

I kto to mówi :naughty: A tak na poważnie to te ringi od FK nie są aż takie złe. Zawsze może kupić gorzej, bo chińskie devil eyes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście po odłączeniu lub najlepiej wyciągnięciu tych "kółek" :sick3:

bądź co bądź ori to ori :kox:

I kto to mówi :naughty: A tak na poważnie to te ringi od FK nie są aż takie złe. Zawsze może kupić gorzej, bo chińskie devil eyes.

ringi od FK są świetne pod warunkiem że są odłączone i świeci sama soczewka , wtedy praktycznie są niezauważalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo a Ty wszędzie musisz mi dokuczać? :foch: Też miałeś kiedyś spojler na klapie :polew:

Wydaje mi się że wszystko zostało już powiedziane :wink4:

a najlepiej to przy wyciągnięciu kółek dorezać jeszcze drugą soczewkę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam te lampy zespolone FK z ringami .Gdy mialem normalne zarowki, zoltawe postojowki w ringach mi nie przeszkadzaly ale gdy zapodalem zenony K6000 to sie strasznie rzucaly w oczy wiec wymienilem na biale ledy . Po zalozeniu ledy nie podswietlaja rownomiernie ringow tylko swieca punktowo (pare punktow w ringu) a podobno mialy dawac rozpraszajace swiatlo i nastepny problem czybko sie przepalaja , choc niepowinny .Wiec zalozylem w te ringi po 2 diody gdzie jest swiatlo mijania zebym mial postojowki a tam gdzie jest swiatlo dlugich ringi sie nie swieca :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie kolego SoMeS te zarowki w orginale swieca beznadziejnie, dlatego mysle ze po montazu diod sytuacja znaczenie sie poprawi i bede mogl z nich korzystac jako dziennych :)

A zmieniac ich nie planuje bo FK maja bardzo dobra jakosc a zespolone do mnie nie przemawiaja tylko z jednego wzgledu... Jakis d...pek uderzy mnie na parkingu i odjedzie a ja mam do wymiany caly reflektor a w momencie gdy mam osobno to jest mozliwosc ze sam migacz :wink4:

ja np kupiłem ori dzielone depo i świecą dobrze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam te lampy zespolone FK z ringami .Gdy mialem normalne zarowki, zoltawe postojowki w ringach mi nie przeszkadzaly ale gdy zapodalem zenony K6000 to sie strasznie rzucaly w oczy wiec wymienilem na biale ledy . Po zalozeniu ledy nie podswietlaja rownomiernie ringow tylko swieca punktowo (pare punktow w ringu) a podobno mialy dawac rozpraszajace swiatlo i nastepny problem czybko sie przepalaja , choc niepowinny .Wiec zalozylem w te ringi po 2 diody gdzie jest swiatlo mijania zebym mial postojowki a tam gdzie jest swiatlo dlugich ringi sie nie swieca :hi:

Dzięki kolego Dudi75 za pomoc. Odpowiedziales na pytanie jak oczekiwalem :) Bawilem sie troche ledami i wiem ze wiazka swiatla jest bardzo skupiona i w ringach nie rozprowadzi go rownomiernie dlatego pozostaje proba z diodami smd :)

Pozdrawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...