Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY W TURKU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

a co to za zmiana nicka :naughty:

Opublikowano

a co to za zmiana nicka :naughty:

źle mi się kojarzył z samochodem :polew:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 07:40_________________________________________________na mieście widziałem parę razy czerwone a4 z ciemnymi szybkami :naughty: a ostatnio wylukałem ze ma nalepę klubowa na klapie, znacie gościa?

Opublikowano
  • Autor

tez widziałem, prawdopodobnie kupił od kogoś z forum :gwizdanie:

Opublikowano

i jeszcze się nie odezwał :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ten czerwony pojazd z ciemnymi szybami to moje

Opublikowano

Ten czerwony pojazd z ciemnymi szybami to moje

To musimy się jakoś stryknac, bo nawet te same kolorki mamy :decayed:[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 22:25_________________________________________________ledwie co z BT wrócił i po mieście śmiga :decayed: a spota nie ma czasu zrobić... leciałem prosto z Łodzi, bylem u chłopaków na spocie i tam coś się dzieje a u nas?

Opublikowano

kolego za podjechanie na dzisiejszego spota masz u nas :good: :good: :good:

Opublikowano
bylem u chłopaków na spocie i tam coś się dzieje a u nas?

No to przyjeżdżajcie do nas, nie musicie przecież co tydzień, ale raz w miesiącu byście zajrzeli :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ja chętnie Adasia B7 na żywo jeszcze raz zobaczę :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ten czerwony pojazd z ciemnymi szybami to moje

To musimy się jakoś stryknac, bo nawet te same kolorki mamy :decayed:[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 22:25_________________________________________________ledwie co z BT wrócił i po mieście śmiga :decayed: a spota nie ma czasu zrobić... leciałem prosto z Łodzi, bylem u chłopaków na spocie i tam coś się dzieje a u nas?

następnym razem Cię widzę na zlocie ogólnopolskim :baseball:

a w międzyczasie można kiedy podjechać na spociki :>[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 23:27_________________________________________________

bylem u chłopaków na spocie i tam coś się dzieje a u nas?

No to przyjeżdżajcie do nas, nie musicie przecież co tydzień, ale raz w miesiącu byście zajrzeli :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ja chętnie Adasia B7 na żywo jeszcze raz zobaczę :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

dobrze, że moją padaczkę miło się ogląda :decayed:

Opublikowano

myślałem o ogólnym ale jeszcze nie wiem...

na razie coś w Turku- Łukasz,Ty, ja i ktoś się jeszcze znajdzie, a później cala paczka do Łodzi :decayed:

Opublikowano

Vandit mój kom 783 901 445 daj smsa jak czas znajdziesz

bom ciekaw jak na 17 się jezdzi bo takie zdaje się masz

Opublikowano

Vandit mój kom 783 901 445 daj smsa jak czas znajdziesz

bom ciekaw jak na 17 się jezdzi bo takie zdaje się masz

nie piełdol się z 17 dawaj 18> :decayed:

Opublikowano

myślałem o ogólnym ale jeszcze nie wiem...

na razie coś w Turku- Łukasz,Ty, ja i ktoś się jeszcze znajdzie, a później cala paczka do Łodzi :decayed:

Wpadajcie wpadajcie, daleko nie macie :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Tak 18 cali i będe pchał pod górkę takie to miałem w Buni v8 dawała radę w końcu 4000cm3 silnik

Opublikowano

Tak 18 cali i będe pchał pod górkę takie to miałem w Buni v8 dawała radę w końcu 4000cm3 silnik

już nie przesadzaj :wink4:

Opublikowano

18* nie są złe :decayed: gdy by nie to ,że mi sie tanio trafiły 17 to bym sie zastanowił... wszystko co wyżej od 18 to już hardcore :evil: A tak poza tym to sory ,że Wam przerwe chłopaki ale tylniopędy nie skręcają :decayed:

pozdro

Opublikowano
  • Autor

tzn w B8 bym dawał 19 :decayed: a w B7 to 18 maks :gwizdanie:

Opublikowano

a w B7 to 18 maks :gwizdanie:

czemu max 18"?

Opublikowano
  • Autor

przy jeździe na 19 w B7 trzeba już bardzo uważać :gwizdanie: tak myślę :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.