Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 AUK] Smród z klimatyzacji


fifirafa

Rekomendowane odpowiedzi

Może być pod spodem albo na ścianie grodziowej.

W A6 jest od spodu i wygląda to tak:

image.jpg

zdjęcie ze strony www.a6klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek 509174141 a nie zauważyłeś, że dopytują się też posiadacze B6? Poza tym dodałem zdjęcie z A6 C5, żeby chociaż było wiadomo czego mniej więcej szukać, a Ty jak już wiesz gdzie to jest, to możesz zrobić zdjęcie i wrzucić albo dokładnie opisać gdzie on się znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał uszkodzony parownik to nie byłoby czynnika w klimie a nie smród w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zostawiłem auto u mechanika na cały dzień i zdiagnozował, że musi być nowa sprężarka bo ta co jest to już wcale nie kręci. więc czeka mnie wydatek, po którym, mam nadzieje (wielka nadzieje) klima nie będzie śmierdzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zostawiłem auto u mechanika na cały dzień i zdiagnozował, że musi być nowa sprężarka bo ta co jest to już wcale nie kręci. więc czeka mnie wydatek, po którym, mam nadzieje (wielka nadzieje) klima nie będzie śmierdzieć

to by znaczyło, że sprężarka odpowiada za smród :cool1: u mnie wszystko chodzi ok. mrozi super tylko po włączeniu klimy po dłuższym postoju 1-2 min wali :kox: także co ma piernik do wiatraka jak to mówią :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie do końca to rozumiem, ale powiedział, że sprężarka juz prawie wcale nie działa, więc twierdzi, że to ona jest powodem[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 17:40_________________________________________________padła cała klima. miałem opiłki w sprężarce. musiałem wymienić sprężarkę, chłodnicę klimy, parownik, no i układ przepłukiwany kilka razy. zapłaciłem prawie 2000zł za wszystko no i w końcu chłodzi i nie śmierdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...