Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

z tego co wiem nie bylo chyba wersji z cd.

tak,tylko zmieniarka w bagazniku.

takze troche kicha.

Opublikowano

No dokładnie, zmieniarka w kufrze. Ale dźwięk bez Harmanna chyba gorszy niż w B7 z Concert 2 2DIN i aktywnym tyłem :wallbash:

Opublikowano

Tas, muszę Cię wyprowadzić z błędu co do mocy po programie :cool1:

Lajtowo, to się robi w tym silniku 270-280 KM i 580Nm :polew:

Taki programik ma Norbi w swojej 330d - robione u Rogala.

A furka zarąbista.

Fele bym wstawił czarne. Całe czarne w lekkim połysku.

Opublikowano
  • Autor

Tas, muszę Cię wyprowadzić z błędu co do mocy po programie :cool1:

Lajtowo, to się robi w tym silniku 270-280 KM i 580Nm :polew:

Taki programik ma Norbi w swojej 330d - robione u Rogala.

no to :kox:

Opublikowano

To ciekawe ile wyjdzie z wersji 330 xd 186 KM u Rogala, 186 a 204 KM chyba mechanicznie się nie różnią, jak tak to mnie z błędu wyprowadźcie

Opublikowano

ja bym jeszcze zmienil lusterka na te z m3 e46 ;p

Opublikowano
  • Autor

najpierw felgi 19'' i zimowki jakies,bo grill czarny juz jest,a proste wydechy beda jutro. na wiosne bede myslal o innych "duperelach",np tunerze tv do navi :wink4:

Opublikowano

To nie ma tunera TV :mysli: - wstyd i hańba, are You sure ????

f3c2a9006f893746.jpg

Masz takie radio ?

Opublikowano

Co do navi... rns-e przegrywa jesli chodzi o sama nawigacje, bo:

W BMW jest PL lektor (dograny,ale w a4 chyba tej mozliwosci nie ma).

W BMW mam na 1 DVD prawie cała Europę.

Co do samego nawigowania to podobnie, choc w BMW jest chyba dokladniejsza i lepiej prowadzi, z tym ze tutaj nie mam bajeru w stylu "strzalek na komputerze miedzy zegarami".

RNS-E na pewno przewyzsza ta navi jesli chodzi o mozliwosci multimedialne, chocby sama mozliwosc podlaczenia dvd i odtwarzanie mp3 z kart pamieci,oraz czytnik cd w samej navi (w BMW pod wyświetlaczem mam kaseciaka :polew:).

Obsluga tej navi jest prosta i szybko sie do niej mozna przyzwyczaic.

NO i to chyba tyle... :gwizdanie:

Da sie podlaczyc dvd...W x5 mam chyba identyczna navi plus dolozene dvd.

Opublikowano

na ebay są rozszeżenia pod karty, USB itd ale kosztują ok 600 zyla, podłącza się pod zmieniarkę albo zamiast zmieniarki

Opublikowano

184KM motory są niestety mniej podatne na wirusa - zazwyczaj wychodzi z nich ok. 220 KM, ale dlaczego to już nie wiem .

Opublikowano

SWAPa na motor z 335 286 KM + program i odlot :)

Opublikowano
  • Autor

no nie mam tv akurat.. tuner to koszt okolo 900 zl + montaz i tv free... pomysle.

a o mp3 tez slyszalem, np cos takiego:

Link[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 22:04_________________________________________________Nowe foto wydechu i grilla- 1-szy post :)

Opublikowano

Sliczne autko, konkretna motorownia :slina:

PS. na bydgoskich blachach jeździsz?

Opublikowano

grill super :good:

Opublikowano

ale nera ... :slina: :slina: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Jak byś był zainteresowany gwintem :)

BMW 330d :

> Weitec Hicon GT ( reg wysokosci tylko ) 768 euro + vat KW Variant 1 (

> reg. wysokosci ) - 780 euro + vat KW Variant 1 Inox ( reg. wysokosci,

> zawieszenie ze stali nierdzew. ) -

> 889 euro + vat

> KW Variant 2 Inox ( reg. wysokosci + twardosci; ze stali nierdzewnej )

> - 1125 euro + vat

Opublikowano
  • Autor

Sliczne autko, konkretna motorownia :slina:

PS. na bydgoskich blachach jeździsz?

jeszcze tak,w ciagu 2 tygodni powinny byc juz tablice indywidualne ;)

BTW, kupilem zimowki :decayed: 16'' alu + oponki Pirelli SnowSport :>

Opublikowano

Pirelki na zimę całkiem cool

Opublikowano

dla mnie lepiej wygladał chrom :)

black line do tego koloru srednio pasuje

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.