Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)


Tas2die4

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie lepiej wygladał chrom :)

black line do tego koloru srednio pasuje

Podzielam zdanie, chrom bardziej mi sie podobal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja tez mam mieszane odczucia... :tongue4:

W ogole zastanawiam sie nad pomalowaniem srodkow lamp na czarno.. tutaj nie trzeba ich rozklejac jak w a4,bo sa na zatrzaskach... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie trudno, nie wiem bo jak kupilem to ringi juz byly ;)

Ale jesli lampa jest na zaczepach i nie trzeba jej rozklejac,to raczej niz trudnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę szczerze powiedzieć, że te czarne nerki jakoś tak średnio wyglądają.

Spodziewałem się lepszego efektu.

A może w kolor nadwozia maznąć?! :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne nerki sa git, jeszcze jak pomalujesz lampy to bedzie super.

Auto cudne.

Tez bym sie skusil na BMW, ale trzyma mnie kfatro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne nerki sa git, jeszcze jak pomalujesz lampy to bedzie super.

Auto cudne.

Tez bym sie skusil na BMW, ale trzyma mnie kfatro...

Fly - to sobie zaserwuj iksDe :naughty:, tyle, że to już nie to samo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie czarna :thumbdown:

Ten grafit czy jak go tam zwal IMO jest lepszy od czarnego :gwizdanie: . Po pierwsze nie wymaga zaprzyjaznionej myjni ... po drugie prezentuje sie rownie dobrze jak czern , moze nie tak okazale ale... biorac pod uwage 1sze wolabym ten kolor heheeh :naughty: Czarny jest fajny w sloneczny dzien zaraz po wyjezdzie z myjni - nie przecze ze mi sie za***iście podoba :kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie, czarny fajny,ale jak mieszka sie poza miastem to tragedia, 100 metrow nieutwardzona droga latem i auto cale okurzone,a zima bloto itp. no i tego szarego nie musze pucowac ircha po kazdym myciu,bo nie widac tak sladow po wodzie :tongue4:

za godzinke ruszam na Szczecin na ten program,ciekawe co to bedzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie... czekamy na wykres :kox: , powinno byc 270 :gwizdanie:

bedzie tyle ile sie uda :decayed: , nie ma 2och takich samych silnikow po takich przelotach ... wiec poczekajmy spokojnie na wynik . Wg mnie lepiej jak jest fajne 250-260 niz wariackie 270.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Rogala mialbym jakies 400 km w jedna strone, tu mialem 130...

ogolnie jest tak..

Seria: 212 KM @ 425 nM.

Po programie: 264 KM @ 488 nM.

Moglobyc lepiej,ale... sprzeglo zaczyna niedomagac i bal sie robic mocniej,jak wymienie sprzeglo (zacisk sie odzywa),to moge przyjechac na korekte. W dodatku mam duzą strate mocy na kolach,niby przez opony (z tylu rozmiar 255 :confused4:). Nie wiem ile w tym prawdy,bo sie nie znam za bardzo,ale na pewno po zrobieniu sprzegla pojade na korekte,wiec mysle ze 270 peknie wtedy,ale i tak jestem zadowolony :)

Poza tym dowiedzialem sie,ze Beta z 1/3 baku i kierowca wazy 1730 kg, czyli bez kierowcy jakies 1650,na pustym baku jakies 1630 by wyszlo (troche duzo :disgust:).

Wykres wkleje,jak uruchomie skaner :wallbash:

EDIT:

Ok,uporalem sie ze skanerem,oto wykres:

wykresprogrambmw.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczucia jak najbardziej pozytywne.. autko oddaje moc bardzo plynnie,dostaje buta od dosc niskich obrotow i pozniej ma go caly czas;)

a najlepsze,ze przed programem potrafila puscic baka jak sie jej wstawilo,a teraz nic :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 10:31_________________________________________________tak sie zaczalem zastanawiac ile moge miec do 100 teraz.. seria ma niby 7.2 s,wiec majac ponad 50 KM wiecej powinienem miec... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczucia jak najbardziej pozytywne.. autko oddaje moc bardzo plynnie,dostaje buta od dosc niskich obrotow i pozniej ma go caly czas;)

a najlepsze,ze przed programem potrafila puscic baka jak sie jej wstawilo,a teraz nic :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 10:31_________________________________________________tak sie zaczalem zastanawiac ile moge miec do 100 teraz.. seria ma niby 7.2 s,wiec majac ponad 50 KM wiecej powinienem miec... :mysli:

Około 6.5 powinieneś dać radę ugrać.

Mnie by nawet bardziej zastanawiał czas na ćwiartkę niż do setki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...