Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)


Tas2die4

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde felga jest fajna, ale jakos nie pasuje mi tutaj.. Najlepiej by tutaj BBS LM pasowal :decayed:

Fele za 8K uzywki?? Podziekuje hehe :wink4:

Btw, nudzilo mi sie dzis:

DSC0084_hrwpqhx.jpg

DSC0075_hrwpqra.jpg

DSC0076_hrwhppn.jpg

DSC0081_hrwpqne.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura świetna , coupe w bmw jest nie do pobicia :good: , jednak te chrommadafakawheels , są z d*py pomyśl nad zmianą koloru :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w innym kolorze nie beda w ogole wygladac, predzej pomyslalbym nad zmiana felg,ale jeszcze predzej bedzie zmiana auta :decayed:

a ogolnie felgi robia niezle wrazenie na ulicach, ludziom lby ukreca, kolezanki do mnie wypisuja "gdzie takie swieeeeecaaace" felgi kupilem,a ludzie podbijaja i pytaja czy nie chce sprzedac i za ile :decayed:

a tak na serio,na zywo wyglada kozak, wyroznia sie i o to chodzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem na tych felach wygląda całkiem w pytkę :kox:

Jednak ten dach.. mógłby być w połysku :wink4:

Ogółem kozackie sucze :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wioska. ja bym 4 paski dał na błotnik :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown::decayed:

A tak na serio to wygląda wypaśnie, cupejka w E46 zawsze mi się podobała a ty ją doprowadziłeś do :kox: wyglądu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajna fajna byla,ale trzeba bylo juz sprzedac,zaczynaly sie problemy i co chwile jakies pierdoly siadaly, ktore doprowadzaly mnie do szalu.

Ogolnie mi jej szkoda,a najbardziej silnika,ale kiedys jeszcze sobie sprawie taka lale i bedzie jeszcze ladniejsza :naughty:

A poki co przesiadka na cos tanszego i reszta kasy na konto, poki ich w cos nie zainwestuje.

Chcialem jakas A4 znowu,ale jak patrze po necie, to 3/4 ofert to same kondony,a nie chce mi sie znowu wszystkiego samemu dokupowac, rezac itp.

A Beta wystawiona byla za 46 tysi, poszla troche taniej i bez kol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak po dobrej cenie poszła. Kilka miesięcy temu widziałem BMW E46 320i 170KM, bardzo zadbana, z dobrym wypasem z 1999 roku za 29,900 zł nie dużo? Czy normalna cena? :mysli:.

Teraz żeby znaleźć jakąś fajną, dobrze wypasioną Audi/BMW trzeba się długo naszukać, a jak już się znajdą to moment i sprzedane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz roznice miedzy poliftem 2003r 330cd na wypasie a 320i benzyna z 99r ?

myslales ze ile taki polift jest warty 30 tys ? poszla za ponad 40 bo tyle byla warta. jeszcze niedawno 330cd kosztowaly ok 50 - 55 tys na wypasie.

cena adekwatna do auta ... za coupete na wypasie z konca produkcji w dobrym silniku trzeba polozyc

to nie benyzna z poczatku produkcji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz roznice miedzy poliftem 2003r 330cd na wypasie a 320i benzyna z 99r ?

myslales ze ile taki polift jest warty 30 tys ? poszla za ponad 40 bo tyle byla warta. jeszcze niedawno 330cd kosztowaly ok 50 - 55 tys na wypasie.

cena adekwatna do auta ... za coupete na wypasie z konca produkcji w dobrym silniku trzeba polozyc

to nie benyzna z poczatku produkcji....

Widzę różnicę... :good:. Chciałem się tylko upewnić. Zresztą płacąc 45 tyś zł za BMW E46 i więcej to już w tej kwocie dostanę BMW E90... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz roznice miedzy poliftem 2003r 330cd na wypasie a 320i benzyna z 99r ?

myslales ze ile taki polift jest warty 30 tys ? poszla za ponad 40 bo tyle byla warta. jeszcze niedawno 330cd kosztowaly ok 50 - 55 tys na wypasie.

cena adekwatna do auta ... za coupete na wypasie z konca produkcji w dobrym silniku trzeba polozyc

to nie benyzna z poczatku produkcji....

Widzę różnicę... :good:. Chciałem się tylko upewnić. Zresztą płacąc 45 tyś zł za BMW E46 i więcej to już w tej kwocie dostanę BMW E90... :hi:

to kup e90 w kwocie 45 tys w coupecie i 3litrowym dieslu .....

za 45 to kupisz golasa diesla 320d w sedanie lub kombi.

nastepca w podobnym wydaniu czyli 330d w coupe sie zaczyna cenowo od ok 100 000zl....

a4 b6 tez mozesz kupic za 18 tys i za 38tys

kazde auto ma pewna rozpietosc wiadomo ze wersja na full wypasie z dobrym silnikiem i konca produkcji nie bedzie kosztowala tyle co golas z poczatku produkcji....

a czy wybierzesz e90 golasa czy e46 z konca produkcji to juz indywidualny wybor ... ja zawsze wolal dobrze wyposazone auto ale starsze niz jezdzic czyms nowszym a w srodku np podstawowe stolki i ogolnie bieda...

zeby nie bylo OT w temacie kolegi to napisze ze szkoda auta ... ale mam nadzieje ze szybko trafi mu sie cos dobrego co uda sie pomodzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz roznice miedzy poliftem 2003r 330cd na wypasie a 320i benzyna z 99r ?

myslales ze ile taki polift jest warty 30 tys ? poszla za ponad 40 bo tyle byla warta. jeszcze niedawno 330cd kosztowaly ok 50 - 55 tys na wypasie.

cena adekwatna do auta ... za coupete na wypasie z konca produkcji w dobrym silniku trzeba polozyc

to nie benyzna z poczatku produkcji....

Widzę różnicę... :good:. Chciałem się tylko upewnić. Zresztą płacąc 45 tyś zł za BMW E46 i więcej to już w tej kwocie dostanę BMW E90... :hi:

to kup e90 w kwocie 45 tys w coupecie i 3litrowym dieslu .....

za 45 to kupisz golasa diesla 320d w sedanie lub kombi.

nastepca w podobnym wydaniu czyli 330d w coupe sie zaczyna cenowo od ok 100 000zl....

a4 b6 tez mozesz kupic za 18 tys i za 38tys

kazde auto ma pewna rozpietosc wiadomo ze wersja na full wypasie z dobrym silnikiem i konca produkcji nie bedzie kosztowala tyle co golas z poczatku produkcji....

a czy wybierzesz e90 golasa czy e46 z konca produkcji to juz indywidualny wybor ... ja zawsze wolal dobrze wyposazone auto ale starsze niz jezdzic czyms nowszym a w srodku np podstawowe stolki i ogolnie bieda...

zeby nie bylo OT w temacie kolegi to napisze ze szkoda auta ... ale mam nadzieje ze szybko trafi mu sie cos dobrego co uda sie pomodzic

Miałem na myśli E90 320i w sedanie. Wracając do BMW E46 320i Coupe z 99 roku to była wersja praktycznie ze wszystkim. Zresztą tak jak powiedziałeś, każdy ma inne wymagania wobec samochodu :good:.

Koniec OT :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...