Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kola wg mnie lepiej wygladalyby w normalnym lakierze... :rolleyes:

Ale i tak duuuuuzo lepiej niz na poprzednich :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A dla mnie fura koks i te lampy malina :good:

Opublikowano

Bardzo ładne autko jak na bejcę :decayed:, tylko ten krzyż maltański :przebiegly:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Black&White...

kalendarz2m.jpg

kalendarz4n.jpg

foto11by.jpg

kalendarzy.jpg

87160525.jpg [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 23:39_________________________________________________Pare fot na szybko wlasnego autorstwa, nowym nabytkiem, ktorego jeszcze nie ogarniam :decayed:

dsc00576q.jpg

dsc00580w.jpg

dsc00583r.jpg

dsc00586ab.jpg

dsc00587lj.jpg

dsc00588u.jpg

dsc00599x.jpg

dsc00603g.jpg

No i moj staly towarzysz podrozy :tongue4:

dsc00573c.jpg

Opublikowano

A latem nie bujałeś się czasem motorem po trójmieście? Bo widziałem 2 z blachami KRIS - ścigacza i choppera :>

Opublikowano
  • Autor

Hehe nie, motorem bujalem sie tylko u siebie,ale bez imiennej rejki, taka zrobie sobie jak w koncu kupie porządne moto :gwizdanie:

Opublikowano

piękna buma, kox :decayed::kox:

na taką to już laski lecą, oglądają się itd :naughty:

z kumplem jak latamy ładnie zrobioną e36 328i coupe to nie raz, pudernice zarywały :tongue4::polew:

Opublikowano
  • Autor

:>

Pare nowych fot:

DSC00725_snqaxp.jpg

DSC00726_snqaxh.jpg

DSC00737_snqaxr.jpg

DSC00732_snqaxx.jpg

DSC00739_snqaxn.jpg

DSC00746_snqaxe.jpg

DSC00747_snqaxw.jpg

DSC00749_snqaxs.jpg

DSC00671_snqaxa.jpg

DSC00807_sehhrp.jpg

DSC00809_sehhxe.jpg

DSC00816_sehhxw.jpg

DSC00818_sehhxa.jpg

DSC00831_sehhna.jpg

DSC00838_sehhnp.jpg

DSC00845_sehhqe.jpg

Opublikowano

Z tymi naklejkami to przesadziles :sick3: :sick3:

Tak to auto mega

Opublikowano
  • Autor

Krzyże ściągnięte.

Ale naklejki z E46Fest zostaje :tongue4:

moto0035_seqaea.jpg

Opublikowano

felga wygladalaby fajniej w jakims bardziej matowym odcieniu.

no i ten dach matowy... nie pasi :)

Opublikowano

Fajna :good::kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

pare fotek na szybko, juz raczej ostatnich w tym "letnim" sezonie, czas na zimówki itp.

Ostatnio betka dostala nowy olej, filtry, podnioslem tyl bo był za nisko i zalozylem rozpórke.

Na wiosne pare zmian na pewno nastąpi ;)

dsc00882e.jpg

dsc00890ss.jpg

dsc00906f.jpg

dsc00907b.jpg

Opublikowano

Ładniutkie te coupe w e46 są :good: Trzeba przyznać, że chrom kółka mi nie leżą, ale ogólnie duży + za poczynione mody :good: Gdyby jeszcze ten środek nie był kondoniarski, to było by idealnie :>

Opublikowano

Bardzo ładnie ją zrobiłeś, w tym stylu co mi się podoba :kox:

Jeszcze jak by była czarna perła to już byłby całkowity :kox::naughty:

Opublikowano

Beta wyglada super ale fele do wymiany :tongue4:

Jakis grafit robilby robote.

Nawet BBS Ch wygladalyby super :good:

Opublikowano

LM-y grafitowe wiszą na syndykacie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

LMy od maksssa, wiem,ale 7k za felgi 18'' to dla mnie troche za duzo,nawet za kultowy model LM :gwizdanie:

Opublikowano

LMy od maksssa, wiem,ale 7k za felgi 18'' to dla mnie troche za duzo,nawet za kultowy model LM :gwizdanie:

18 w LM szalu nie robi :)

19 to juz inne bajka :evil:

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiam sie nad Dotz Mugello w rozmiarze 8.5j/19 przod i 9.5/19 tył...

forum2by1.jpg

Widza mi sie Rial Daytona albo wlasnie BBS LM,ale dostac je w rozmiarze 19 w jakiejs rozsadnej cenie to niemozliwosc prawie....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.