Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zastanawiam sie nad Dotz Mugello w rozmiarze 8.5j/19 przod i 9.5/19 tył...

forum2by1.jpg

Widza mi sie Rial Daytona albo wlasnie BBS LM,ale dostac je w rozmiarze 19 w jakiejs rozsadnej cenie to niemozliwosc prawie....

sam zastanawiałem się kiedyś nad Dotzami Mugello wzór Piękny...

w de ponoć multum ludzi na nich jeździ i dlatego helmutki dopłacają do Rialów i kultowych BBSów...

ale moim zdaniem Dotzy robią robotę, w pytę mi się podobają :kox:

Opublikowano

Dotz w tym wzorze :kox: jak masz hajs to zakładaj - będzie lans :good:

Opublikowano

Zastanawiam sie nad Dotz Mugello w rozmiarze 8.5j/19 przod i 9.5/19 tył...

forum2by1.jpg

Widza mi sie Rial Daytona albo wlasnie BBS LM,ale dostac je w rozmiarze 19 w jakiejs rozsadnej cenie to niemozliwosc prawie....

Dotz w tym wzorze :kox: jak masz hajs to zakładaj - będzie lans :good:

z tego wzoru BARRACUDA Voltec jest bardzo podobna ale cena :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

http://cgi.ebay.de/BARRACUDA-Felgen-Voltec-T6-8-9x19-Black-Chrome-5-120-/370452840889?pt=Auto_Felgen&hash=item5640b5c1b9

Mugello sa ok choc ja bym bral inne... ale to rzecz gustu

tutaj masz DOTZ Mugello 18" 8j :confused4:

dsc01902.jpg

choc sa podobne to mnie bardziej sie podobaja np. takie jak moje :polew: Devil Riviera :naughty:

http://www.topgear.co.uk/acatalog/19_Inch_Devil_Riviera_Hyper_Silver_Alloy_Wheels_with_235_35_19_tyres.php

zobacz, troche berdziej sa wygiete ramiona niz w Dotz Mugello.

2384ib320.jpg

7a7f00d4ff.jpg

33105ll20.jpg

8270devilrivierahsaudit.jpg

8270devilrivierahsaudit.jpg

10089831.jpg

Tak przyokazji :wink4: fajna ta twoja BMka :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

no na tym ostatnim zdjeciu,na tej b6 fele robia robote :slina:

rancik z tylu daje rade.

Volteci kiedys staly na Allegro, nawet w niezlej cenie byly,ale to bylo jakis rok temu,teraz lipa jest.

Mysle tez nac Vermilionem Virtus

15423396.jpg

Opublikowano

no na tym ostatnim zdjeciu,na tej b6 fele robia robote :slina:

15423396.jpg

tez tak uwazam :kox: :kox: :kox: bo sam mam takie czarne 19" 9.5j :tongue4:

Volteci tez bardzo ladne :good: :good: :good:

Opublikowano

Widziałem dziś tą Twoją trójeczkę na sikorskiego jakoś w południe- robi robotę :good:

A co do felg to te ostatnie fajne, ale jak dla mnie to środek trochę mniej chromowaty musiałby być, tj. mniej połysku. Ale to nie mi ma się podobać ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Maly up newsow, jesli kogos w ogole to interesuje :decayed:

Z felgami na przyszly sezon moze byc problem,bo sporo kasy wladowalem w zrobienie moto i danie Jej drugiego zycia... (efekty zaprezentuje jak bedzie skonczona w odpowiednim dziale :cool1: )

Ale w miedzyczasie doszedl maly modzik w e46- lusterka i dyfuzor poszly w carbon 3d :gwizdanie:

Oto fotki na szybko przy tragicznej pogodzie,auto usmolone ze az wstyd :polew:

16112010147.jpg

16112010148.jpg

16112010150.jpg

Opublikowano

W piatek pod tawerna chyba jeszcze tego nie bylo? :cool1::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Hehe nie, nie bylo,pojawilo sie wczoraj,bedzie lans :decayed::polew:

Opublikowano

Hehe nie, nie bylo,pojawilo sie wczoraj,bedzie lans :decayed::polew:

16latki pod tawerna i tak tego nie docenia... :polew:

Opublikowano

Sorry za offtopic, ale mam pytanie :wink4:. Czy 28600 zł za prawie maksymalnie wyposażony egzemplarz BMW 323 Coupe z 1999 roku to dużo? Samochód widziałem osobiście i sprzedaje to gościu wyłącznie zajmujący się sprzedażą BMW.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W najblizsza srode na aucie wyladuja lusterka m3 :gwizdanie: :naughty:

Kupilem tez (o dziwo na Alledrogo w PL) splittery a'la CSL,tyle ze nielakierowane i nie wiem co z nimi zrobic, czy w kolor auta, czy w jakis carbon :mysli:

Opublikowano

Tas2die4 jaki masz kod lakieru tej buni ?

przypadkiem nie A08 SILBERGRAU METALIC ?

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie :)

Opublikowano

Dokładnie :)

właśnie tak mi się wydawało że ten sam kolor co mojej :wink4:
Opublikowano
  • Autor

24012011170.jpg

Wyladowaly podjebki lusterek m3 :decayed:

Na razie bez elektryki,bo nie ogarniam tematu.

Splittery juz sie robia.

A nastepnym modem bedzie to:

glebawwwbl.jpg

:decayed:

Opublikowano

no może z tym pojewem to za szeroko, lepiej chyba byłoby "wieśmaku" !!!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

DSC0065mm_hreshae.jpg

DSC0066mm_hreshaq.jpg

Poczulem dzis lato znow i auto znowu w letnich butach :decayed:

Opublikowano

DSC0065mm_hreshae.jpg

DSC0066mm_hreshaq.jpg

Poczulem dzis lato znow i auto znowu w letnich butach :decayed:

Widzialem wczoraj na miescie :good:

Opublikowano

Dziwnie wygląda ten błysk szyberek na tle matowego dachu :mysli: chyba lepiej by tam pasowała błyszcząca folia.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.