Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)


Tas2die4

Rekomendowane odpowiedzi

kurfa... tak sie przygladam tym lampom.. moze macie racje... moze to rzeczywiscie przesada troszke przy tym kolorze auta...

sa do kupienia srodki do usuwania lakierow transparentnych,wiec moze wroce do oryginalnego wygladu lamp... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te lampy wygladaja jak kupa po jagodach! :)

na zdjeciu wygladaja tak sliwkowo jakos :decayed:

oj,chyba jutro polece po ten "zmywacz do paznokci" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie auto zatraciło styl z pierwszej strony...

teraz moim zdaniem wyglada na jedną z tych BM-ek co po wioskach się wożą...

oczywiście to tylko moje zdanie i nie miałem zamiaru urazić tu właściciela bo o gustach się nie dyskutuje...ale dla mnie powinieneś wrócić do wyglądu ori...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i chyba tak zrobie,jak sie tylu osobom nie podoba to cos w tym musi byc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie auto zatraciło styl z pierwszej strony...

teraz moim zdaniem wyglada na jedną z tych BM-ek co po wioskach się wożą...

oczywiście to tylko moje zdanie i nie miałem zamiaru urazić tu właściciela bo o gustach się nie dyskutuje...ale dla mnie powinieneś wrócić do wyglądu ori...

Mam takie samo zdanie.

Wyglad Ori 100% lepszy. Fele słabe( nie pasuja do koloru ), lampy tyl tez nieciekawie.

Ale na zdjeciach z pierwszego posta KOX :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idac tokiem rozumowania "fele pod kolor" to czarne powinny byc tylko w czarnych autach...

mi sie ten kontrast czarnego z "siwym metalikiem" podoba i tak zostanie,choc lepiej by wygladala felga 19,ale nie na te drogi.

lampy zmienie,bo to rzeczywiscie przesada moze, w czarnym pasowalo,tutaj niekoniecznie.

fele z 1-szego postu w ogole mi sie nie widzialy i potwierdzilo to z 20 osob na forum bmw3er.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idac tokiem rozumowania "fele pod kolor" to czarne powinny byc tylko w czarnych autach...

mi sie ten kontrast czarnego z "siwym metalikiem" podoba i tak zostanie,choc lepiej by wygladala felga 19,ale nie na te drogi.

lampy zmienie,bo to rzeczywiscie przesada moze, w czarnym pasowalo,tutaj niekoniecznie.

fele z 1-szego postu w ogole mi sie nie widzialy i potwierdzilo to z 20 osob na forum bmw3er.pl :)

Tobie ma sie podobac :)

Ale dalej sie upieram, ze jest duzoladniejszych felg do bawary :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tas2die4 co Ty pod publike samochod robisz ? czy dla siebie ? nie masz wyczucia stylu i musisz sie chlopakow dopytac ? . Jak pisales wczesniej to Tobie ma sie auto podobac, to ze lampy wg wielu osob (wtym mnie :naughty: ) sa spierdol** to nie znaczy ze masz je zdejmowac jak Tobie leza nie ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale im dluzej na nie patrze i slucham tych opinii, tym mysle,ze rzeczywiscie moze tutaj nie pasuja,do czarnego audi wygladalo ok,ale moze tutaj rzeczywiscie sciemnie tylko kierunek,a reszte zostawie ori.

auto ma sie podobac mnie,ale nie chce tez zeby mi ludzie mowili ze wioske zrobilem,choc wydaje mi sie ze wszyscy sa troche przeczuleni ze wzgledu na multum zwiesniaczonych bmw na drogach i kazda odwazniejsza zmiana to juz WT i bmw powinno sie zostawiac jak fabryka wypuscila.

pomysle jeszcze, dzis umyje auto i przygladna sie tym lampom :tongue4:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 09:00_________________________________________________

Tobie ma sie podobac :)

Ale dalej sie upieram, ze jest duzoladniejszych felg do bawary :wink4:

na pewno,ale ja na naszym allegro zadnych fajnych nie widzialem, chyba ze za cene ktora niestety jak dla mnie odpada.

zza granicy kupowac nie bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajdziesz kogos kto mi kase pozyczy :tongue4:

zaluje,ze kiedys nie wzialem od Ciebie tych ASA,bo byly kox,te od m5 repliki srednio mi sie podobaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura :kox:

:good:

to była moja opinia po pierwszych fotach

a teraz po lampach wyszedł.... manual jak nie robić modyfikacji :decayed:

zbłądziłeś, wracaj do początku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy tylne i te suty wydechów średnio...nawet bardzo brzydko moim zdaniem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również fura z 1 strony podoba się bardziej niż z przyciemnionymi lampami :tongue4: po prostu nie pasuje do koloru auta :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem marnie, są za ciemne w stosunku do koloru nadwozia.

Do czarnego Audi pasowały zaciemnione tutaj ta sama operacja przyniosłą fiasko. Auto zamiast wyglądać agresywniej, wygląda jak popsute ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydechy sa spowrotem takie jak zrobilem na poczatku,tylko je wyczyscilem troche :tongue4:

nad lampami mysle ciagle, wyszly tez tak ciemno bo takie zdjecie,jak zrobie przednie lampy to pomysle czy nie zostawic z tylu tylko ciemnego kierunku.

czekam na pogode tez w koncu i jakas ladne sesje o "zachodzie slonca" na bulwarze zapodam :)

btw, zalozylem dystanse na tyl 15 mm, moglem jednak zamowic 20,ale i tak jest duzo lepiej niz bylo,felga w koncu nie jest taka schowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajdziesz kogos kto mi kase pozyczy :tongue4:

zaluje,ze kiedys nie wzialem od Ciebie tych ASA,bo byly kox,te od m5 repliki srednio mi sie podobaja.

teraz są pomalowane

http://moto.allegro.pl/item959885584_felgi_asa_zr2_19_5x120_bmw_jak_nowe.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tas, prawde mowiac Twoje auto bardzo podobalo mi sie w stanie, w ktorym je kupiles... teraz wyszlo slabo. Ani felgi mi nie leza, ani te czarne lampy... a koncowki wydechu sa straszne!

Ten srebrny rant na felgach nie pasuje do czarnej koncepcji, tak samo jak i niesamowicie rzucajacy sie wydech - te koncowki (przez to, ze sa takie "grube") kojarza mi sie bardzo zle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...