Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu taki niski moment?

Opublikowano
  • Autor

przez sprzeglo... niby. wczesna wiosna pojade na korekte.

Opublikowano

No wlasnie... bo normalnie powinno wyjsc 550nm+ bez zadnego baka :)

Opublikowano
  • Autor

gosc mowil,ze i pod 600 NM mozna zrobic, problem w tym,ze wtedy tylne mosty "wyrywa".

musze ogarnac te sprzeglo, i znowu kilka tysi w plecy :wallbash:

Opublikowano

Od przybytku głowa nie boli :) ale do tego lepsza była by xD

Opublikowano

Jaki koszt sprzegla? :)

Opublikowano
  • Autor

podobny jak i w b6.. kolo 2 tys... :confused4:

Opublikowano

Od przybytku głowa nie boli :) ale do tego lepsza była by xD

e46 coupe w XD nie bylo . xdrive pojawil sie dopiero w e92 :) - a to juz 2x razy tyle kosztuje :hi:

zrob sprzeglo potem korekte a potem ciesz sie jazda . Piekny samochod, pieknie wyposazony ... i ma to cos :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: - nie jest nudny jak audi :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

audi tez nudne nie jest,choc tutaj fajnie moge polatac bokiem po rondach ;)

no sprzeglo to teraz priotytet,pozniej tuner tv i inne felgi.

Opublikowano

audi tez nudne nie jest,choc tutaj fajnie moge polatac bokiem po rondach ;)

no to mialem na mysli :naughty: . No nie jest ale ...staje sie coraz powrzechniejsze... :confused4:

Opublikowano

mmcv e46 już było w xD i xS http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9571200[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 21:01_________________________________________________sorry za OT, to auto kosztowało przez 4 miesiące 40900 a teraz facio podniósł na 42900 i złotówy praktycznie nie chce opuścić

Opublikowano

mmcv e46 już było w xD i xS http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9571200[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 21:01_________________________________________________sorry za OT, to auto kosztowało przez 4 miesiące 40900 a teraz facio podniósł na 42900 i złotówy praktycznie nie chce opuścić

mmcv chodzilo o to, ze nie bylo xD w coupe.

Opublikowano

No tak, powiedziałem co wiedziałem :embarrassed:[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 21:10_________________________________________________RWD jest dla facetów z jajami :) ale RWD bez ESP :)

Opublikowano

Tas2die4 piekne Bunia.

Widziałem Cie kilka razy na Gorzowie... :good:

Opublikowano

Vario :wink4:

e46 coupe w XD nie bylo

w XD byl sedan i Touring.

Opublikowano

tak dla scislosci nie wyprodukowala jeszcze zadna firma auta, o ktorym mozna powiedziec, ze jest full opcja :wink4:

tej do fulla sporo brakuje a mozna by jeszce sporo wymieniac :tongue4:

ogolnie ladna :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Niedlugo pomalowane zostana srodki lamp na czarno, a do tego przednie, boczne i tylne kierunki przyciemnie lakierem transparentnym.

Obecne felgi ida na zimowki, szukam czegos na wiosne...

Opublikowano

18" na zime? bes sęsu :)

Opublikowano
  • Autor

16 nie wejda(mam teraz przez to do sprzedania komplet 16' alufelg z zimowkami...), 17 to minimum, wiec 17 a 18 to juz mi mala roznica.

Opublikowano

moje marzenie (występujące w kolorze czarnym) które może spełni się za jakieś 2 lata :P kto wie :)

gratuluję autka i przede wszystkim tego co drzemie pod maską.

samo 330d jest wystarczające, wirus który zapodałeś robi wrażenie - pozazdrościć.

pozdro

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.