Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVV] Montaż centralnego zamka na pilota


and9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam w swojej a4 możliwość zamykania drzwi tylko kluczykiem,w drzwiach są siłowniki i po przekręceniu kluczykiem zamykają się wszystkie, chciałbym zrobić zamykanie z pilota,może ktoś na forum wie jak to zrobić.Proszę o pomoc.Z góry dziękuję .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam w swojej a4 możliwość zamykania drzwi tylko kluczykiem,w drzwiach są siłowniki i po przekręceniu kluczykiem zamykają się wszystkie, chciałbym zrobić zamykanie z pilota,może ktoś na forum wie jak to zrobić.Proszę o pomoc.Z góry dziękuję .Pozdrawiam.

najpierw sprawdź czy masz moduł komfortu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy ktoś na forum wie jak podpiąć taki moduł do centralnego zamka do którego kolega podał link z allegro ,chodzi mi dokładnie o przewód który steruje siłownikiem w drzwiach.Proszę o podpowiedź.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jak mam sprawdzić czy mam moduł komfortu? Pozdrawiam.

:hi: wydaje mi sie ze funkcja komfort to jest domykanie szyb i szyberdachu (jak zamykasz drzwi kluczem i przytrzymasz dłuzej to zamykaja sie wszystkie szyby jesli były otwarte pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz chodzi mi o schemat jak taki moduł centralnego zamka podłączyć w aucie audi a4 1.8 bęzyna avant 2001r kod silnika AVV.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej aukcji na allegro jest takowa instrukcja wiec jak kupisz taki moduł to schemat juz masz chyba ze posiadasz taki moduł a instrukcji nie ale to ja Ci niestety nie pomoge moze ktoś inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś na forum ma schemat jak podpiąć centralny zamek z pilotem coś takiego jak podał kolega wyżej kupiony na allegro do a4 1.8 benzyna avant 2001r kod silnika AVV.Z góry dziękuje .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden mail ze schematem do mnie nie dotarł ,jeszcze jedno pytanie może ktoś wie jak rozebrać boczek od przednich drzwi od kierowcy ,próbowałem rozebrać znalazłem trzy śruby odkręciłem ale boczek nie schodzi .Może schematy prześlij na drugiego maila ten pierwszy mam trochę zapchany [email protected] Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy ktoś na forum ma może jeszcze schemat podłączenia centralnego zamka do audi a4 avant 1.8 benzyna 2001rok ,bo ten który podesłał mi kolega z góry jest dobry ale mi się jeden przewód nie zgadza i po podłączeniu kiedy otwieram drzwi pilotem otwierają mi się szyby a jak zamykam to zamyka zamek i szyby i nie wiem w które przewody wpiąć się żeby otwierał mi się bagażnik. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakąś firmę ( najlepiej na Śląsku ) która montuje centralne zamki w samochodach grupy VAG ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...