Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podświetlenie schowka


bocieks

Rekomendowane odpowiedzi

W moim aucie lampka podświetlenia schowka nie jest do niczego podłączona, czy ktoś mi podpowie, jak i do czego ją podłączyć, żeby było dobrze i żeby świeciło? Czy po prostu zastosować najprostszy patent i podłączyć się do innej lampki (z wykorzystaniem wyłącznika)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie świeci bo jest do nie podłączona?

Sprawdź bezpiecznik, żarówkę a i sprawdzaj na włączonych światłach bo tylko wtedy lampka w schowku się zapala.

Wiem, bo to ostatnio przerabiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to musi być przekręcony zapłon i włączone światął i dopiero świeci.

muszą być włączone światła (przynajmnije mijania) a co do zapłonu to niekoniecznie (bez kluczyka też świeci).

Na pewno jest nie podłączona, ponieważ wyjąłem tą lampeczkę i stwierdziłem organoleptycznie :) - nie podciągnięte są kable, nawet żarówki brak...

może te kable gdzieś tam sobie wiszą pod spodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak z lodówką nie dowiesz sie do póki nie zrobisz dziury :polew:

a tak na prawdę, gaśnie po zamknięciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:>

Kurcze dzisiaj wymieniłem żarówkę bo poprzednia się przepaliła i właśnie zauważyłem że przy zamkniętym też się świeci (wszedłem do środka :polew: ). Tzn widać przez szczelinki. (test przeprowadziłem w garażu).

Dzięki za odpowiedź. Czyli musiałem coś źle włożyć skoro u mnie zwiera cały czas :wallbash:

Pokombinuje jutro.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś musi być na rzeczy. Ja narazie wyjąłem żarówke, bo nie mam zbytnio czasu aby się tym zająć. Ale jak nie wkładałem do końca osłonki z zarówką to wyłączało po zamknięciu schowka. Może te blaszki mi sie dziwnie pogieły. Chyba bez odkręcenia schowka się nie obędzie. Taki szczegół a mnie wkurza :disgust:

i nie daje spokoju :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze ze tak jak sie lampce przyglądałem to ma w sobie wyłacznik który przy zamknieciu schowka powinien ją wyłączyc. ale pewnie nie ma w klapce schowka jakiejs dzwigni, któraby ją wyłączała. moim zdaniem z tym swieceniem cały czas tylko przy włączonych swiatłach to głupota. na weekend majowy postaram się wykombinowac cos zeby się włączała po otwarciu i gasla po zamknieciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja rozebralem w koncu schowek i okazalo sie ze jest jednak dzwignia ktora rozlacza lampke... u mnie akurat byla juz troche wytarta i nie siegala do lampki ale przykleilem kawalek plastika i wszystko dziala jak nalezy. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...