Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Koncert + zmieniarka - HELP!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Podłączyłem dziś zmieniarkę, włącza się, daje magazynek kręci płyty, ale nie mogę przełączyć radia na zmieniarkę... zmieniarka podobno jest dobra. Zauwarzyłem po wyjęciu radia, że mam ucięty jeden przewód wychodzacy z wtyczki do zmieniarki. Instalację mam oryginalną, podejrzewam że problem w tym uciętym kabelku.

TsxBj29.jpg

TsxEV19.jpg

zmieniarka jest firmowa od OOOO po nr wychodzi że jest Blaupunkt tak jak i radio więc nie powinno być problemu.

uciety jest ten oznaczony AF-R.... od czego on jest, zapewne musi być podłączony... :kox:

Chyba że trzeba radio przełączyć w jakiś specjalny sposób... inny niz "mode"

Co proponujecie uczynić?

Opublikowano

AF-R jest to sygnał audio z kanału prawego. Bez tego sygnału powinna grać tylko lewa strona.

Z radiem concert powinna być zmieniarka panasonica.

Opublikowano
  • Autor

To chyba zależy od tego jakieh firmy jest concert..., Mój jest Baupunkta, więc zmieniarka BL powinna chodzić...

Wrzucę jeszcze kilka zdjęć zmieniarki.[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 10:06_________________________________________________Zmieniarka ma oznaczenie:

4D0 035 111A i Ref no. CX-CA1720LAZS

Radio - Audi Concert:

4B0 035 186 C

Czy będzie to razem działało?

Może po podpieciu zmieniarki trzeba coś zrobić oprócz przełączenia MODE, gdzieś ktos pisał żeby przy wciśniętym MODE włączyć radio....?

Opublikowano
  • Autor

Wtyczka jest 13 pinowa, po załączeniu kalba słychać że coś tam działa, poprzełaczeniu radia na zmieniarkę (Mode + właczenie) pokazuje NO CDC.

Co z tym robić?

Opublikowano

A włożyłeś płyty do magazynka?

Opublikowano
  • Autor

hahaha :polew:

pewnie że włożyłem płyty.... czy jest coś w magazynku, czy mnie dalej komunikat jest taki sam NO CDC

o co chodzi?

Podobno Audi Concert by blaupunkt powinien chodzić nawet z nie fabryczną zmieniarką blaupunkta... :wallbash: , nie wiem co robić dalej...

Opublikowano

Sprawdź kodowanie radia. Kod jest pięciocyfrowy. Jeżeli nie masz pełnego FIS-a ostatnia cyfra musi być 3, jeżeli masz FIS i wyświetlanie radia na nim ostatnia cyfra to 7.

Opublikowano
  • Autor

Szybka instrukcja jak to zrobić.... please :hi:

Mam pełny FIS.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.