Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt ciemność - NA SPRZEDAŻ


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

jaka jest różnica między Cat-back a decat Millteka

cat-back - układ wydechowy od katalizatora

de-cat - dostajesz dodatkową rurkę w miejsce katalizatora (katalizator wylatuje)[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 17:14_________________________________________________RNS-E w drodze :radocha:

:good:

RNSe to podstawa podstaw w b6/b7 :tongue4:

Dałem radę z małą nawigacją oraz symphony II, jednak przyda się trochę kolorków i normalna nawigacja.. największy plus dla mnie to chyba jednak karty SD - nie będzie trzeba wypalać CD z muzyką :radocha:

następny w kolejce FMIC :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk a kiedy Q ? :wink4:

wszystko w swoim czasie :kox:

najbardziej bolą mnie teraz moje standardowe fotele - z chęcią bym wrzucił jakieś recaro w końcu :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z recaro możesz mieć ciężko, chyba że z DE.. a nie myślałeś o s-line'owych? ładnie trzymają i wyglądają. http://cgi.ebay.de/Audi-S4-A4-8E-Recaro-Lederausstattung-Innenausstattung-/270461610009?cmd=ViewItem&pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item3ef8c4a819 tylko cena zabija :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z recaro możesz mieć ciężko, chyba że z DE.. a nie myślałeś o s-line'owych? ładnie trzymają i wyglądają. http://cgi.ebay.de/Audi-S4-A4-8E-Recaro-Lederausstattung-Innenausstattung-/270461610009?cmd=ViewItem&pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item3ef8c4a819 tylko cena zabija :kox:

wiem, że ciężko - szukam, szukam i d*pa.. nie mogę ciągle przeboleć okazji jakaś kiedyś była na allegro - najlepsze fotele z rs4 mogłem mieć za 7 tysięcy z dowozem pod dom :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z recaro możesz mieć ciężko, chyba że z DE.. a nie myślałeś o s-line'owych? ładnie trzymają i wyglądają. http://cgi.ebay.de/Audi-S4-A4-8E-Recaro-Lederausstattung-Innenausstattung-/270461610009?cmd=ViewItem&pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item3ef8c4a819 tylko cena zabija :kox:

wiem, że ciężko - szukam, szukam i pupa.. nie mogę ciągle przeboleć okazji jakaś kiedyś była na allegro - najlepsze fotele z rs4 mogłem mieć za 7 tysięcy z dowozem pod dom :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:blink: kubły z RS4 są nieziemskie a za ta cenę :gwizdanie: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z recaro możesz mieć ciężko, chyba że z DE.. a nie myślałeś o s-line'owych? ładnie trzymają i wyglądają. http://cgi.ebay.de/Audi-S4-A4-8E-Recaro-Lederausstattung-Innenausstattung-/270461610009?cmd=ViewItem&pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item3ef8c4a819 tylko cena zabija :kox:

wiem, że ciężko - szukam, szukam i pupa.. nie mogę ciągle przeboleć okazji jakaś kiedyś była na allegro - najlepsze fotele z rs4 mogłem mieć za 7 tysięcy z dowozem pod dom :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Na recaro ja tez poluje.

Sprawdzam allegro z 6 razy dziennie pod tym kontem.

Narazie cisza :confused4:

Kiedys byly kubly z RS4 na allegro za 4 tys :kox:

Poszly w pare min.

wrclaguna widzial ta aukcje o ile dobrze pamietam bo kupil z tej samej rs4 kiere...to byla cena :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko dorwać Recaro, a rs4 tym bardziej.. na ebay'u po 20k PLN :kox:

Muszę kolejne części zza oceanu zamówić

BSH20TPCV1New.jpg

B7A4PCV-2.jpg

ogólnie masakra, żeby części do europejskich samochodów sprowadzać zza wielkiej wody :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FMIC będzie robiony w PM Motorsport w Nadarzynie - już wstępne ustalenia są :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga... zawsze mnie zastanawialo co z chlodnica wody i jej wydajnoscia jak jest prawie cala zaslonieta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś w ten deseń? domyślam się że malutki nie będzie. Jak się zobaczymy w sobotę to powiesz mi co i jak z tym ickiem bo sam się zastanawiam nad czymś, gdyż jak jest upał to trochę puchną smic'ki :kwasny:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 15:54_________________________________________________

Swoja droga... zawsze mnie zastanawialo co z chlodnica wody i jej wydajnoscia jak jest prawie cala zaslonieta :gwizdanie:

widocznie jakoś sobie radzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś w ten deseń? domyślam się że malutki nie będzie. Jak się zobaczymy w sobotę to powiesz mi co i jak z tym ickiem bo sam się zastanawiam nad czymś, gdyż jak jest upał to trochę puchną smic'ki :kwasny:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 15:54_________________________________________________

Swoja droga... zawsze mnie zastanawialo co z chlodnica wody i jej wydajnoscia jak jest prawie cala zaslonieta :gwizdanie:

widocznie jakoś sobie radzi :wink4:

Wydajnościowo na jakieś 400KM, więc bardzo duży nie będzie..

RNS w końcu założony :naughty: Wielki dzięki koleżce domin79 za ogarnięcie tematu :hi:

Teraz jeszcze tylko trzeba moduł bluetooth wymienić, żeby działał z rns-em - "E" nie chciał się zakodować :kwasny:

Trzeba więć "Q" dorwać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czarny kit AWE jak dla mnie rewelacja, i nie trzeba belki ciąć :good: Czy ktoś się orientuje ile taki FMIC z osprzętem kosztuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czarny kit AWE jak dla mnie rewelacja, i nie trzeba belki ciąć :good: Czy ktoś się orientuje ile taki FMIC z osprzętem kosztuje ?

$1,185 kosztuje zwykły.. na stronie AWE nie ma nigdzie czarnego.. doliczając przesyłkę i podatki wyjdzie za dużo jak na FMIC :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4k za taki cooler to nie mało. No i jest ten problem, że nawet jak wytniemy wzmocnienie to i tak FMIC w B7 jest w 30% zasłonięty przez tablicę rejestracyjną z ramką w grillu.[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 10:27_________________________________________________A czemu myślicie, że do klekota by nie podszedł :mysli: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...