Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt ciemność - NA SPRZEDAŻ


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

Golfem bym Cie objechal :D

;( :naughty:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 17:18_________________________________________________Będę zamawiał z GB poduszkę przednią silnika Neuspeed - http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320473426043 - chce ktoś się podłączyć?

group-5c4e6788-9fc9-4405-9fc2-f7fcf3108694-350.jpg[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 13:51_________________________________________________Poducha dojechała - na dniach założę oraz zdam relację..

Chce ktoś tym razem chce się dołączyć do zamówienia folii na światła z lamin-x - http://www.lamin-x.com/ ?

Ja chyba u siebie wrzucę taką:

063.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie - w przypadku przednich nie ma różnicy FWD/QUATTRO, w każdym bądź razie ta niby pasuje do B6/B7 1.8T/2.0T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupilem podpore od oski, to u mnie nie pasowala... wiec oby - w perspektywie rezania Q :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś poziek miał taką folie na przednie lampy..średnio to wyglądało..szybciej zerwał niż nakleił :gwizdanie: nie lepiej spytać się firmy, która obkleja samochody żeby Ci taki bajer zrobili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne na zdjęciach wyglądają spoko.. W sumie lamin-x niby sprawdzone - od dawna na rynku i trochę samochodów z tym jeździ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę zamawiał z GB poduszkę przednią silnika Neuspeed - http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320473426043 - chce ktoś się podłączyć?

group-5c4e6788-9fc9-4405-9fc2-f7fcf3108694-350.jpg

niestety się spóźniłem do zamówienia :(

czy mógłbyś napisać kilka słów jak wrażenia po wymianie na poliuretan ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. warte dużo większych pieniędzy niż kosztowało.. zero stukania z silnika (przed założeniem najeżdżając np. na poprzeczną nierówność stukało), drążek zmiany biegów nie zmienia swojej pozycji, biegi wchodzą idealnie.. kolosalna różnica - oczywiście na plus. Jeśli chodzi o drgania w środku - nie odczułem, aby się pojawiły. Przy zakładaniu należy pamiętać o tym, żeby przed ostatecznym skręceniem włączyć silnik i zostawić na 5 minut, aby się poukładało.

Montować panowie montować :kox:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 09:53_________________________________________________DSC09062.JPG[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 23:14_________________________________________________Dobra, jednak samochód idzie na sprzedaż. Tym razem już ostatecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy sprzedaja... :)

Co nastepne?

Niby wiem co, ale będę się chwalił jak kupię :decayed: oraz pytanie, czy ktoś kupi Audi.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy sprzedaja... :)

Co nastepne?

Niby wiem co, ale będę się chwalił jak kupię :decayed: oraz pytanie, czy ktoś kupi Audi.. :kox:

Dużo będziesz wołał za furkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zdejmowania części idealnie by było 65 :gwizdanie:

Aha i dorzucam jeszcze oryginalny zawias :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC09062.JPG

Na tym zdjęciu wygląda jak by był w macie :decayed: jeśli będziesz wyciągał coś aby obniżyć cenę to wiesz do kogo ze zderzakiem się zgłosić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu wygląda jak by był w macie :decayed: jeśli będziesz wyciągał coś aby obniżyć cenę to wiesz do kogo ze zderzakiem się zgłosić :wink4:

Czego to kurz nie zrobi :kox: Pamiętam ciągle o Tobie - jeśli bym się zdecydował na zdejmowanie zderzak to jesteś pierwszy na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC09062.JPG

Na tym zdjęciu wygląda jak by był w macie :decayed: jeśli będziesz wyciągał coś aby obniżyć cenę to wiesz do kogo ze zderzakiem się zgłosić :wink4:

Biore listwy drzwiowe S4 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie sa z S4, to carbon :)

Ok, bedzie pasowac pod dokladke z carbonu DTMa :decayed:

Ciekawe czy byloby mnie stac :embarrassed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...