Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt ciemność - NA SPRZEDAŻ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Furka miodzio :kox: Pogratulować :good:

A szybki będziesz chociaż delikatnie ściemniał ? Byłoby jeszcze lepiej :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Furka miodzio :kox: Pogratulować :good:

A szybki będziesz chociaż delikatnie ściemniał ? Byłoby jeszcze lepiej :cool1:

Nie wykluczone, aczkolwiek mam inne priorytety w przypadku tego samochodu - jeszcze fotele, rns-e i akcja 400KM będzie grana :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Jak już się podejmujesz takich modów to pomyśl nad rezaniem Q :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Furka miodzio :kox: Pogratulować :good:

A szybki będziesz chociaż delikatnie ściemniał ? Byłoby jeszcze lepiej :cool1:

Nie wykluczone, aczkolwiek mam inne priorytety w przypadku tego samochodu - jeszcze fotele, rns-e i akcja 400KM będzie grana :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

400 brzmi nieźle czas odebrac poźkowi tytuł najszybszego b6/b7?? :evil:

Opublikowano
  • Autor

Jak już się podejmujesz takich modów to pomyśl nad rezaniem Q :naughty: :gwizdanie:

Czasami nachodzi mnie chęć sprzedania tej sztuni i kupna takiej samej tylko z Q.. :naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 16:36_________________________________________________

Furka miodzio :kox: Pogratulować :good:

A szybki będziesz chociaż delikatnie ściemniał ? Byłoby jeszcze lepiej :cool1:

Nie wykluczone, aczkolwiek mam inne priorytety w przypadku tego samochodu - jeszcze fotele, rns-e i akcja 400KM będzie grana :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

400 brzmi nieźle czas odebrac poźkowi tytuł najszybszego b6/b7?? :evil:

:polew: :polew: nic personalnego :decayed:

Opublikowano

Ale trzeba przyznać że przód nieźle wygląda z tym zderzakiem :kox:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 16:41_________________________________________________bajk zapodaj fotki wnętrza bo widzę że jeszcze nikogo środeczek nie zainteresował :)

Opublikowano

Czasami nachodzi mnie chęć sprzedania tej sztuni i kupna takiej samej tylko z Q.. :naughty:

Tak zupelnie powaznie mowiac... to jest to niezly pomysl jesli tylko masz kase na taka zmiane.

Sciagnij nowy zderzak i szukaj quattrówy :wink4:

Opublikowano

nic personalnego a cieszy :>

sprzedac wcale nie tak łatwo a pozatym jak już się ma to najlepiej kupić druga a pózniej sprzedawać przy okazcji wyrezac lepsza opcję :)

Opublikowano
  • Autor

Ciężka decyzja z wpakowaniem się w zmianę samochodu i to prawie na taki sam :evil:

Coś czuję, że raczej wygra opcja "lżejsze i szybsze" :decayed: :decayed:

W każdym bądź razie na okres zimy raczej zostanie ze mną to co jest :kox:

A tymczasem czas się pakować do Los Angeles :beach: [br]Dopisany: 27 Październik 2009, 18:09_________________________________________________

Ale trzeba przyznać że przód nieźle wygląda z tym zderzakiem :kox:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 16:41_________________________________________________bajk zapodaj fotki wnętrza bo widzę że jeszcze nikogo środeczek nie zainteresował :)

Środek bez szaleństw raczej - standardowe fotele odrzucają mnie od robienia fotek :decayed:

Opublikowano

Środek bez szaleństw raczej - standardowe fotele odrzucają mnie od robienia fotek :decayed:

To tym bardziej powinieneś zrobić fotki i byśmy zobaczyli co można zmienić :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Środek bez szaleństw raczej - standardowe fotele odrzucają mnie od robienia fotek :decayed:

To tym bardziej powinieneś zrobić fotki i byśmy zobaczyli co można zmienić :wink4:

w sumie :) przy następnej sesji zrobię..

właśnie odebrałem bixenony - ale są sexi :kox:

Opublikowano

Środek bez szaleństw raczej - standardowe fotele odrzucają mnie od robienia fotek :decayed:

To tym bardziej powinieneś zrobić fotki i byśmy zobaczyli co można zmienić :wink4:

w sumie :) przy następnej sesji zrobię..

właśnie odebrałem bixenony - ale są sexi :kox:

To czekamy w takim razie na foty :)

Opublikowano

Panie jak ten biedny przedni napęd wytrzyma 400 kucy :shocked:

Auto ładniutkie, inwestycja w Tein z regulacją elektroniczną czy kluczem??

Opublikowano
  • Autor

Środek bez szaleństw raczej - standardowe fotele odrzucają mnie od robienia fotek :decayed:

To tym bardziej powinieneś zrobić fotki i byśmy zobaczyli co można zmienić :wink4:

w sumie :) przy następnej sesji zrobię..

właśnie odebrałem bixenony - ale są sexi :kox:

To czekamy w takim razie na foty :)

trochę to potrwa - do połowy miesiąca nie ma mnie w kraju, a lampy się kurzą ;)

Panie jak ten biedny przedni napęd wytrzyma 400 kucy :shocked:

Auto ładniutkie, inwestycja w Tein z regulacją elektroniczną czy kluczem??

wytrzymać wytrzyma :decayed:

regulacja kluczem oraz do audi nawet nie ma EDFC.[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 15:17_________________________________________________1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

nie mogę się doczekać założenia :decayed:

Opublikowano

mega koks :kox:

Opublikowano

I to są listwy :good::kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

autko piękne! zderzak ładniutki a listwy miazga :kox: plany na wzmocnienie zacne tylko współczuję braku trakcji przy tej mocy, ale z rolki będzie :kox:

Opublikowano

Nie no nie powiem....KOKSIK to malo powiedziane :))

Superancko to wszystko wyglada.... a te listwy...

KIeedy zakladasz??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie no nie powiem....KOKSIK to malo powiedziane :))

Superancko to wszystko wyglada.... a te listwy...

KIeedy zakladasz??

w czwartek udało mi się przemycić listwy oraz dystanse z usa, więc w tygodniu pewnie akcja zakładanie będzie grana - w weekend niestety nie wyrobiłem ;)

czekam jeszcze na kabelek kufateca do xenonów :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 03:18_________________________________________________listwy założyłem dzisiaj i powiem, że robią :kox::naughty::kox:

w ramach prezentu z okazji założenia listw 10pkt i 400 :angry:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 20:22_________________________________________________bi xenon zamontowany.. trzeba chyba zrobić sesję ze światłami nowymi i listwami.. doszły również 16" zimowe :sick3:

Opublikowano

.. doszły również 16" zimowe :sick3:

Tak doinwestowane auto powinno miec 17" na zime ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.