Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt ciemność - NA SPRZEDAŻ


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

Furka miodzio :kox: Pogratulować :good:

A szybki będziesz chociaż delikatnie ściemniał ? Byłoby jeszcze lepiej :cool1:

Nie wykluczone, aczkolwiek mam inne priorytety w przypadku tego samochodu - jeszcze fotele, rns-e i akcja 400KM będzie grana :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka miodzio :kox: Pogratulować :good:

A szybki będziesz chociaż delikatnie ściemniał ? Byłoby jeszcze lepiej :cool1:

Nie wykluczone, aczkolwiek mam inne priorytety w przypadku tego samochodu - jeszcze fotele, rns-e i akcja 400KM będzie grana :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

400 brzmi nieźle czas odebrac poźkowi tytuł najszybszego b6/b7?? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się podejmujesz takich modów to pomyśl nad rezaniem Q :naughty: :gwizdanie:

Czasami nachodzi mnie chęć sprzedania tej sztuni i kupna takiej samej tylko z Q.. :naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 16:36_________________________________________________

Furka miodzio :kox: Pogratulować :good:

A szybki będziesz chociaż delikatnie ściemniał ? Byłoby jeszcze lepiej :cool1:

Nie wykluczone, aczkolwiek mam inne priorytety w przypadku tego samochodu - jeszcze fotele, rns-e i akcja 400KM będzie grana :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

400 brzmi nieźle czas odebrac poźkowi tytuł najszybszego b6/b7?? :evil:

:polew: :polew: nic personalnego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznać że przód nieźle wygląda z tym zderzakiem :kox:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 16:41_________________________________________________bajk zapodaj fotki wnętrza bo widzę że jeszcze nikogo środeczek nie zainteresował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami nachodzi mnie chęć sprzedania tej sztuni i kupna takiej samej tylko z Q.. :naughty:

Tak zupelnie powaznie mowiac... to jest to niezly pomysl jesli tylko masz kase na taka zmiane.

Sciagnij nowy zderzak i szukaj quattrówy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic personalnego a cieszy :>

sprzedac wcale nie tak łatwo a pozatym jak już się ma to najlepiej kupić druga a pózniej sprzedawać przy okazcji wyrezac lepsza opcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka decyzja z wpakowaniem się w zmianę samochodu i to prawie na taki sam :evil:

Coś czuję, że raczej wygra opcja "lżejsze i szybsze" :decayed: :decayed:

W każdym bądź razie na okres zimy raczej zostanie ze mną to co jest :kox:

A tymczasem czas się pakować do Los Angeles :beach: [br]Dopisany: 27 Październik 2009, 18:09_________________________________________________

Ale trzeba przyznać że przód nieźle wygląda z tym zderzakiem :kox:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 16:41_________________________________________________bajk zapodaj fotki wnętrza bo widzę że jeszcze nikogo środeczek nie zainteresował :)

Środek bez szaleństw raczej - standardowe fotele odrzucają mnie od robienia fotek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek bez szaleństw raczej - standardowe fotele odrzucają mnie od robienia fotek :decayed:

To tym bardziej powinieneś zrobić fotki i byśmy zobaczyli co można zmienić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek bez szaleństw raczej - standardowe fotele odrzucają mnie od robienia fotek :decayed:

To tym bardziej powinieneś zrobić fotki i byśmy zobaczyli co można zmienić :wink4:

w sumie :) przy następnej sesji zrobię..

właśnie odebrałem bixenony - ale są sexi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek bez szaleństw raczej - standardowe fotele odrzucają mnie od robienia fotek :decayed:

To tym bardziej powinieneś zrobić fotki i byśmy zobaczyli co można zmienić :wink4:

w sumie :) przy następnej sesji zrobię..

właśnie odebrałem bixenony - ale są sexi :kox:

To czekamy w takim razie na foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek bez szaleństw raczej - standardowe fotele odrzucają mnie od robienia fotek :decayed:

To tym bardziej powinieneś zrobić fotki i byśmy zobaczyli co można zmienić :wink4:

w sumie :) przy następnej sesji zrobię..

właśnie odebrałem bixenony - ale są sexi :kox:

To czekamy w takim razie na foty :)

trochę to potrwa - do połowy miesiąca nie ma mnie w kraju, a lampy się kurzą ;)

Panie jak ten biedny przedni napęd wytrzyma 400 kucy :shocked:

Auto ładniutkie, inwestycja w Tein z regulacją elektroniczną czy kluczem??

wytrzymać wytrzyma :decayed:

regulacja kluczem oraz do audi nawet nie ma EDFC.[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 15:17_________________________________________________1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

nie mogę się doczekać założenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko piękne! zderzak ładniutki a listwy miazga :kox: plany na wzmocnienie zacne tylko współczuję braku trakcji przy tej mocy, ale z rolki będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie powiem....KOKSIK to malo powiedziane :))

Superancko to wszystko wyglada.... a te listwy...

KIeedy zakladasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie powiem....KOKSIK to malo powiedziane :))

Superancko to wszystko wyglada.... a te listwy...

KIeedy zakladasz??

w czwartek udało mi się przemycić listwy oraz dystanse z usa, więc w tygodniu pewnie akcja zakładanie będzie grana - w weekend niestety nie wyrobiłem ;)

czekam jeszcze na kabelek kufateca do xenonów :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 03:18_________________________________________________listwy założyłem dzisiaj i powiem, że robią :kox::naughty::kox:

w ramach prezentu z okazji założenia listw 10pkt i 400 :angry:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 20:22_________________________________________________bi xenon zamontowany.. trzeba chyba zrobić sesję ze światłami nowymi i listwami.. doszły również 16" zimowe :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. doszły również 16" zimowe :sick3:

Tak doinwestowane auto powinno miec 17" na zime ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...