Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Modyfikator plus


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

:bry:

Mam pytanie odnośnie tego produktu, czy warto go zastosować czy szkoda wogóle kasy na to?

Produkt ten jest reklamowany w TVN Turbo i nawet chłopaki z Krakowskiego Vtech-u dobrze o nim mówią ze podnosi w jakimś stopniu moc silnika, zmniejsza spalanie i takie tam.

Tak więc pytanko, urzywał ktoś tego i czy warto zainwestować te pieniądze w silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak myslałem, ściema, że hoho :decayed: ale chciałem zapytać bo w końcu V-tech to chwali w reklamie a oni są znani w Polsce i na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tvn zrobilo test i wypadl bardzo pomyslnie , takze mozna sie nad tym zastanowic :mysli:

ciekawe ile za to skasowali :decayed:

nawet jezeli test wypadlby pomyslnie,

stosowanie takich preparatow uzasadnione jest do zajechanych silnikow, dla ktorych remont jest nieoplacalny, wiec nic nie jest w stanie juz nic zaszkodzic. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz sporo na ten temat. Sam Masters tego nie chwali

http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=5841

Tutaj jest sporo na ten temat opisane, sam ten wątek założyłem ale po przeczytaniu tego napewno tego wynalazku do mojej audiczki nie wleje :) Najlepiej wymieniać olej co 10-15 tys km a jak zapali się kontrolka, ze nie ma oleju w silniku to natychmiast zgasić silnik a nie jechać dalej i sprawdzić w domu co się stało o ile do domu dojedziemy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...