Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jakie mogą być koszty regeneracji pompy wtryskowej


RedWolf

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie mam wielka prośbe napiszcie mi jak ktoś wie ile kosztuje mniej wiecej regeneracja popy paliwowej albo nowa pompa , oraz koszt wymiany badz regeneracji wtrysków do AUDI A4 1.9TDI AFN... prosze o odpowiedz gdyz usłyszałem że moze mnie to czekac prosze o odpowiedzi gdyz nie znalazłem informacji w necie a chciałbym wiedziec zeby nie dać sie naciagnac gdzieś w warsztacie zgory dziekuje za odpowiedz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na mysli pompe wtryskowa?? koszt jej regeneracji w 1.9tdi to cos do 1000zl

co do wtryskow to nie slyszalem jeszcze o regeneracji ich -lepiej kupic drugie uzywane.

ceny sa bardzo zroznicowane do pomy trzeba rozebrac rozrzad , jest troszke roboty mysle ze ok 200-350zł a co do wtryskow to 150zl pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na mysli pompe wtryskowa?? koszt jej regeneracji w 1.9tdi to cos do 1000zl

co do wtryskow to nie slyszalem jeszcze o regeneracji ich -lepiej kupic drugie uzywane.

ceny sa bardzo zroznicowane do pomy trzeba rozebrac rozrzad , jest troszke roboty mysle ze ok 200-350zł a co do wtryskow to 150zl pozdro

Witam,

Te ceny to chyba kolega napisał dla 1,6 benzyna...

Używane części to koszt ok:

pompa - 500-600pln,

komplet wtrysków 400-500pln + podkładki nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też miałem wycieki na pompie paliwowej i zdecydowałem się na naprawę w serwisie Bosch-Diesel w Opolu. Koszt naprawy + komplet oryginalnych uszczelek to 800 zeta.W cenie przeprowadzają diagnostykę i ustawianie pompy. A robiłem to w maju 2009. Teraz pali na dotyki i równiutko pracuje. No i oczywiście jest 12m-cy gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Wczoraj właśnie moja pompa przeszła wymianę uszczelek + wymianę sprężynek. Dodatkowo został ustawiony kąt wtrysku i dawka paliwa.

Teraz przy zimnych rankach autko na dotyk odpala :gwizdanie: a wcześnie nie zawsze.

Koszt takiej zabawy wyniósł mnie 550zł (razem z wyciągnieciem pompy)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja regenerowałem pompę w serwisie Bocha i dałem 700zl ale wiem że można znaleść jeszcze taniej zależy co tam będzie robione w tej pompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...